هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب ماي بي بي
واقعا تشکر میکنم از شما دوستان عزیز خیلی کمکم کردین فقط یه در خواست کوچیکی دارم اگه کسی میتونه برام پلاگین نصب کنه ممنون میشم من خودم چون سرعته نتم پایینه نمیرسم

خیلی ممنون از زحماتتون
forumsliverpoolfc.yougig.ir
پاسخ
عزیز پلاگین یکی دوتا که نیست خیلی زیاد پلاگین داریم بهتر خودتون انجام دهیدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
عزیز پلاگین های خوب رو برام بریزین خودم میدونم خیلیه ولی خوداییشش یرعته نتم افتضاحه اگه میشه چند تا پلاگین خوب رو برام بریزین
forumsliverpoolfc.yougig.ir
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۰۳:۱۰:۵۵ صبح)tamerlane نوشته است: عزیز پلاگین های خوب رو برام بریزین خودم میدونم خیلیه ولی خوداییشش یرعته نتم افتضاحه اگه میشه چند تا پلاگین خوب رو برام بریزین

تعداد محدودی از دوستان از اینکارها انجام میدن ولی من نه ببخشید دوست گلم وقتش رو ندارم پیروز باشیدHeartBlush
درود
.....

پاسخ
سلام من کلا بلد نیستم مای بی بی رو نصب کنم !!

کلا تازه کارم ...

یکی میشه توضیح بده ؟؟ Sad

سرچ هم کردم پیدا نشد !! Huh
پاسخ
من قصد توهین به کسی رو ندارم اما چند دفعه ای دیدم . کسی که نمیتونه یه اسکریپت که تازه اینستالر هم داره رو نصب کنه ، نمیتونه فایل تو هاست آپلود کنه ، نمیتونه دیتابیس بسازه ، انجمن میخاد چیکار ؟ بنظرم بهتره یکمی اطلاعات خودتونو قوی کنین بعدا سایت تاسیس کنین که خدای نکرده لطمه نخورید .

atashtir

دوست گرامی لااقل این قضیه 14-15 بار توضیح داده شده . اما بهرحال . مای بی بی رو دانلود میکنی . فایلهای شاخه ی upload رو در روت هاست آپلود میکنی . بعد از طریق مرورگر خودتون فایل ایندکس رو از شاخه ی اینستال فراخوانی میکنید و خودش میره واسه مراحل نصب .
یه دیتابیس هم باید قبلش بسازین

موفق باشین
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۰۵:۵۲:۴۱ صبح)
درود

کاربر عزیز هیچ یک از وبمسترها از بدر تولد اطلاعی از کار با مای بی بی نداشتن - پشتیبانی مای بی بی به همین دلیل راه اندازی شد تا به کاربرانی که تازه وارد دنیای مجازی شدن کمک کنه و به سوالات این دسته از دوستان با صبوری پاسخ بده تا روز به روز پیشرفت کنن

لطفا دیگه اینطور خطاب نکنید
پاسخ
 سپاس شده توسطtamerlane (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۲:۰۱:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۶، ۰۵:۳۱:۴۵ صبح)arianik نوشته است: من قصد توهین به کسی رو ندارم اما چند دفعه ای دیدم . کسی که نمیتونه یه اسکریپت که تازه اینستالر هم داره رو نصب کنه ، نمیتونه فایل تو هاست آپلود کنه ، نمیتونه دیتابیس بسازه ، انجمن میخاد چیکار ؟ بنظرم بهتره یکمی اطلاعات خودتونو قوی کنین بعدا سایت تاسیس کنین که خدای نکرده لطمه نخورید .

atashtir

دوست گرامی لااقل این قضیه 14-15 بار توضیح داده شده . اما بهرحال . مای بی بی رو دانلود میکنی . فایلهای شاخه ی upload رو در روت هاست آپلود میکنی . بعد از طریق مرورگر خودتون فایل ایندکس رو از شاخه ی اینستال فراخوانی میکنید و خودش میره واسه مراحل نصب .
یه دیتابیس هم باید قبلش بسازین

موفق باشین
من با این نظر موافقم عزیز
البته فانست عزیز نظرشون برای من خیلی خیلی محترمHeart
درود
.....

پاسخ
درود
پشتیبانی مای بی بی درست شده تا به مشکلات کاربران پاسخ بده نه اینکه پاسخگویی مسایلی باشه که قبلا به طور کامل آموزش داده شده و کاربر براش خودش حتی یک جستجو هم نمیکنه.
به نطر من بدترین چیز بعد از بی سوادی اینه کاربر فکر کنه اینجا هرچیزی بخواد باید بزارن جلوش...

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۲:۰۰:۵۳ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۲:۰۶:۴۵ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۱۴:۲۰:۵۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۰:۱۲:۵۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان