هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فروشگاه ساز کدومه؟ رایگان یا پولی
ممنون
من پرستا را نصب کردم پس حذفش کنم؟

نمیخوام به خاطر هزینه های مالی بعدا پشیمون بشم چون دامنه ای مخصوص فروشگاه خریدم و میخوام فروشگاه خوبی باشه
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
اون پرستایی که من نصب کردم اسکریپت ویروسی بود و هاست رو ویروسی کرد نمیدونم اینی که شما نصب کردین چجوریه. من از p30vel گرفتم
زیاد فرصت کار روشون رو نداشتم که بتونم کدومشون 100% بهتره ولی تا جایی که از اینور و اونور شنیدم پرستا و اوپن از بقیه بهتر و معروفتر بودن. میتونین فروشگاه های بزرگ رو تو گوگل پیدا کنین و از طریق کپی رایت (اگه حذف نشده باشه) آخر صفحه یا تماس با مدیر فروشگاه ببینین اسکریپتشون چیه و چجوریه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۶:۲۸:۰۳ صبح)
خوبی پرستا اینه که میشه در ازای واریز پول فایل به ایمیل شخص ارسال میشه ولی نمیدونم این یکی داره

شما اطلاع دارید که داره یا نه؟
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
درود
بنده مدتی هست برای فرومم فروشگاه راه اندازی کردم و طی تحقیقاتی هم که داشتم به این نتیجه رسیدم که وردپرس بهترین سیستم برای راه اندازی فروشگاه هست . شما می تونید سبد خرید هم بهش اضافه کنید و با استفاده از کدهایی که شرکت های پرداخت پستی به شما میدن ، مراحل فروش رو توی سایتتون تعبیه کنید.
بین همه این سیستم ها مسلما سئوی وردپرس برتر از همه هست ، به وفور هم پلاگین داره . سئو برای فروشگاه از همه چیز مهمتره.
ضمن اینکه توصیه می کنم در فرومی که مربوط به این مسائل بحث کنید که آگاهی افراد هم بالاتر و تجربه اونها بیشتر هست.
www,shopkeeper.ir
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۸:۲۸:۳۱ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۳:۲۷:۵۱ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۲:۱۳:۲۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان