هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین اسلاید شو mybb portal-newsbox-slideshow_Portal_NewsBox
دوستان از چند ماه پیش دنبال یه اسلاید شو واسه mybb بودم که پلاگین باشه مثل vb باشه پیداش کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

برای اولین بار در mybbiran پلاگین اسلاید شو قرار گرفت تست کردم شات هم گذاشتم ببینین

شما با این میتونین 4تا عکس به عنوان اسلاید شو بذارین زیرشون بنویسین و واسشون بک لینک بذارین

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   portal-newsbox-slideshow_Portal_NewsBox.zip (اندازه: 455.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 115)
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۴:۵۲:۵۹ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۲:۱۸:۰۳ عصر) ، melika01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۲۲:۱۹:۳۴ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۲:۳۴:۳۷ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۴۹:۵۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۵:۵۷:۴۲ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۰:۲۲:۳۳ صبح) ، civil891 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۹:۱۷:۵۴ صبح) ، EMAD (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۲۰:۵۸:۵۲ عصر) ، b.ghadaksaz (۱۳۹۱/۳/۸، ۱۶:۰۷:۴۷ عصر) ، abdollatif (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۵:۵۶:۲۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۴:۴۵:۲۰ عصر)what? نوشته است: دوستان از چند ماه پیش دنبال یه اسلاید شو واسه mybb بودم که پلاگین باشه مثل vb باشه پیداش کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

برای اولین بار در mybbiran پلاگین اسلاید شو قرار گرفت تست کردم شات هم گذاشتم ببینین

شما با این میتونین 4تا عکس به عنوان اسلاید شو بذارین زیرشون بنویسین و واسشون بک لینک بذارین

یاسر رشتی کیه ؟

من یک اسلاید شو گذاشتم تو سایتم کسی خواست بگه راهنماییش کنم ببینید :

اینجاست !

اسلاید شو باید طوری باشه که باعث کاهش سرعت لود سایت نشه .

بعنوان مثال میشه از بنر های فلش استفاده کرد ، سایت هایی هم هستند که بطور آنلاین بنر های فلش درست می کنند .

کسی اسلاید شویی که از جی کوئری استفاده کرده باشه داره ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-9113.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo ساخت اسلاید شو برای mybb what? 4 3,374 ۱۳۹۰/۹/۱، ۱۱:۵۳:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Christian

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان