هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب Myportal
نمیدونم اینو از کدوم سایت پیدا کردم اما خیلی باهاش حال کردم ببینین کفتون ببره

این قالبه xml هست از قالب ها هم نصب میشه فروم رو میکنه پرتال ببینید خودتون

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   MyPortal.zip (اندازه: 100.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 183)
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۴:۳۱:۲۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۴:۳۴:۵۱ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۱۵:۰۳:۴۲ عصر) ، melika01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۰۶:۱۷ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۰۷:۴۸ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۱۱:۰۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۰:۱۵:۰۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۲:۳۶:۳۲ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۳:۳۹:۰۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۰۸:۵۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۶:۳۸:۵۱ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۴:۱۶:۳۳ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۳۷:۵۰ صبح) ، hjsoft (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۸:۴۴:۲۶ صبح) ، naeincity (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۹:۴۸:۵۲ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۹:۳۹:۳۴ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۱۵:۳۹:۵۵ عصر) ، goldenaxis (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۲۱:۵۰:۱۰ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۰:۰۸:۳۲ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۲:۰۳:۲۵ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۲:۴۸ صبح) ، Spears (۱۳۹۱/۳/۲۶، ۰۷:۱۳:۲۷ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۴۴ عصر) ، wwedni (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۰:۲۹:۲۸ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۱۰/۲۴، ۱۶:۳۳:۴۷ عصر)
میشه رنگ مشکی یا خاکستریشو هم بزارید
اخه خیلی جالب بود
من که دوستش دارمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۲:۵۱ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۴۷ عصر)
آموزش هست خودت تغییر بده.
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۲:۵۲ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۵۰ عصر)
این قالب فارسی شدس؟
لطفا لینک آموزش تغییر رنگ رو هم بذارید
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۲:۵۶ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۵۲ عصر)
فکر نکنم پارسی شده باشه. آموزش پارسی سازی هست

http://community.mybbiran.com/thread-444.html
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmiladka (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۰:۵۹:۴۳ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۲:۵۸ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۵۵ عصر)
کسانی که می خواهند این قالب پارسی بشه به این پستم تشکر بزنند اگر به 10 رسید پارسی و برای دانلود قرار می گیره
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۰۹:۵۵ عصر) ، what? (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۲۲:۴۰ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۳۷:۲۰ صبح) ، siavashdvb (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۲:۳۴:۰۹ عصر) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۰:۳۵:۱۹ صبح) ، KamyaB (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۱:۵۰:۵۰ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۹:۴۰:۱۴ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۵:۵۶:۲۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۱۱:۲۲:۰۱ صبح) ، behvarz (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۱۱:۴۴:۱۶ صبح) ، goldenaxis (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۲۱:۴۹:۵۲ عصر) ، mahin (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۰۶:۰۱:۲۷ صبح) ، golforosh (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۱:۱۶:۰۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۳:۳۴:۲۸ صبح) ، dizan (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۰:۰۳:۲۸ صبح) ، CLEVER (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۶:۳۵:۲۳ عصر) ، omidmm (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۳۵:۰۱ صبح) ، saeid_t (۱۳۹۱/۳/۹، ۰۷:۳۵:۴۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۱۲:۵۵:۰۵ عصر) ، Spears (۱۳۹۱/۳/۲۶، ۰۷:۱۳:۵۶ صبح) ، omid1783 (۱۳۹۱/۴/۹، ۰۹:۰۸:۵۸ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۰۹:۴۳ عصر) ، goodman (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۲:۳۲:۴۹ عصر) ، hiipower (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۰۲:۱۵:۱۱ صبح) ، qri (۱۳۹۲/۴/۸، ۱۱:۴۱:۵۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۰:۴۵ صبح)MT Edition نوشته است: اگه تشکر های این پستم به 10 برسه این قالبو پارسی می کنم و میزارم برای دانلود

خوش تیپ از 10 رد شدTongueTongueTongueTongueTongueTongue
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۷:۳۳:۰۲ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۰:۵۹ عصر)
نوشته " پستم " . یعنی پست خودش مشتی

والا من که خوندم اول خواستم از بابت زحمتش تشکر کنم . بعد فکر کردم تشکر من باعث نشه رفیقمون تو دردسر فارسی کردن بیفته .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۳۱:۱۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۳۴:۱۶ عصر) ، what? (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۵۳:۵۲ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۳۸:۰۵ صبح) ، siavashdvb (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۲:۳۴:۴۸ عصر) ، KamyaB (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۱:۵۱:۲۰ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۱:۰۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۰:۴۵ صبح)MT Edition نوشته است: کسانی که می خواهند این قالب پارسی بشه به این پستم سپاس بزنند اگر به 10 رسید پارسی و برای دانلود قرار می گیره
سلام دوست عزيز
الان رسيد به 10
ميشه پارسي شده اون رو قرار بدي

پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۱۱:۰۴ عصر)
وقت کنم تا آخر شب پارسی میکنم. کسی دست نگیره
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۹، ۱۲:۳۹:۳۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۳:۳۴:۵۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان