هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض
اره خوندم

همونموقعم امضام ویرایش کردم

فقط ادیشن من اگه تاپیک نزنم چه جوری بگم کاری نکردم؟

چه جوری؟؟؟به خدا این خیلی یبده ولی مجبورم
بله من 220 ارسالم پاک شد پریشب
خواهش کردم دخالت نکنید اقا جان

اگر اشتباه میکردم تاپیک نمیسزدم خودمو نمیکشتم

دخالت نکنید خواهش میکنم دخالت نکنید
اشتباه کردی چرا نمیخوای قبول کنی؟Angry
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۷:۵۹:۵۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۱۱:۲۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۱۲:۴۶ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۵۰:۱۵ صبح)
به دلیل به وجود نیامدن . هرج و مرج تایپک بسته میشود
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۱۲:۴۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۱۷:۱۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۱۷:۱۷ صبح) ، elnaz29 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۴۱:۱۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۸:۵۰:۱۷ صبح)
در صورت بن شدا اعضای محترم مای بی بی لطفا تا مدت زمان تعیین شده صبر نمایید و اینکه حاشیه نسازید با تشکر Heart
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۵:۰۹:۰۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۶:۰۶:۴۸ عصر)
اگر منم بودم 100 بار بنت میکردم.
من خودم 1000 بار در مورد اسپم و ارسال های بی خودی هشدار دادم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۵:۳۷:۳۰ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۶:۰۶:۵۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۲:۴۱:۳۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۱:۲۷:۳۳ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۲:۴۱:۰۵ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۲۰:۴۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۴:۳۷:۲۴ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۸:۰۶:۵۱ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۴۵:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان