هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز شدن لینک ها در صفحه هات جداگانه
بله لیست موضوع ها اونجوری که میخواستم شد ولی من میخواستم تویه صفحه ی اصلی رویه هر چیزی کلیک میشه مثل اسم کاربرها, انجمن ها و ... هر کدوم تویه تب جدیدی باز بشه .
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۵:۰۰:۵۸ عصر)هلیا نوشته است: بله لیست موضوع ها اونجوری که میخواستم شد ولی من میخواستم تویه صفحه ی اصلی رویه هر چیزی کلیک میشه مثل اسم کاربرها, انجمن ها و ... هر کدوم تویه تب جدیدی باز بشه .

باز کردن لینک ها به حالت New Window به طور طبیعی برای لینک‌های خارجی به‌کار می‌رود که می‌خواهید کاربر از سایت شما خارج نشود و تبدیل لینک‌های داخلی به این شکل کار درستی نیست.

به هر حال روش کار این است که شما هر لینکی را که می‌خواهید به این حالت در آورید، قبل از بسته شدن تگ a href باید target="_blank" را اضافه کنید به این صورت:
کد:
<a href="" ... target="_blank">

نکته:

*می‌توانید فایل XML پوسته را خروجی گرفته و با ادیتور مناسب تمامی خط‌های a href را یافته و به شکل مورد نظر تغییر دهید.

* ممکن است کد‌های JAVASCRIPTی هم وجود داشته باشد که تمامی لینک ها را به شکل New Window تبدیل کند.

موفق باشیدSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۵:۴۱:۲۶ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۸:۳۰:۵۲ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۵:۱۹:۵۸ صبح)
دوستان بنده مشکلی دارم درلینک های داخل پست از کجا باید تغییرش بدم ببینید مثلا یه لینک خارجی تو پست میدم سورسش مشکل داره چه طور باید درستش کنم سرچم کردم جوابمو نداد
مشکل کد تو سورسش اینه
<a href="http://www.mediafire.com/view/?cpxsphbnub4mv89" rel="nofollow" <br="">
target="_blank"&gt;دانلود</a>

حالا متوجه شدید دقیقا مشکل من این تیکه کد هست target="_blank" که میوفته بیرون
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
دوست عزیز اصن این لینک اینجا گذاشتی تو انجمنت کار میکنه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان