هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] ثبت اعتبار‌های انجمن در کنترل‌پنل مدیرکل - RepLogs
فایل رو مجدد گرفتم و جایگزین کردم باز لیست پلاگین ها بالا نیومد.
سرور ما الان نمیدونم در حال ارتقا هستش ، میتونه ایراد ازون باشه؟ البته سایت به خوبی بالا میاد

کلا از لحظه ارتقا شکلک های چت باکس هم بالا نمیان ... فکر کنم از همون ارتقا سرور باشه Confused
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۱۷، ۲۳:۳۹:۵۱ عصر)S_N نوشته است: فایل رو مجدد گرفتم و جایگزین کردم باز لیست پلاگین ها بالا نیومد.
سرور ما الان نمیدونم در حال ارتقا هستش ، میتونه ایراد ازون باشه؟ البته سایت به خوبی بالا میاد

کلا از لحظه ارتقا شکلک های چت باکس هم بالا نمیان ... فکر کنم از همون ارتقا سرور باشه Confused

صبر کنید تا ارتقا سرور به پایان برسد.
درصورتی که پس از ارتقاء سرور نیز مشکل برقرار بود، در همین تاپیک اعلام کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۱۸، ۰۰:۰۱:۴۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۷:۱۰ عصر)
(۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۴:۵۱:۲۹ صبح)geo نوشته است: با سلام

در مورد علت خطای زیر راهنمایی فرمایید :

کد php:
Parse errorsyntax errorunexpected T_VARIABLE in /****/*****/******/************/public_html/forums/inc/languages/persian/admin/tools_replog.lang.php on line 1 

Heart
سلام
دوست عزیز بنده هم همین مشکل رو داشتم و با خطای فوق روبرو میشدم///
مشکل از اینکه تو این فایل زبان سطر دوم میاد و قاطی خط اول ینی <؟php میشه و باید اصلاح کنید..
من کل خطهای موجود در فایلهای زبان رو از نت پد کپی و تو ورد پد ویندوز پست کردم و دوباره از اونجا کپی و تو نت پد در فایل زبان پلاگین پست کردم و دوباره تو انجمن آپ کردم و بخوبی کار کرد///
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۱۸، ۰۴:۴۳:۰۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۱۸، ۱۲:۴۰:۱۴ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۸/۱۸، ۱۹:۰۳:۱۶ عصر) ، monfared (۱۳۹۲/۱/۳، ۲۰:۱۵:۵۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۷:۲۴ عصر)
مشکل نیومدم لیست پلاگین ها ، بعد از آپلود فایل پلاگین هنوز پابرجاست .Blush
پاسخ
دسترسی هاست + MyBB را در صورت تمایل ارسال کنید تا بررسی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۰۸:۳۸:۱۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۷:۳۴ عصر)
ممنون آقا محمد رضا
دیشب سایت رو به سرور دیگری منتقل دادم ، بعد نصب پلاگین همون ارور فایل زبان رو دادن که با راهنمایی دوست بالایی حل شد. پلاگین حرف نداره ممنون.Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۷:۴۳ عصر)
با سلام

آیا امکان اینکه متوجه بشویم چه کسی اعتبارات را حذف کرده است را دارد ؟ یعینی اگر کاربری یک اعتبار از کاربر دیگر حذف کند یا یک مدیر اعتبار یک کاربر را حذف کند متوجه خواهیم شد یا خیر ؟

لطف کنید بفرمایید این پلاگین چه تفاوتی با ان دارد ؟

http://community.mybbiran.com/thread-81....on+Manager
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۷:۵۶ عصر)
دوست عزیز در گزارش های ناظم ثبت میشه این حذف ها.
این فقط تمامی اعتبار های داده شده رو یک جا تو پنل میاره براتون

دیگه اگر در قسمت نظرات اعتبار ها توهینی چیزی صورت بگیره راحت میتونید متوجه بشید...

پلاگینش واقعا حرف نداره.
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۰۲:۵۱:۱۰ صبح)
قرار بود هرکی فیس بوک MI رو لایک کنه این پلاگین رایگان بهش داده بشه هنوز تصویب نشده؟
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۸:۱۰ عصر)
کجای کاری حاجی!
کوپن رو به همه اونایی که لایک کردن دادن ...
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۱۷:۱۸:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان