هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازشدن صفحه دیگر به جای صفحه انجمن _کمک_
غیر از خودم میتونم مدیره دیگه ای برا انجمن ثبت کنم ؟
پاسخ
بله
کاربران و گروه ها > ایجاد کاربر تازه (جدید)
و بعد اونجا گروه کاربری ش رو مدیران انتخاب کن
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطKamyaB (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۲۶:۴۴ عصر) ، shahab70 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۶:۲۱:۴۶ صبح)
و این هم میشه مشخص کرد که چه قسمتیو مدیریت کنه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطKamyaB (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۳۵:۰۲ عصر)
توی گروه ها مشخص کن که هر گروهی چه کاری رو میتونه انجام بده، بعد اون ظرف رو از اعضای اون گروه مدنظرت قرار بده
(آدرس انحمنت رو هم توی امضا یا پروفایلت قرار بده که مدیران محترم پشتیبانی داشته باشن)
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطKamyaB (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۳۵:۰۰ عصر) ، shahab70 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۶:۲۱:۴۴ صبح)
بله . ولی این رو باید از اینجا انجام بدید : کنترل پنل مدیر کل > انجمن ها و ارسالها > روی دکمه گزینه ها مربوط به انجمن مورد نظر کلیک کرده و مدیرها رو بزنید
[تصویر:  1327167401.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطshahab70 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۶:۲۱:۳۸ صبح)
و یه سوال خیلی مهمه دیگه میشه کاری کرد که بدون ارسال ایمیل فعال سازی پنل کاربر مستقیم فعال بشه؟
پاسخ
بله
پیکربندی>>تنظیمات>>User Registration and Profile Options>>قسمت Registration Method رو instant activation قرار بدین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطshahab70 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۶:۲۱:۳۶ صبح)
به نظرتوت ایمیل فعال سازی ارسال بشه بهتره یا نشه؟
من میخوام مطلب وارد کنم میگه "پوزش، انجمنی که شما در حال حاضر آن را مشاهده می‌کنید بدون زیر انجمن می‌باشد." با اینکه زیر مجموعه هم ارم ؟؟؟؟
پاسخ
درود
ارسال 17 را انجام بدید موفق باشیدSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطshahab70 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۶:۲۱:۳۲ صبح)
ارسال 17 دیگه چیه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  باز شدن یک صفحه دیگر (درخاست جاوا اسکریپت) Sp|R|T 3 4,310 ۱۳۹۰/۱/۱۸، ۱۹:۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: rizesh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان