هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از بزرگ مردان مای بی بی
سلام من فرومم رو به صورت کامل از دست دادم الان یه بک آپ از کل هاستم دارم که خیلی قدیمیه و یه بک اپ خیلی جدید از myaql فرومم دارم فقط mysql.میخوام روی لوکال نصبش کنم اگه نصب شد ببرمش رو هاست.چطوری بک اپ sql رو تو لوکال import کنم؟این آموزش به درد خیلی ها میخوره اگه قرار بگیره.
حجم mysql فرومم 5mb هست و برنامه ومپ و easyphp نمیتونه ساپورتش کنهBlushBlush.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۸:۱۷:۴۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۹:۳۱:۱۳ صبح)
یه اسکریپت بود واسه این کار هرچی گشتم سیستممو پیداش نکردم شرمندم.Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۷:۵۵:۲۲ صبح)
XAMPP Control Panel با این برنامه تونستم ایمپرت کنمش و فایل config.php رو دقیف ویرایش کردم eroor مورد نظری که نشون میده اینه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

Heart
پاسخ
فایل htaccessss رو از رو سرور حذف کن.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۸:۰۵:۲۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۸:۰۷:۲۸ صبح)
اوفففففففففففففففففففففففففف هنگیدم نشد که نشد.آیا نیازه setting.php رو در شاخه inc ویرایش کنم؟

چرا نصب نمیشه؟میشه کلک رشتی زد؟یه فروم رو لوکال نصب کنم mysql بک آپ گرفتم رو روش ریپلیس کنم؟
Heart
پاسخ
اگه آدرس ها فرق داره آره.
رو هاسته؟ مشکل جدید چیه؟
پاسخ
مشکل اینه میخوام رو لوکال نصبش کنم نمیتونم.نمیدونم تو لوکال هم باید setting.php رو ویرایش کنم یا نه گرچه کردم نشد.میخوام بدونم کسی این کارو انجام داده؟که بک اپ فرومش رو روی لوکال نصب کنه؟
Heart
پاسخ
بك آپ sql رو به چند قسمت تبديل كن ايمپورت كن من اين كار رو قبلا رو لوكال انجام دادم جواب گرفتم مثلا از بك آپت mybb_threadratings رو جدا كن ايمپورت كن همينجوري بقيه قسمت هارو هم ادامه بده
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان