هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ستاره برای کاربران
سلام
من چجوری میتونم برای کاربرام که مثلا 15 پست ارسال کرده ان یه ستاره بذارم برا 50 ارسال 2 تا ستاره و ....

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۳:۲۳:۳۴ عصر)
پنل مدیر کل> گروه ها و کاربران> عنوان های کاربری

نقل‌قول: این بخش به شما این امکان را می‌دهد که عنوان‌های کاربری را مدیریت کنید. عنوان‌های کاربری بر پایه تعداد ارسال‌های کاربران داده می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهد که تعداد ستاره‌های زیر نام کاربری را بر همین اساس برای کاربران قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۳:۲۲:۴۴ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۳:۲۳:۳۵ عصر)
داداش همین کار رو کردم فقط عواوین میان ستاره ها نمایش داده نمیشه
داداش من برا مدیرا و معاون ها تونستم ستاره ها زیاد کنم تو قسمت گروه ها
ولی در قسمت عناوین تغییر که میدم فقط عنوانشون تغییر میکنه و ستاره ای نصیبشون نمیشه
حتی لینک ستاره را هم اینطور وارد میکنم images/star.gif همانند گروه ها ولی ستاره ای نمیاد زیر اسمشون
پاسخ
باید تصویر ستاره مورد نظر را در در کادر اخر مسیرش را بذاربد

نقل‌قول: تصویر ستاره
اگر این عنوان کاربری ستاره دار می‌باشد. مکان تصویر ستاره را در اینجا وارد کنید. اگر خالی بماند، تصویر ستاره‌ی استفاده شده در گروه کاربری نمایش داده می‌شود. از متغیر {theme} برای مشخص کردن پوشه تصویر پوسته‌ها استفاده کنید.
پاسخ
در هر دو صورت تصور نمایش داده نمیشه چه کادر رو خالی میذارم چه به صورت پیش فرض

theme}/star.gif}

و یا به صورت images/star.gif

چیکار کنم؟؟؟
پاسخ
متغیرش رو قرار بدین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
متغیرش چیه من گیج شدم ؟؟؟
پاسخ
کد php:
{$post['userstars']} 
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
تو کادر تصویر ستاره باید بذارمش ؟؟؟
گذاشتم تغییری نکرد
پاسخ
تو قالب بندی ها
posbit templates>>post bit classic

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان