هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پوسته ي بسيار زيباي Terra Nova
خب دوستان اين هم يك پوسته ديگه تقديم به بچه هاي گل ماي بي بي

نام : Terra Nova V2.1

طراح : Night

نسخه : تست شده بر روي 1.6.4 و 1.6.5

اين پوسته براي سايت هايي كه در زمينه ي فيلم و سريال كار ميكنن فكر ميكنم مناسب باشه دوستان اهل فيلم و سريال از نام پوسته خودشون ميتونن بفهمن. Heart

لطفا كپي رايت را رعايت كنيد.

مديران محترم لطفا زحمت انتقال را بكشن.

فايل پيوست دوباره قرار گرفت! منتظر نظرات دوستان هستيمHeart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   Terra Nova V2.1-theme.zip (اندازه: 598.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,233)
پاسخ
 سپاس شده توسطking_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۲۶:۱۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۳۴:۴۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۳:۴۵:۵۰ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۶:۱۲:۴۱ عصر) ، rainboy (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۰:۰۹:۵۹ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۲:۱۸:۲۱ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۵:۲۸:۰۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۴:۳۳:۱۲ صبح) ، moohiol (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۹:۱۰:۴۹ صبح) ، lord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۴:۲۰:۰۲ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۸:۰۴:۳۷ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۱:۰۵:۱۶ صبح) ، s.soheili (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۰:۵۶:۳۷ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۱:۱۸:۰۸ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۷:۳۹ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۲۲:۵۷:۳۷ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۲۱:۵۰ صبح) ، magi (۱۳۹۱/۵/۴، ۰۰:۰۲:۲۰ صبح) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۰:۴۵:۴۶ صبح) ، MR.X (۱۳۹۲/۲/۸، ۲۳:۱۸:۳۲ عصر) ، najibs11 (۱۳۹۲/۲/۲۰، ۱۰:۰۶:۳۵ صبح) ، SMART BOY (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۲:۱۸:۵۹ عصر)
میبخشید اینو اینجا میپرسم ولی یه پوسته میشناسید که برای انجمن کامپیوتر و موبایل باشه؟
پاسخ
من الان چيزي به ذهنم نميرسه اما ميتونيد پوسته ها رو با اجازه ي سازندشون اديت كنيد.

و يا پوسته ي اختصاصي بسازيد ... البته من دارم رو يك پوسته كار ميكنم براي كامپيوتر ولي خب از اونجايي كه امتحانات شروع شده مشخص نيست كي بتونم تمومش كنم. البته شايد پوسته ي Windows 7 بتونه كارتون رو راه بندازه يا مثلا همين پوسته رو با تغيير بك گراند و هدر استفاده كنيد اگر حالت اختصاصي تر احتياج داريد همونطور كه گفتم احتمالا بايد سفارش پوسته ي اختصاصي بديدHeart
پاسخ
منتقل بشه لطفا Heart
پاسخ
ممنون از پوسته بسیار زیباتون
چطور میشه اونو برای mybb 1.6.6 نصب کرد؟
من نصب کردم اما درس نشون نمیده!
پاسخ
من یه سوال داشتم:چه جوری باید background رو عوض کنم
میشه اصلا عکسی نذارم براش؟آخه سنگین میکنه سایت رو..اگه بشه عکس پشتشو برداشت یا لااقل یه تصویر کم حجم انداخت عالی میشه

ممنون میشم اگه کمک کنین چه جوری عکس پشتشو حالا یا بردارم یا یه عکس دیگه بندازم
مرسی
پاسخ
تو global.css کلاس body
قسمت background رو حذف کنید و یا تصویر مورد نظرتون رو تو مسیری که توی کد مشخص هست با همون نام و پسوند جایگزین کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۳:۵۳:۲۹ صبح) ، lord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۵:۳۴:۱۵ صبح)
یه مشکل دیگه هم دارم
عرضشو نمیشه زیاد کرد مگه؟؟؟
من رفتم تو index قالب اما متغیرشو برای افزایش عرض پیدا نکردمConfused
ممنو میشم اینم بگی چیکار کنم
پاسخ
عرض رو باید از global.css زیاد کنید. کلاس container
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۳:۲۷:۵۹ عصر)
ببخشید اگه بخوام پشت زمینشو سیاه کنم یا رنگ خاکستری باید چی بزنم؟؟؟
کد رنگ رو باید بذارم؟؟
یا مثلا بنویسم black
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پوسته ي بسيار زيباي Greent siavash-cena 17 14,807 ۱۳۹۴/۱/۱۱، ۱۳:۱۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: محمد محمدی
  پوسته ي بسيار زيباي My Clean Orange Night 9 10,426 ۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۵:۱۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: dr.mazloom
  پوسته ي بسيار زيباي Special Night Night 35 22,158 ۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۰:۳۲:۴۷ صبح
آخرین ارسال: mom55
  دانلود پوسته ي بسيار زيباي Orange Vision Night 10 10,031 ۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۳:۱۶:۴۱ صبح
آخرین ارسال: Night
  پوسته ي بسيار زيباي Element Green Night 1 4,655 ۱۳۹۰/۸/۱۲، ۱۴:۱۱:۰۰ عصر
  پوسته ي بسيار زيباي Royal Red Night 11 10,100 ۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۱:۵۲:۴۰ عصر
  [برای 1.6] دانلود پوسته ی nova Mt edition 0 5,819 ۱۳۹۰/۳/۲۴، ۱۸:۴۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان