هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین صفحه Downloads برای مای بی بی
درود بر دوستان

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: Downloads (دانلود)

[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz
معرف:hossein72
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
آخرین بروزرسانی:----

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین یک صفحه دانلود به انجمن شما اضافه میکند که مثال
http://community.mybbiran.com/downloads.php

تا شما بتوانید فایل هایی را برای دانلود قرار دهید

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت،

[تصویر:  photos.png] نمونه:پیوست شده

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/downloads

نکته: این پلاگین با زبان اسپانیایی تست شده و کاملا سالم و بی نقص کار کرده اما هنوز پارسی نشده

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Downloads.zip (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 54)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۲۸:۳۱ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۴۲:۴۱ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۴۶:۵۲ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۰:۱۹:۱۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۰:۲۹:۴۶ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۰:۳۳:۲۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۲:۲۰:۳۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۶:۴۳:۰۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۹:۳۶:۴۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۲۹، ۲۱:۲۶:۲۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۳:۴۶:۱۲ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۲۷:۰۳ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۳۱، ۲۳:۵۱:۰۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۳، ۱۴:۵۹:۰۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۴، ۱۷:۱۴:۱۴ عصر)
این فایلی که پیوست کردی که فقط زبان اسپانیایی داره دوست من . لینک اصلی رو هم چک کردم فقط زبان اسپانیایی داره . ببین اگه میتونی انگلیسیشو پیدا کن . اینطوری باید یکی رو پیدا کنیم که به زبان اسپانیایی مسلط باشه . خودمونم اگه بخواهیم ترجمه کنیم فکر میکنم چیز درستی از کار در نیاد
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۳۵:۵۴ عصر)arianik نوشته است: این فایلی که پیوست کردی که فقط زبان اسپانیایی داره دوست من . لینک اصلی رو هم چک کردم فقط زبان اسپانیایی داره . ببین اگه میتونی انگلیسیشو پیدا کن . اینطوری باید یکی رو پیدا کنیم که به زبان اسپانیایی مسلط باشه . خودمونم اگه بخواهیم ترجمه کنیم فکر میکنم چیز درستی از کار در نیاد
این موضوع خیلی جالب است!
طبق قوانین MyBB.com، پلاگین هایی که به زبان انگلیسی نباشند تأیید نمی‌شوند. این‌که چه‌طور این پلاگین تأیید شده است جای تعجب دارد.
اما یک راه وجود دارد!
اسپانیایی --> انگلیسی (توسط مترجم گوگل) --> پارسی (توسط خودتان) .
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۲۳:۵۳:۲۲ عصر)
ايول تقريبا همونيه كه ميخواستم Big GrinHeart براي ترجمش رو منم ميتونيد حساب كنيد يه جورايي هم شروع كردم! فقط شيوه ي Utf-8 كردن جداول به صورت پيش فرض رو بلد نيستم.Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۳۷:۱۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۳۵:۵۴ عصر)arianik نوشته است: این فایلی که پیوست کردی که فقط زبان اسپانیایی داره دوست من . لینک اصلی رو هم چک کردم فقط زبان اسپانیایی داره . ببین اگه میتونی انگلیسیشو پیدا کن . اینطوری باید یکی رو پیدا کنیم که به زبان اسپانیایی مسلط باشه . خودمونم اگه بخواهیم ترجمه کنیم فکر میکنم چیز درستی از کار در نیاد
این موضوع خیلی جالب است!
طبق قوانین MyBB.com، پلاگین هایی که به زبان انگلیسی نباشند تأیید نمی‌شوند. این‌که چه‌طور این پلاگین تأیید شده است جای تعجب دارد.
اما یک راه وجود دارد!

محمد جان به طبع استفاده از دیکشنری ، خودش نمیتونه واسه جملات محاوره ای زیاد مفید باشه . اینکه یه زبان واسطه هم این وسط باشه فکر میکنم از مفهوم اصلی خیلی فاصله بگیریم .
طبق دستوری که شما دادی من مشغول شدم . یه بخشهاییش رو هم ترجمه کردم . اما یه جاهاییش واقعا معلوم نیست منظور نویسنده چی بوده .

تنها کاری که بنظرم میرسه اینه که یک بار با همون لغاتی که بنظرمون میرسه درسته ، ترجمه کنیم و بعد که با پلاگین کار کردیم از روی عملکرد هر گزینه ای ، محتوای مناسب رو به فراخور اون عملکرد قرار بدیم . اگه شما راه بهتری سراغ دارین بگین که بنده اطاعت امر کنم .

در ضمن بنظرتون هیچ کجا این پلاگین رو به زبان انگلیسی پیدا نمیکنیم ؟ اگه فکر میکنین تو سایتی جایی انگلیسیش هست یه راهنمایی بفرمایین که کارمون زودتر و بهتر انجام بشه

متشکرم

انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۲۳:۵۴:۱۱ عصر)
من ميتونم از اسپانيايي ترجمه كنم فقط مشكلم اينه كه نميتونم جداول رو به طور پيشفرض روي utf-8 تنظيم كنم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۳:۰۶:۴۸ عصر)arianik نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۲:۳۷:۱۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
این موضوع خیلی جالب است!
اما یک راه وجود دارد!

محمد جان به طبع استفاده از دیکشنری ، خودش نمیتونه واسه جملات محاوره ای زیاد مفید باشه . اینکه یه زبان واسطه هم این وسط باشه فکر میکنم از مفهوم اصلی خیلی فاصله بگیریم .
طبق دستوری که شما دادی من مشغول شدم . یه بخشهاییش رو هم ترجمه کردم . اما یه جاهاییش واقعا معلوم نیست منظور نویسنده چی بوده .

تنها کاری که بنظرم میرسه اینه که یک بار با همون لغاتی که بنظرمون میرسه درسته ، ترجمه کنیم و بعد که با پلاگین کار کردیم از روی عملکرد هر گزینه ای ، محتوای مناسب رو به فراخور اون عملکرد قرار بدیم . اگه شما راه بهتری سراغ دارین بگین که بنده اطاعت امر کنم .

در ضمن بنظرتون هیچ کجا این پلاگین رو به زبان انگلیسی پیدا نمیکنیم ؟ اگه فکر میکنین تو سایتی جایی انگلیسیش هست یه راهنمایی بفرمایین که کارمون زودتر و بهتر انجام بشه

متشکرم
بدیهی است که ربات نمی‌تواند برخی از جملات را به خوبی به انگلیسی ترجمه کند.
با توجه به این‌که این پلاگین یک ماه پیش نوشته شده‌ است، و در قسمت زبان، هنوز ترجمه‌ای به زبانی دیگر برای آن منتشر نشده است، گمان نمی‌کنم بتوانید نسخه‌ی انگلیسی آن را بیابید.

تنها راه همان راهی است که خودتان فرمودید.

راه دیگر این است که شخصی را بیابید که مسلط به زبان اسپانیایی باشد [استاد محسن نامجوRolleyes] و حاضر باشد این کار را برای شما انجام دهد.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۲۳:۵۴:۵۳ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۳:۱۶:۳۲ عصر)Night نوشته است: من ميتونم از اسپانيايي ترجمه كنم فقط مشكلم اينه كه نميتونم جداول رو به طور پيشفرض روي utf-8 تنظيم كنم.

این بخش مربوط به کد‌های پلاگین است. ربطی به ترجمه ندارد.
اگر این پلاگین را ترجمه شود، من این مشکل را حل خواهم کرد!
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۲۳:۵۵:۰۲ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۵:۰۴:۴۱ عصر)
دوستان ميشه يكي من رو در خصوص يو تي اف 8 كردن جداول به طور پيشفرض راهنمايي كنه كه من ترجمه رو شروع كنم؟! Heart
قسمتي از كار ترجمه ي من به انگليسي اين پلاگين :

[تصویر:  876l7eui8v11b30qyjy4.gif]

من اين پلاگين رو فردا به صورت ترجمه شده قرار ميدم و يو تي اف 8 كردنش با شما Heart

من تقريبا انگليسيم فوله (ترجمه ي كتاب ميكنم) اسپانيايي هم چند وقتيه شروع كردم كار ترجمه ي پلاگين رو ميتونم به عهده بگيرم ... فردا تحويلش خواهم داد.
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۲:۲۲:۱۷ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۲۳:۵۸ صبح)
خب مگه من چي گفتم عزيز؟ Big Grin من هم دارم همين كار رو ميكنم!!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان