هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo
سلام
PluginLibrary لازم به نصب نیست فقط باید توی روت باشه میتونی غیر فعالش کنی
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۲:۴۹:۳۶ عصر)
باو مال من چرا اینطوریه؟
عین کدی که تو فایل بود رو هم گذاشتم اموزش دو سال پیش و حالا رو رفتم ولی بازم ارور نات فاند لعنتی میاد و تو بخش پلاگین ها هم توی google-seo نوشته اون کد رو توی .htacess اد کنمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
این اوج عصبانیت منه و این هم اوج ناراحتیمSadSadSadSadSadSadSadSad
خوب حالا من چه خاکی تو سرم بریزم؟
اگه ممکنه یکی فایل .htacess خودش رو اینجا بنویسه من عین اونو کپی کنم شاید درست شد وگرنه دیگه باید تقریبا فاتحشو بخونم.Angel
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۴، ۰۳:۰۱:۴۱ صبح)amir76s نوشته است: باو مال من چرا اینطوریه؟
عین کدی که تو فایل بود رو هم گذاشتم اموزش دو سال پیش و حالا رو رفتم ولی بازم ارور نات فاند لعنتی میاد و تو بخش پلاگین ها هم توی google-seo نوشته اون کد رو توی .htacess اد کنمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
این اوج عصبانیت منه و این هم اوج ناراحتیمSadSadSadSadSadSadSadSad
خوب حالا من چه خاکی تو سرم بریزم؟
اگه ممکنه یکی فایل .htacess خودش رو اینجا بنویسه من عین اونو کپی کنم شاید درست شد وگرنه دیگه باید تقریبا فاتحشو بخونم.Angel

دوست عزیز وقتی بلاگین گوگل سئو رو دانلود میکنی و اکسترک میکنی تو پوشه google_seo یه فایل به نام .htacess example.txt هست اون رو بازکن این کدی که تو بخش بلاگین ها هست رو هم به آخر این فایل اضافه کن و تغیراتی رو که تو پست اول راجب آدرس انجمن گفته اونها رو هم اعمال کن بعد save کن و بعد تغیر نامش بده بهhtacess. و تو روت هاست جای که انجمنت رو نصب کردی آپ کن ان شاالله کاملا درست میشه
یه نگاه هم به این پست بنداز اینم خوبه میتونه کمکت کنه
کد:
http://********/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%B3%D8%A6%D9%88-Google-Seo
لینک رو واست پ.خ کردم دوست عزیز اینجا نمیشه لینک گذاشت

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی هم به بنده بکنید
من از گوگل سئو تو سایتم استفاده کردم
دوتا سوال دارم
تو سایت من بعد از عنوان سایت تیتر مطلب رو نمایش میده توی تولبار مرورگر ولی تو همین سایت html نمایش میده
1- کدوم حالت بهتره؟
2- اگه حالت html بهتره باید چیکار کنم html نمایش بده آخر سایت؟
پاسخ
خودم جوابشو پیدا کردم اینجا میگم شاید به درد شما هم خورد
فرقی نمیکنه کدوم باشه
واسه اسنکه html هم بشه میرین تو تنظیمات Google SEO URL
Forum URL scheme زیرش عبارت Forum-{url}
هست این عبارت رو پاک میکنید
در 6 تنظیم بعدیش هم به همین صورت میتونید اقدام کنید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان