هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوست یا پیوست ؟
سلام این کلمه رو چجور میتونه اصلاحش کنم ؟

[تصویر:  affji7qjqmaqo5ewl9b8.jpg]
پاسخ
در پیکربندی قسمت زبان ها رو انتخاب کنید
myavarahmadi سابق
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۸:۱۵:۴۳ صبح)myavarahmadi نوشته است: در پیکربندی قسمت زبان ها رو انتخاب کنید

در قسمت زبان ها این همه گزینه بعد کجا باید برم
تازشم هر جا رو میخوام ویرایش کنم ارور میده
پاسخ
دقیقا مثل فایلهای زبان انگلیسی که باید بهشون دسترسی 777 میدادی برای فارسی ها هم از توی هاستت برو فایلهای مورد نیاز رو دسترسیشون رو تغییر بده (میتونی از توی پایین صفحه ی ابزار تعمیر و نگهداری ببینی که کدام فایلها رو باید برای زبان انگلیسی بهشون دسترسی میدادی، عینا همون اسمها رو برای فارسی بهشون دسترسی بده)

اینطور که از عکست پیداست باید newthread رو ویرایش کنی : نه / اصلاح میکنم / نگاه کردم در آنجا نبود / بزار بگردم بهت میگم
خب پیداش کردم دوست عزیز
باید بری توی messages.lang.php
اونجا توی فیلد error_reachedattachquota متن مورد نظر شما هست
فقط قبلش باید تمام پوشه ها و فایلهای زبان پارسی رو دسترسی حداکثری بدهید
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۰۸:۰۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۱۱:۵۵ صبح)
مرسی داداش اگه میشه بگید کدوم فایل رو باید دسترسی 77 بدم
تو قسمت تعمیر و نگهداری اینها 777 بودن

[تصویر:  ywwpwmz4d4f7epfx60y.jpg]

حالا برای فارسی کجا باید برم و کدوم فایل ها رو دسترسیشون 777 بکنم Huh

پاسخ
بله
دوست عزیز همانطور که گفتید اینها در اصل متعلق به زبان انگلیسی هستند
شما در محل نصب فرومتون توی هاست، داخل inc ، پوشه ی languages رو و سپس پوشه ی persian و تمام فایلهای داخل آن را 777 بکنید که بعدا هم اگر خواستید تغییر بدید راحت باشید
اما اگر میخواهید امنیت رو هم رعایت کنید فقط فایل messages.lang.php رو به همراه پوشه ی persian و languages رو 777 کنید
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۱:۴۰:۰۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان