هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo
درود بر دوستان

دوستان این پلاگین گوگل سئو دردسری شده برای اکثر کاربران مای بی بی

میدونم آموزش نصبش هست

http://community.mybbiran.com/thread-1738.html

اما من 3 بار در لوکال و 1 بار در هاست آپلود کردم ولی نتونستم ازش استفاده کنم

1: چندتا از فایل هایی که ایشون گفتن توی پیوست نیست

نقل‌قول: 4- اول فایل functions.php را ویرایش میکنیم این فایل در مسیر inc وجود دارد - اگر بخواهید خودتان آن را ویرایش هم سخت و هم وقت گیر و در آخر کار نخواهد کرد بنابراین در پوشه پلاگینی که دانلود کرده اید فایلی وجود دارد به نام functions.php.1.4.13-googleseo آنرا به functions.php تغییر نام بدهید
نقل‌قول: 15- در پوشه پلاگین google seo فایلی وجود دارد به نام translate.php.widelatin آن را به translate.php تغییر نام دهید و در مسیر inc/plugin/google_seo بریزید

2: پلاگین پارسی نیست

لا اقل یکی از مدیران یا دوستان بانجربه این پلاگین را پارسی و نصب کنه در قبال حق زحمتی بگیره Heart

لطفا رسیدگی کنید

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۱۵:۴۴:۳۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۲۳:۲۱ صبح)
1. شما برای نصب گوگل سئو به پلاگین PluginLibrary 4 نیاز دارید. هر دو پلاگین رو از اینجا بگیرید.
2.بعد از انتقال به پوشه پلاگین ابتدا PluginLibrary رو نصب و سپس گوگل سئو رو نصب و فعال کنید.
3. به قسمت پلاگین پنل ادمین برید و در قسمت مربوط به گوگل سئو وارد بخش Configure بشید و تمام 5 گزینه رو yes کنید.
4. اون کدهایی که در قسمت مربوط به گوگل سئو برای وارد کردن در فایل .htaccess قرار گرفته رو کپی و به صورت شماره 5 به این فایل منتقل کنید.
5. ابتدا فایل htaccess.txt رو به .htaccess [دات یا همون نقطه اولین کاراکتر نامش هست] تغییر نام بدید. کدهای کپی شده رو مثل تصویر پیوست دقیقا [تاکید میکنم: دقیقا] زیر این کد:
کد:
<IfModule mod_rewrite.c>
به فایل وارد و ذخیره کنید:
[تصویر:  attachment.php?aid=5046]
6. حالا دوباره به قسمت پلاگین های پنل برید و ببینید که دیگه اثری از اون کد ها نباشه. اگر کدی نبود گزینه Apply این قسمت رو کلیک کنید: Click to Apply changes to core files.
7. حالا باید گوگل سئوی فرومتون نصب شده باشه. میتونید آدرس ها رو چک کنید که دارای عنوان موضوعات و تالارها و... شده باشه.
Google SEO Redirect رو هم میتونید با اجرای یک لینک قدیمی فروم(قبل از نصب گوگل سئو) چک کنید که باید به آدرس جدید ریدارکت بشه. Google SEO 404 رو هم میتونید با وارد کردن یک آدرس نامعتبر از فرومتون چک کنید که نباید دیگه مثل قبل با ارور 404 سرور مواجه بشید و گوگل سئو یک صفحه مخصوص رو برای این ارور برای فرومتون نمایش میده.
با رفتن به این آدرس: yourforum.com/sitemap-index.xml در فروم خودتون چک کنید که سایتمپ گوگل سئو درست کار میکنه. در صورت مشکل نداشتن، آدرسش رو در قسمت sitemap سرویس Google webmasters tools فرومتون وارد کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطking_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۴:۵۳:۵۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۶:۳۱:۳۱ صبح)
سلام دوستان

ممنون از آموزش های شما

من پلاگین نقشه سایت رو نصب کردو اگه این پلاگین رو هم نصب کنم مشکلی واسم پیش نمیاره ؟

دوستان پلاگین PluginLibrary 4 را اگه دارین واسه من همینجا پیوست می کنید ؟

چون وقتی به لینک دانلود میرم این خطا میاد و نمیتونم دانلود کنم

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

با تشکر
.

از این پس به جای نام جعلی فارسی می نویسم :

پارسی

[تصویر:  cpxb2lbk0zjrndhh06lw.png]

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۴:۵۹:۰۵ صبح)king_yekta نوشته است: سلام دوستان

ممنون از آموزش های شما

من پلاگین نقشه سایت رو نصب کردو اگه این پلاگین رو هم نصب کنم مشکلی واسم پیش نمیاره ؟

سلام
نخیر. ولی بدلیل تغییر آدرسها عملا کارایی خودش رو از دست میده.
پاسخ
 سپاس شده توسطking_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۵:۳۵:۳۸ صبح)
ممنون ، پس دیگه اون پلاگین سایت مپ رو حذف کنم ؟

راستی پلاگین PluginLibrary 4 را اگه دارین واسه من همینجا پیوست می کنید ؟

چون وقتی به لینک دانلود میرم این خطا میاد و نمیتونم دانلود کنم

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

با تشکر Heart

.

پارسی

پاسخ
نیازی نیست حذف بشه ولی میتونید از وبمستر گوگلتون حذفش کنید.
بفرمایید:
.zip   2571-1312823533-PluginLibrary-4.zip (اندازه: 45.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 18)
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۶:۴۱:۰۸ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۶:۴۹:۰۱ صبح)
ممنون دوست عزیز

همه چیز خوب پیش رفت اما وقتی فایل htaccess.txt را به این .htaccess تغییر میدم دیگه سایت بالا نمیاد و این خطا میاد :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

حالا باید چیکار کنم ؟

با تشکر Heart
.

پارسی

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۳:۵۸:۵۳ صبح)hossein72 نوشته است: با عرض پوزش
من از نسخه 1.6.5 استفاده میکنم آیا باید از این پلاگین استفاده کنم

http://mods.mybb.com/view/google-seo

ضمنا من از پلاگین متا تگ هم استفاده کنیم + برچسب این پلاگین مشکلی با این 2 پلاگین ایجاد نمیکند

من از نسخه 1.6.5 استفاده میکنم مشکلی نیسWink
پاسخ
 سپاس شده توسطartin (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۷:۴۲:۰۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۶:۵۱:۴۷ صبح)king_yekta نوشته است: ممنون دوست عزیز

همه چیز خوب پیش رفت اما وقتی فایل htaccess.txt را به این .htaccess تغییر میدم دیگه سایت بالا نمیاد و این خطا میاد :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

حالا باید چیکار کنم ؟

با تشکر Heart

این مشکل بدلیل غیر فعال شدن یکی از آپشن ها از طرف ادمین سرور بدلایل امنیتی هست.
لطفا فایل htaccess.txt تون رو اینجا ضمیمه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطking_yekta (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۷:۴۸:۴۲ صبح)
ممنونم از پیگری شما

بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   htaccess.txt (اندازه: 2.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
.

پارسی

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان