هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نظر شما] هاستینگ مای بی بی ایران
درود

چه قدر با دادن خدمات هاست و دامنه توسط مای بی بی ایران به کاربر ها موافق هستید؟
هاستینگی که کیفیت آن به ضمانت مای بی بی ایران باشد و بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد.

چه قدر از این مورد استقبال می کنید؟

منتظر نظرات شما هستم!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۳۱:۴۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۳۱:۵۵ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۳۲:۰۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۰:۰۴ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۴۸:۳۶ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۵:۰۸:۰۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۶:۳۲:۰۸ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۷:۴۶:۰۸ عصر) ، king92 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۲:۱۵ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۱۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۳:۱۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۴:۳۳:۵۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۲:۲۶:۴۱ صبح)
فکر عالیه
طرف میاد هاست دامنه میخره بعدش انجمن مینصبه
بازم کارت درست علیرضا جان
ممنون
فکر فوق العاده هستشHeartTongue
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۰:۰۲ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۴۸:۴۰ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۱۶ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۳:۲۳ عصر)
درود
بنده مطمئنم کیفیت خوبی ارائه خواهید داد ! Heart
موفق باشید.
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۰:۰۱ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۴۸:۴۶ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۱۸ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۳:۲۴ عصر)
جوانب مثبت و منفی داره .
خوبیش اینه که یه تبلیغ هم میشه و حتی میتونیم خودمون برای طرف انجمن هم نصب کنیم و آماده تحویل بدیم
بدیش اینه که حرفو حدیث زیاد میشه . دیگه اگه یه جای کار طرف اشکال داشته باشه دیگه ول کن نیست . میگه باید مشکل منو حل کنی چون هاست هم مال خودتونه . ضمنا ممکنه بعضیا حرف در بیارن که به اشتراک های خودتون خدمات میدین و به ما نمیدین ووو
اما بنظرم جنبه های مثبت زیادی هم داره . میتونه قسمتی از هزینه های سایت هم تآمین کنه
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۳۹:۵۲ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۴۸:۵۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۲۷:۲۹ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۵:۰۹:۰۲ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۲۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۳:۵۱ عصر)
درود

هاست مای بی بی ایران از لحاظ امنیت و سرعت بسیار عالیست
من بین ساعت 1 تا 7 صبح که شاتل پورت 8080 را می بندد همه سایت ها زا جمله سایت خودم ارور می دهند
ولی سایت مای بی بی ایران همچنان با سرعت لود سرعت 3 ثانیه باز می شود
بنده استقبال میکنم و باعث افتخار بندس در کنار یکتا هاست از هاست قدرتمند مای بی بی ایران
برای کارهای دیگرم استفاده کنم
درصورت امکان تعرفه های خرید دامنه رو ذکر کنیدHeart

پایدار باشید
کریم زادهHeart
راستی یک چیز قابل توجه کاربرانی که هاست و دامنه از مای بی بی ایران بخرند
کارهای اولیه سایتشان را بنده رایگان انجام می دهم

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۲۸:۰۰ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۵:۰۹:۴۴ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۲۲ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۴:۱۳ عصر)
سلام

كاربراني كه اينجا حضور دارند دو دسته هستند

دسته اول :خودشون سرور دارن و بيشتر براي ايجاد فروم براي بخش پشتيباني خودشون به اينجا مراجعه مي كنن و خوب هم براي هاست خرج مي كنن مثل من!

دسته دوم: براي تفريح فروم ايجاد مي كنند و در آمدي هم ندارند كه بتونن هزينه هاي سنگين رو تحمل كنن و بيشتر كاربران اينجا هم در دسته دوم هستند .پس اگه قيمت مناسب و ارزاني براي دسته دوم در نظر گرفته بشه خيلي خوب هست نه اينكه قيمت هاي رو يايي مطمئن باشيد كاربران اينجا بالاي 80 درصد توان پرداخت 20 يا 30 تومن بيشتر رو ندارن

باتشكر
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۵۶:۳۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۰۸:۴۱ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۲۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۴:۴۹ عصر)
خیلی به قیمت بستگی داره ، اگه قیمت مناسب باشه ، حتما استقبال میکنیم
البته من تازه هاستمو تمدید کردم ، دامنه م هم همین دو سه روز پیش 5 سال تمدیدش کردم ، حداقل تا سال بعد رو همین سروری که هستم میمونم...
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۲۸ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۵:۰۰ عصر)
به نظر من مهم ایده ی خوبی هست
اگر فقط به کاربران مای بی بی میخواید خدمات هاستنیگ بدید فکر کنم با وجود اساتیدی که این جا حضور دارند پشتیبانی که عالی میشه و خدمات هاستینگ و سرور هم که جای خود
ولی اگر میخواید کلا یک تجارت هاستینگ ایجاد کنید باید یک برنامه ریزی دقیق انجام بدید که بعدا خدای نکرده با شکست روبرو نشید (مثل خودم ورشکست نشیدBig Grin) و خدمات هاستینگ را حرفه ایی انجام بدید
موفق باشید
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۳۱ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۳:۰۲ صبح)رضا نوشته است:
سلام

كاربرانی كه اینجا حضور دارند دو دسته هستند

دسته اول :خودشون سرور دارن و بیشتر برای ایجاد فروم برای بخش پشتیبانی خودشون به اینجا مراجعه می كنن و خوب هم برای هاست خرج می كنن مثل من!

دسته دوم: برای تفریح فروم ایجاد می كنند و در آمدی هم ندارند كه بتونن هزینه های سنگین رو تحمل كنن و بیشتر كاربران اینجا هم در دسته دوم هستند .پس اگه قیمت مناسب و ارزانی برای دسته دوم در نظر گرفته بشه خیلی خوب هست نه اینكه قیمت های رو یایی مطمئن باشید كاربران اینجا بالای 80 درصد توان پرداخت 20 یا 30 تومن بیشتر رو ندارن

باتشكر

درود

مسلما ایده خوبیه و امیدوارم با پیشرت همه گانی روبرو باشیم !

اما یک موضوعی رو جهت اصلاع این دوستمون عرض کنم !

شما که خودتو به عنوان دسته اول میدونی به نظر نمیتونی درباره دسته دوم اینجوری نظر بدی !

مطمئن باشید كاربران اینجا بالای 80 درصد توان پرداخت 20 یا 30 تومن بیشتر رو ندارن

یکی از دوستان داشت مثال میزد ( یادم نمیاد کی ) درباره لایسنس وی بی !

که اگر روزانه چند نخ سیگار کمتر بکشه میتونه هزینه لایسنس وی بی رو بده !

به خدا دلیل استفاده من و امثال من از مای بی بی و هاست های ارزان مشکل مالی نیست !

موضوع اینه که دلیلی نمیبینیم که پول بیشتری هزینه کنیم !

پیروز باشید

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۴:۴۸ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۰۵:۱۰ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۹:۲۵:۳۸ صبح)
من از سرویس های ایرانی زیادی استفاده کردم هیچکدام کیفیتی که میخواستم را نداشت

الان دارم ماهیانه هزینه سرویس هاستینگ ( پلان از نوع بیزنس ! که هر سرورش فقط بین 50 یوزر تقسیم میشه ) یک شرکت خارجی رو میدم به دلار .

بسیار کیفیت و پشتیبانی قدرتمندی داره . ولی مشکل اینه هر ماه ارزش دلار داره بالا میره و هزینه من هم بیشتر میشه یکماه 50 یکماه 55 - 60 هزار تومن ...... مشخص نیست .

اگه این هاستینگ شما کیفیت و اپتایمش خوب باشه چرا که نه

نظر شخصی : من فقط دنبال کیفیت و پشتیبانی عالی هستم . بهتره اگه هاستینگ ارائه میکنید از بهترین نوع ممکن باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خدمات هاستینگ مای بی بی ایران Pars 4 4,407 ۱۳۸۹/۵/۵، ۰۰:۱۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان