هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد امنیتی
دوستان این تصویر امنیتی انجمن من خرابه چه طور کلا حذفش کنم میخوام تصویر امنیتی نداشته باشم سریع لطفا بگید
راستی یه پلاگین برا واحد خبری نیست؟؟؟ یا پلاگین وبلاگ که بشه مطلب زد؟؟؟
پاسخ
کنترل پنل مدیرکل>پیکربندی>User Registration and Profile Options> گزینه ی Display a hidden CAPTCHA رو خیر بزنید
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
Disable Registrations

Display number of failed logins
اینی که گفتینو ندارم نسخم 1.6 هست
اگر راه دیگه ای داره بگید ممنون میشم کلی کاربر پرید
پاسخ
نقل‌قول: ابتدا برای اطمینان از سالم بودن فایل captcha.php ،آن را از بسته ی MyBB دوباره بر روی سرور خود آپلود کنید و مشکل را بررسی کنید ، اگر مشکل برطرف نشد راه کار های زیر را بررسی کنید.

1- فعال نبودن کتابخانه GD بر روی سرور:

به : کنترل پنل مدیر کل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> (منوی سمت راست) مشاهده ی اطلاعات PHP بروید و این خط را پیدا کنید:

GD Support
GD Version
اگر مقدار رو به روی گزینه ی Disabled ، GD Support باشد و یا GD Version کوچکتر یا مساوی عدد 2 باشد ، مشکل از سرور شما است و شما چهار راه دارید:

از سرور خود تقاضا کنید GD را فعال کند و یا نسخه آن را به روز کند.

تصویر امنیتی را در هنگام ثبت نام غیر فعال کنید : کنترل پنل مدیر کل --> پیکربندی --> General Configuration --> بخش CAPTCHA Images for Registration & Posting را به خیر تغییر دهید.
سرور خود را تعویض کنید.

2- مشکل Encoding فایل Captcha.php:
در صورتی که کتابخانه GD بر روی سرور شما فعال است و نسخه ی آن بزرگتر از 2 است ، فایل captcha.php را با ویرایشگر Notepad ++ باز کنید و در قسمت Encoding ، گزینه ی UTF8 Without BOM را انتخاب نمایید و فایل را ذخیره کنید و جایگزین فایل قبلی روی سرور خود کنید.

3- مشکل فونت های CAPTCHA:
اگر راه دوم هم کار ساز نبود ، فایل های موجود در پوشه ی inc/captcha_fonts را حذف کنید و مشکل را بررسی کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط123 (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۱۳:۳۸:۰۹ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۱۳:۴۸:۱۸ عصر)
من این قسمتو ندارم که غیر فعال کنم راهی نداره ؟؟؟ اخه این راه های بالا زمان بره سرعت نت هم افتضاح
فک کنم ردیف شد مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان