هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقويم شمسي
با سلام به تمام مديران

نمي دونم شما چقدر از تقويم انجمن خودتون استفاده كنيد بنا به انجمني كه من دارم استفاده از تقويم مي تونه جلوي خيلي از پست هاي اضافي رو بگيره و كار اطلاع رساني رو كامل انجام بده ولي بنا به اينكه ايران از تقويم شمسي استفاده مي كنه و تقويم انجمن ميلادي هست استفاده از اون مشكلاتي داره و امكان داره اعضا به مشكل بر خورن البته نمي دونم پلاگيني هست كه بشه اين تقويم رو شمسي كرد يا نه اگه نيست از مديران زحمت كش خواهش مندم يكي درست كنن تا همه انجمن ها بتونن از تقويم هجري استفاده كنن البته يه پلاگين بود كه تاريخ هارو شمسي مي كرد ولي من نديدم تقويم هجري باشه باز ممنون ميشم كه بررسي كنيد Heart
انجمن دانشجويان كامپيوتر پيام نور اروميه

پاسخ
 سپاس شده توسطMr.FranK (۱۳۸۸/۱۰/۴، ۲۱:۴۰:۳۹ عصر) ، zamoel (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۲:۰۵:۵۸ عصر)
درود
به علت اینکه کاربرد زیادی ندارد به نظر میاد وقت گذاشتن برای تهیه چنین پلاگینی اصلا به صرفه نیست.

کافی است از کاربران همین انجمن که مدیر های انجمن خود هستند بپرسید چند با به تقویم مراجعه کرده یا رویدادی در آن قرار داده اند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطwinti (۱۳۸۸/۱۰/۴، ۲۲:۴۴:۲۹ عصر)
بله اما اين امكان وجود داره كه به خاطر ميلادي بودن استفاده نمي شه من خودم مي خواستم استفاده كنم ولي به علت ميلادي بودن نشد بقيه رو نمي دونم
انجمن دانشجويان كامپيوتر پيام نور اروميه

پاسخ
(۱۳۸۸/۱۰/۴، ۲۲:۴۱:۴۶ عصر)winti نوشته است: بله اما اين امكان وجود داره كه به خاطر ميلادي بودن استفاده نمي شه من خودم مي خواستم استفاده كنم ولي به علت ميلادي بودن نشد بقيه رو نمي دونم

بنده هم به خاطر ميلادي بودن نميتونم استفاده كنم. وگرنه كاربرد زيادي در انجمن ما دارد.
لطفا پلاگين تقويم خورشيدي رو بسازيد.
تشكر
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
(۱۳۸۸/۱۰/۴، ۲۱:۴۱:۵۴ عصر)Pars نوشته است: کافی است از کاربران همین انجمن که مدیر های انجمن خود هستند بپرسید چند با به تقویم مراجعه کرده یا رویدادی در آن قرار داده اند.
اگه شمسي باشه خب چرا استفاده نكنيم!!

[تصویر:  ira.png]

پاسخ
با سلام.

بنده هم زمانی بسیار به این قسمت تالار نیازمند بودم اما به دلیل اینکه تاریخ آن شمسی نبود از خیر آن گذشتم. البته همچنان به دنیال سامانه‌ی جایگزین هستم. به نظرم در صورت عرضه چنین امکانی اکثر مدیران استقبال کنند.
arang, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
منم همینطور
پاسخ
سلام
منم جاي خاليش رو احساس مي كنم .
خيلي نيازه .
پاسخ
در لیست پلاگین های سایت قرار گرفته (بعد از پروژه خرید آنلاین)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۲۱:۵۱:۰۲ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۲۲:۰۳:۲۲ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۲۲:۳۶:۴۳ عصر)
این پلاگین تقویم کجا هست ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان