هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: ایا طرح ساعت برای مدیران خوب هست یا خیر؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
اری
55.56%
5 55.56%
خیر
44.44%
4 44.44%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری مدیران و نظرات کاربران
بنده یک پیشنهاد دارم که امید است خوشتون بیاد
بهتر هستش برای اینکه همچین مشکلاتی کلا پیش نیاید http://community.mybbiran.com/thread-8710-lastpost.html
و به قول یکی از دوستان پشتیبانی 24 ساعت باشد میتونیم مدیران ساعتی میتوانند در انجمن حضور داشته باشند را در همین تاپیک مطرح (یا میزگرد مدیران برگزار و انجا گفته شود)
و فعالیت هر شخص در انجمنی مشخص شود
(توجه با توجه به اینکه کارهای فورس همیشه به وجود میاید میتونیم به طور حدودی بگیم ساعتها را)
سپس با برنامه ای دقیق به حل مشکلات بپردازیم
هم دیگران به کارهای خود میرسند هم پشتیبانی قوی تر میشود منتظر پیشنهاد و انتقاداتتون هستیم
نظر فراموش نشه تمامی کاربران(چون یادتون نره ما یک خانواده هستیم)Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۹:۳۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۱۵ عصر)
خیلی خوبه!
فک کنم اون یکی از دوستان خودم بودم!
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۱۳ عصر)
درود

من کل 24 ساعت شبانه روز رو میتونم ساپورت کنم
ولی اگر به بهترین ساعت خدمات دهی است

بین ساعت 6 تا 7 صبح 17 تا 20 عصر و 21 تا 22:30 شب اوج ساعت خدمات دهی بنده استHeart
موفق باشید
کریم زادهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطهلیا (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۰۳:۵۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۱۲ عصر)
درود،
طرح ساعتی قابل اجرا نیست.
هر کس هر وقت بتونه وارد انجمن میشه.
مگه حقوق میگیره که بخواد سر ساعت معینی وارد انجمن بشه؟
اون ساعت هایی که میتونه بشه میشه میگه!!
Cool

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطهلیا (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۰۴:۰۸ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۰۴:۱۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۰۵:۵۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۲۱:۱۳ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۸:۰۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۱۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۱۶:۳۷:۱۵ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۳:۵۹ صبح)
به نظر من قابل اجرا هستش بایدی نیست ولی میدونه که کی وقت ازاد داره اینجوری یک دفعه 5 مدیر میان و بیخودی میچرخند(جسارت نباشه پیش میاد)
این طرح اجباری نیست مدیرانی که قابلیت اینو دارند وقت ازاد خودشونو میگن تا با برنامه ریزی بهتر و سریع تر مشکلات بر طرف بشهHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۸:۱۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۰۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۹:۱۷:۴۴ صبح)doodoo نوشته است: بنده یک پیشنهاد دارم که امید است خوشتون بیاد
بهتر هستش برای اینکه همچین مشکلاتی کلا پیش نیاید http://community.mybbiran.com/thread-8710-lastpost.html
و به قول یکی از دوستان پشتیبانی 24 ساعت باشد میتونیم مدیران ساعتی میتوانند در انجمن حضور داشته باشند را در همین تاپیک مطرح (یا میزگرد مدیران برگزار و انجا گفته شود)
و فعالیت هر شخص در انجمنی مشخص شود
(توجه با توجه به اینکه کارهای فورس همیشه به وجود میاید میتونیم به طور حدودی بگیم ساعتها را)
سپس با برنامه ای دقیق به حل مشکلات بپردازیم
هم دیگران به کارهای خود میرسند هم پشتیبانی قوی تر میشود منتظر پیشنهاد و انتقاداتتون هستیم
نظر فراموش نشه تمامی کاربران(چون یادتون نره ما یک خانواده هستیم)Heart

درود
دوست عزیز مای بی بی الانم هم مدیرانش تا اونجا که میتونند دارند ساپورت میکنند . منم با گفته مدیر کل موافقم
به کارتون ادامه دهید تا مدیریت کل. یا مدیران ارشد صلاح بدونن ارتقاتون میدهند .
موفق باشید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۸:۲۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۰۶ عصر)
با احترام به پیشنهاد شما ، اما منم مخالفم . به دلایل متعدد
اومدم دلیل بنویسم ولی دوباره پاکش کردم . بیخیال
فقط بنظرم دلخوری درست میکنه
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۱:۱۸:۴۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۰۰ عصر)
مخالفم و شدنی نیست عزیزHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۰۷:۵۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۵۴:۴۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۴:۳۷:۰۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان