هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میتینگ من و بهروز و آرتین
درود و عرض ادب

دیشب همینطوری به بهروز گفتم بیا فردا ناهار و با هم باشیم خلاصه قرار شد این آقا آرتین رو هم ببینیم و کلی گپ بزنیم
ساعت 10 صبح بود بهروز زنگ زد گفت کجایی گفتم که من دارم آشپزی میکنم و انباری خونه رو تمیز میکنم Big Grin

خلاصه گفت با آرتین تو راهند و کجا بیاند منم گفتم بیاید سسمت شریعتی و عباس آباد منم بهتون ملحق میشم

خلاصه ساعت 12 بهروز گفت اول خ پلیس از تو صیاد شیرازی منتظرند ما هم راه افتادیم رفتیم دیدم آقای کریمزاده و بهروز خان با یه خودرو 206 منتظرند منم ماشین داشتم و خلاصه بغل اتوبان وایسادیم خوش و بش و با پیشنهاد بهروز رفتیم یه رستوران خوب من بچه این محلم و گفتم بچه ها مهمون من

خلاصه با وجود رژیم غذایی بنده رفتیم و رفتیم بالاتر از قلهک یه فست فود و من و آرتین چیز برگر و بهروز هات داگ و نوشابه و خلاصه دهنتون آب نیفته زدیم به بدن دیگه درباره همه چی حرف زدیم و خاطرات قبل و سایت و پلاگین ها و وووووو یه چند تا آبمیوه هم خوردیم و گفتیم چند تا عکس هم بزاریم دیگه تا 17:00 با هم بودیم و با خوشحالی از هم جدا شدیم
آخرشم شوهر من زنگ زدو قاطی کرد که یه روز خونه ای و کجایی و ...............SmileHeart

راستی ببخشید بی صدا انجام شد اخه یه دفعه ای شد ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۰:۳۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۵:۴۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۹:۱۴ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۶:۰۷ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۹:۳۱ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۰۴:۳۰ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۰۸:۵۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۱۸:۴۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۰۴:۰۸ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۴۴:۰۹ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۷:۰۳ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۴۶:۱۹ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۲:۴۳:۴۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۱۷:۴۰ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۷:۵۱ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۴۳:۲۲ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۸:۰۷:۵۴ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۴:۲۲:۳۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۹:۲۱:۴۳ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۲:۴۲:۲۴ عصر)
خداییش به دو سال بود اینقدر به بنده خوش نگذشته بود

اقا محمود (بکس ریپر) فوق العاده همونطور که همه میدونیم دور از هرجور تعارفی
واقعا استاد بند هستن و میمونند و واقعا امروز خیلی زحمتشون دادیم

بهروز که اصلا کلا خاطرشو خیلی میخوام یه دونس >>کلی زحمتش دادیم
کلی خندیدم
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۲:۱۵ صبح) ، mashogh.man (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۱:۰۷ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۹:۲۹ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۰۴:۳۴ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۱۰:۱۴ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۹:۴۴ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۸:۱۴ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۴۳:۴۱ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۸:۰۸:۰۰ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۲:۴۲:۴۲ عصر)
دوستان جاتون خالی خیلی خوش گذشت و کلی خندیدیم
خب منو مهندس خوشنویس قبلا باهم ملاقات داشتیم و تجدید خاطرات بود و ...
و اما ارتیــــــــــنBig Grin
حاتون خالی پسر بسیـــــــــــــــــــــــار با جنبه ای هست و کلی سر به سرش گذتستیم

علیرضا نمیخوای دوباره میتینگ مای بی بی ایران بزاری؟؟؟؟؟
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطplus (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۱۱:۳۳ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۲۶:۴۵ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۹:۴۷ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۸:۲۸ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۴۴:۰۵ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۸:۰۷:۵۶ صبح)
بچه ها همه خوشتیپین ماشالله - خب یه میتیگ بزارید مثل چند ماه پیش همه بیان Big Grin Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۲۶:۴۴ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۴:۴۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۰۶ عصر)

همه میگن به تو چی میرسه 24 ساعت اینجایی
به من رفاقت همین دونفری رو که گفتم رسید و اینکه اونقدر برام ارزشه
که حاضرم اینجا به خاظرش بنم بشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۸:۴۲ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۰۱:۱۷ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۰۲ عصر)
22 بهمن میشه شنبه یه میتینگ تو یه شهر غیر از تهران بذارین همه از اطراف جمع بشن اونجا مثل شیراز(نزدیک خودمون)Big Grin
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۱:۵۶ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۳:۲۰ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۵:۳۳ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۰۱:۰۴ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۱۶ عصر)
علی جان اخه بیشتر بچه ها تهراننBig Grin >>>>اگر تهران باشه عالیهHeart

واقعا این میتینگا نشون میده هیچ زحمتی الکی نبوده

ما با خیلی انجمن ساز ها و پشتیبانی ها فرق داریم چون ما اینجا یه خانواده ایمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۱:۵۵ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۳۵:۴۲ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۲۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۲۰:۰۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: 22 بهمن میشه شنبه یه میتینگ تو یه شهر غیر از تهران بذارین همه از اطراف جمع بشن اونجا مثل شیراز(نزدیک خودمون)Big Grin
یزد بزارید که مرکز کشوره دیگه!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۲۳:۳۱ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۳۵:۱۶ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۳۱ عصر)
امیدوارم این گونه دوستیها و مودت ها همیشه پابرجا بمونه
موفق باشین
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۳۶:۳۲ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۴:۴۹ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۳۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۱۰:۱۹ صبح)tofighi نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۹:۲۰:۰۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: 22 بهمن میشه شنبه یه میتینگ تو یه شهر غیر از تهران بذارین همه از اطراف جمع بشن اونجا مثل شیراز(نزدیک خودمون)Big Grin
یزد بزارید که مرکز کشوره دیگه!!!!

خب خوبه اینجوری میفهمیم بچه های هرکسی واسه چه شهریهBig Grin
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطtofighi (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۰:۴۵:۱۳ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۵:۰۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۱۳:۳۹:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان