هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند نوع دسته بندی مطالب انجمن ها
سلام
من می خوام مطالب انجمن تو 3 نوع دسته بندی قرار بگیره .به فرض مثال یه انجمن موسیقی دارم که می خوام انجمن بر اساس نوع موسیقی دسته بندی داشته باشه که زیر هر نوعی از موسیقی 3 کشور زیر انجمن هاش باشه و این که یه انجمن دیگه که 3 تا کشور باشه و زیر انجمنش انواع موسیقی باشه . پس یه نفر با وارد کردن یه مطلب تو یکی از این انجمن ها خود به خود تو اون دسته بندی هم تو مجموعه مشخص نشون بده . همچنین می خوام وقتی فرد یه مطلب رو ارسال می کنه یکسری فیلد هم براش مشخص کنم که پر کنه و ضمیمه مطلبش بشه مثلا تیک بزنه که موسیقی مال کدوم نوازنده بعد خود به خود این مطلب تو یه انجمن دیگه که بر اساس نوازنده ها طبقه بندی شده اونجا هم نشون بده.

نمی دونم همینجوری با امکانات مای بی بی میشه یا نه چون هرچی گشتم ندیدم یا باید پلاگین های خاصی بگیرم . اگه کس می دونه راهنماییم کنه

با سپاس فراوان
پاسخ
شما آدرس انجمنتون و در پروفایل و امضاتون قرار نذاشتین و الان کسی قانونا نباشد کسی به شما پشتیبانی بده Blush
پاسخ
دسته بندی به این شکل شدنیه و کار سختی نیس ولی برای انتشار مطالب به روشی که گفتین نه تو امکانات پیش فرض چیزی رو دیدم نه پلاگینی که اینکارو کنه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
خیلی ممنون از پشتیبانیتون . راستش تازه دارم رو لوکال درستش می کنم Smile . می شه یه خورده بیشتر توضیح بدید در مورد دسته بندی مطالب به اون شیوه که گفتم چطوری میتونم دو نوع دسته بندی داشته باشم در صورتی که تو هر کدوم یه مطلب فقط نحوه دسته بندیش فرق داره؟
در مورد اون قسمت ایجاد یه فیلد برای مطلب آیا امکانش هست که پلاگینی اختصاصا برام ساخته بشه ؟ اگه می شه بیشتر برام توضیح بدین

خیلی ممنونم
پاسخ
دوست عزیز گفتم که داشتن یه موضوع تو 2 دسته بندی متفاوت فقط در صورتی شدنیه که تو هر 2 دسته بندی مطلب ایجاد بشه. این مدلی که شما میگین و میخواین تو سایت ها هست. مثلاً وردپرس امکانش هست ولی نشنیدم و ندیدم که انجمنی این جوری باشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دسته بندی kianoosh 3 1,372 ۱۳۹۲/۱/۱۸، ۰۴:۱۵:۱۷ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان