هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه گروه مای بی بی ایران
http://community.mybbiran.com/thread-726.html نوشته است:2- تمامی حقوق مادی و معنوی این بسته پارسی ساز متعلق به سایت MyBBIran.com می باشد و شما حق انتشار این بسته را چه به صورت کلی، جزئی، برای فروش، دانلود ؛ در هیچ وب سایتی ندارید.، اما اگر لینک های دانلود مستقیم به همین سایت داده شده باشد شما مجاز به معرفی و توزیع این پارسی ساز هستید.
3- شما حق برداشتن یا تغییر در کپی رايت پارسی ساز را ندارید.

تمامی حقوق برای MyBBIran.com و گردانندگان آن محفوظ می باشد و استفاده از مطالب با ذکز منبع مجاز می باشد.
در خود بسته نتوانستم چیزی در مورد مجوز آن پیدا کنم، فقط مطلب بالا را در یکی از تاپیک‌ها دیدم که خوب چون همراه بسته نبود(به آن لینک نشده بود) و اختصاصاً در مورد مجوز نبود، دارای رسمیت نیست. مجوز این پارسی‌ساز دقیقاً چیه؟
من از توضیحات داخل نقل قول بالا، چیزی که دستگیرم می‌شود، این است که فقط کپی‌رایت دارد و مجوزی بر آن الحاق نشده! درست است؟ البته توضیحات نقل قول به مجوز cc by-nc-nd هم خیلی نزدیک است.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
طبق روشی که در اینجا(مورد3)، توضیح داده شده، مجدد مجبور شدم تاپیک را up‌ کنم. سوال من فنی نیست و با توجه به اهمیت موضوع مجوز، سپاس‌گذارم اگر یکی از دوستان مطلع یک پاسخ صریح اعلام کنند.

آیا بسته‌ی پارسی‌ساز فقط کپی‌رایت دارد یا مجوزی هم بر آن اعمال شده؟
مجوز GPL؟
مجوز LGPL؟
مجوز cc by-nc-nd؟
...
(پاسخ این سوال برایم مهم است که دریافت کنم آیا حق استفاده از این بسته را روی مای‌بی‌بی دارم یا نه؟!)
سپاس.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۰۹:۰۳:۲۴ صبح)h.d.n نوشته است: طبق روشی که در اینجا(مورد3)، توضیح داده شده، مجدد مجبور شدم تاپیک را up‌ کنم. سوال من فنی نیست و با توجه به اهمیت موضوع مجوز، سپاس‌گذارم اگر یکی از دوستان مطلع یک پاسخ صریح اعلام کنند.

آیا بسته‌ی پارسی‌ساز فقط کپی‌رایت دارد یا مجوزی هم بر آن اعمال شده؟
مجوز GPL؟
مجوز LGPL؟
مجوز cc by-nc-nd؟
...
(پاسخ این سوال برایم مهم است که دریافت کنم آیا حق استفاده از این بسته را روی مای‌بی‌بی دارم یا نه؟!)
سپاس.

لیسانس پارسی ساز MyBBIran :

-هر کسی می‌تواند این بسته را دریافت کرده و بر روی انجمن خود نصب نماید هم‌چنین می‌تواند خط‌های پارسی ساز را به طور دل‌خواه خود، برای انجمن خود ویرایش کند اما حق هیچ‌گونه تغییر در خط کپی رایت MyBB و پارسی ساز را ندارد .
-همچنین نمی‌تواند پس از ویرایش خط‌های این پارسی ساز آن را برای عموم منتشر کند.
-درصورتی که می‌خواهید این پارسی ساز را در سایت خود معرفی نمایید، لینک دریافت باید به این سایت لینک شود.
-در صورت حذف کپی رایت MyBB یا پارسی ساز یا هردو یا نقض هریک از موارد بالا ، استفاده از این پارسی ساز از نظر تهیه‌کنندگان حرام است و در صورت شناسایی، از پشتیبانی MyBBIran محروم خواهد شد.
-هیچ کس حق فروش این پارسی ساز را ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۳۰:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۳:۰۶:۵۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان