هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ساخت مای بی بی
حالا من که اصلا توی عمرم مای بی بی رو ندیدم و نشناختم چجور با ما بی بی انجمن بسازم؟
چجور کار کنم؟
پاسخ
باسلام و درود خدمت دوست عزیز
ورودتون رو به جمع مای بی بی ایران تبریک عرض میکنیم

به تاپیکهای زیر مراجعه کنید:

آموزش نحوه ساخت سایت و داشتن انجمن به صورت ساده
گام به گام با تازه کارها

موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۳:۵۰:۰۹ صبح)
واسه وبلاگ هم میاد؟
پاسخ
خیر دوست عزیز
برای سایت هست
myavarahmadi سابق
پاسخ
سلام

دوست عزيز خيلي ها اين روز ها ايجاد فروم مي كنن و البته بدون تجربه و فضاي هاست هاي مختلف رو تبديل به زباله داني از مطالب كپي مي كنن !
اين مورد بخاطر اين هست كه بيشتر افراد علاقه مند به ايجاد فروم هستن بدون هيچ گونه انديشه فكر و تصميم و رويا پردازي نتيجه هم ميشه بسته شدن فروم كم تر از 6 ماه حداقل مي تونم براي شما اينجا 100 فروم رو لينك بدم كه بعد از ارسال هزاران موضوع جاذبه اي براي كاربران خود ندارند و جز نشر مطالب بدون منبع دستاوردي رو نداشتن!
زماني كه من اولين سايت خودم رو با جوملا ساختم 8 سال از فعاليت من توي نت مي گذشت و حداقل 6 سال وبلاگ نويسي كرده بودم .اين رو ميگم كه بدونين اين كار تجربه ميخواد نصب فروم كاري نداره خريد هاست هم زياد سخت نيست

ولي بر باد دادن پول و زمان خيلي سخته

(۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۷:۴۸:۰۰ عصر)myavarahmadi نوشته است: خیر دوست عزیز
برای سایت هست

دوست عزيز شما هم لينك طراح رو داخل فرومتون اصلاح كنيد.

وقتي رايگان از يه چيز استفاده مي كنيد قدر زحمات ايجاد كننده اون رو هم بدونيد
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۱:۴۵:۳۳ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۱:۴۶:۲۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۴۹:۱۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۳:۰۸:۰۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۹:۴۵:۲۱ صبح)
خوب مستر من که نزدیک 4 سال فروم دارم به نظرت چرا کاربر ندارم یه مدتی روزی 20 تا مثلا عضو میشدند یا حتی بیشتر الان شده روزی هیچی
اینم سایتم
www.hosain55.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۴:۳۱:۱۱ صبح)
ویرایش کردم
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۴:۲۶:۲۸ صبح)
وقتي رايگان از يه چيز استفاده مي كنيد قدر زحمات ايجاد كننده اون رو هم بدونيد
[/quote]

سلام

به دو تاپیک زیر مراجعه بفرمایید:
http://community.mybbiran.com/thread-6127.html
http://community.mybbiran.com/thread-6280.html

1.هر دو غیررایگان هستند
2.لینک موجود در انتهای سایت ، مراجعه کننده را به همین تاپیک بالایی هدایت میکند که باعث حفظ حقوق منتشرکننده ی آن میشود
3.محل دریافتش هم mybbiran بوده که اون رو هم ذکر کردم
4.از طرفی دقت بفرمایید خود ایشون هم نوشته ...optimized by که قاعدتا نمیتونه معنی طراحی پوسته رو داشته باشه
5.مسلما تأیید هم می فرمایید که تمام حقوق "درون" یک سایت متعلق به همان سایت می باشد و مکان آن نیز در فوتر می باشد، و آیا دیده شده که بخاطر مشکل یک سایت سراغ منتشر کننده ی پوسته ی آن بروند؟!!
6.من هم که از روز اول در تمام امضاها و پروفایلم آدرس سایت رو قرار دادم
7.بعنوان مثال حتی پلاگین آخرین ارسالها رو هم کپی رایتش رو حذف و یا تغییر ندادم
8. من قدر زحمات تمام دوستان را دانسته و در جای جای این انجمن از آنان تشکر لازم را داشته ام

باید عذر بخوام اگر بحث به حاشیه کشیده شد
مدیران محترم لطف کنند باتوجه به این صحبتها و نیز عنوان نامناسبی که از ابتدا برای این تاپیک در نظر گرفته شده بود این تاپیک رو بسته اعلام کنند
آخه مای بی بی رو که نمیسازند !! Wink
سپاس
[/quote]

دوست عزيز

طراح اين قالب جناب سيد علي رضا دهقان دوست من هستن.
اين قالب رو هم براي فرومشون كه من افتخار مديريتش رو داشتم طراحي كردن تا اينكه به vb مهاجرت كردن !
داخل بخش مديران سايت چند وقت پيش هم در اين مورد بسيار ناراحت بودن كه چطور كاربران لينك طراحي رو از قالب حذف كردن !
بفرماييد
[/align]
[align=center][تصویر:  haqvxd3cffdd8maakrky.jpg]

آزاده باش

(۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۵۵:۴۰ صبح)hosain55 نوشته است: خوب مستر من که نزدیک 4 سال فروم دارم به نظرت چرا کاربر ندارم یه مدتی روزی 20 تا مثلا عضو میشدند یا حتی بیشتر الان شده روزی هیچی
اینم سایتم
www.hosain55.ir

كافيه سايتت رو از ديد كاربر نگاه كني
دنبال اين باش كاربر براي چي بايد به سمت سايتت بياد.
تيم مديريت رو كوتاه كن ولي فعال!
همين كافيهBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۴:۵۶:۲۸ صبح)
ویرایش کردم
myavarahmadi سابق
پاسخ
خوب شما بیا ببینیم میتونی مثل اولش کنی یا نه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان