هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستن بخش های از تالار
Question 
با درود،
من تازه واردم هم به Mybb و هم به این فورم، هرچقدر گشتم چیزی در رابطه با سوالی که دارم پیدا نکردم، ممنون میشوم در این زمینه منو راهنمایی کنید.

1. میخوام بخش هایی از انجمن رو که بسته ام دکمه ارسال پست برای افراد خاصی نداشته باشه، آیا امکانش هست؟
آلان به این صورت هستش که وقتی کاربری که اجازه ارسال پست در آن بخش از انجمن رو نداره بهش پیامی میده که میخوام اصلا وارد این بخش نشه.

2. آیا میشه شاخه ای از انجمن رو بست ولی زیر شاخه رو باز گذشت که کابران بتوانند آنجا پست بگذارند؟ همانند اینکه وارد بخشی از تالار میشوی ولی امکان گذاشتن پستی نیست و باید به شاخه ها بروید میخوام برای شاخه و زیر شاخه هم به اینصورت باشه.

3. چگونه میشه به گروه خاصی این اجازه رو داد در بخش قفل شده پیام بگذارند؟ و برای دیگران حتی دکمه ارسال پست هم نباشه؟

من برای سوال سه به این روش عمل میکنم.
ابتدا به قسمت زیر میروم
Forum Management > Edit Forum > Access Options و بعد تیک Forum is Open رو برمیدارم.
بعد تیکهای بخش Moderation Options رو کاملا میزنم
آخر به این قسمت میرم
Forum Management > Forum Permissions > Set Custom Permissions
در قسمت Posting/Rating تمامی تیکها رو ببرای گروههایی که نمیخوام برمیدارم و برای دیگران تیک میزنم.
یه مشکلی که دارم اینه که خودم که مدیر کل سایت (Administrator) هستم و دیگرانی که اجازه ارسال پست رو دادم نمیتوانند پستی ارسال کنند (دکمه ارسال پست وجود نداره)

ممنونم میشوم هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید.

پاسخ
دوستان کسی نیست در این راستا اطلاعاتی داشته باشه؟
ممنون میشوم سریعتر کمک کنید.
پاسخ
برام جالبه تا به حال 41 نفر از این پست بازدید کرده اند و چند روز این ارسال گذشته ولی کسی پاسخی نداده، ممنون میشوم یکی به من پاسخی بده
پاسخ
با سلام

از مسیر زیر عمل کنید

پنل مدیر کل>انجمن ها و ارسال ها>بخش مورد نظر>گزینه ها>ویرایش>پایین بخش میتونید اختیار پاسخ و یا دیدن بخش هرگروه رو تعیین

کنید
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۳:۵۶:۳۶ صبح)!ArTiN! نوشته است: با سلام

از مسیر زیر عمل کنید

پنل مدیر کل>انجمن ها و ارسال ها>بخش مورد نظر>گزینه ها>ویرایش>پایین بخش میتونید اختیار پاسخ و یا دیدن بخش هرگروه رو تعیین

کنید

ممنونم که به سوالم پاسخ دادید، من همین روشی که شما گفتید رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد،
من میخواهم آن بخش قابل دیدن باشه ولی کسی جز افراد مشخص شده نتوانند پست بگذارند، زمانی که تیک Forum is Open? رو برمیدارم هیچ کسی نمیتونه پست بذاره در صورتی آن بخشی که شما گفتید تمامی گزینه های مربوط به پست تیک خورده.
پاسخ
عزیز زیر اونجا

امکان مشاهده رو برای گروه مورد نظر بردار
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۰۶:۰۷:۰۲ صبح)!ArTiN! نوشته است: عزیز زیر اونجا

امکان مشاهده رو برای گروه مورد نظر بردار

دوست عزیز میخوام مشاهده باشه ولی میخوام قفل باشه مثلا بخش (نه پست) مرامنامه میخوام در دسترس کاربران باشه ولی فقط افراد خاصی بتوانند پست بگذارند و یا آپدیت کنند.
پاسخ
دسترسی اون بخش رو برای گروه های مورد نظرتون ویرایش کنید و دسترسی ارسال پست و موضوع رو بردارید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان