هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن عبارت «آخرین ویرایش در...» نوار بالایی هر پست
در قالبی که استفاده می‌کنم، ‌پس از ویرایش هر پست، عبارت زیر، به زیر امضای کاربر در آن پست اضافه می‌شود:
نقل‌قول: (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۱۲:۳۸:۲۵ عصر، توسط ... h.d.n)

چه طوری می‌شود مانند همین فروم(مای‌بی‌بی‌ایران)، این عبارت را به نوار بالایی پست انتقال داد که دست‌وپاگیر نباشد!
سپاس.
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
توضیح --> یعنی به صورت زیر نمایش داده شود:

[تصویر:  l5e33t2wxd67ulviyq.png]

؟؟؟ ???
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
گویا موضوع مربوط می‌شود به عمودی بودن پست بیت‌های قالب! درست است؟ خوب باید چه کار کرد که عبارت مورد اشاره در نوار بالای پست قرار گیرد؟
پاسخ
آیا با جابجایی/ویرایش کد زیر می‌توان عبارت «آخرین ویرایش...» را در نوار بالای پست جای داد؟
کد زیر در فایل posybit_classic قرار دارد.
کد:
<div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>

حالا این فایل را به کجای پوسته باید منتقل کرد؟ یا چه تغییری باید در آن ایجاد کرد تا آن عبارت کذایی مفید به نوار بالایی پست فرستاده شود؟
پاسخ
up

گویا تنها راه افقی کردن وست بیت است! درست است؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان