هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین صفحه Downloads برای مای بی بی
درود

ممنونم. ولی حسین جان از سایت مادر گذاشتن پلاگین رو

احتمال وجود باگ ضعیفه ولی مسائل حاشیه رو باهاتون موافقم

ممنون از اطلاع رسانیتون
پاسخ
همچنان منتظر پارسی سازی کامل هستیمBlush
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۵:۵۸:۲۴ صبح)
دوست عزیز ، من همون شب که شما پلاگین رو معرفی کردین تو گوگل خیلی سرچ کردم دنبال نسخه ی انگلیسی این پلاگین . تو یکی از سایتهای پشتیبانی ( اگه اشتباه نکنم تو سایت آقای uldoz ) بود که چندین درخواست بود برای نسخه ی انگلیسی پلاگین و قول داده بود که بزودی نسخه ی انگلیسیش رو هم به سایت مادر اتچ کنن . فکر کنم صبر کنیم تا انگلیسیش معرفی بشه . یا اگه کسی رو میشناسی که به اسپانیایی مسلط باشه ازش بخاین یا فارسی ترجمش کنه یا لااقل همون انگلیسیش کنه تا خودمون درستش کنیم .
ضمنا پلاگین سبکی هم نیست . خودش یه تب به تبهای بالای ادمین پنل اضافه میکنه و کلی هم شاخه و زیر شاخه داره . من کمتر پلاگینی دیدم که به زحمت به 100KB برسه اما این خودش به تنهایی 2.3MB هست و ترجمه کردن از انگلیسیش هم کار بسیار زمان بریه . چه برسه که اینهمه دیتا رو بخوایم با آزمون و خطا ترجمه کنیم . فکر نکنم چیز جالبی بشه .
یکی از دوستان هم گفت که برای ترجمه مشکلی نداره و فقط تو قسمت UTF-8 کردن جداول مشکل داره . اون کار هم اگه انجام بشه همونطور که آقای مدیر گفتن بقیشو انجام میدن . ایشون هم نبود اون قسمتشو من انجام میدم . فقط واژه های لاتین ترجمه بشن بقیش رو انجام میدیم .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۶:۱۷:۴۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۵:۰۹:۱۴ عصر)
سلام

ورزن 2.0.1 این پلاگین حدود 3 هفته پیش منتشر شده و زبانش هم گویا انگلیسی هست.

http://mods.mybb.com/view/downloads

(من نصب کردم، اثری از زبان اسپانیایی در تنظیماتش نبود)

اگر ممکن هست، مدیران بررسی کنند و در صورت امکان پارسی سازی گردد.

(اگر قبلا این کار انجام نشده)

Heart
پاسخ
من مشغولم. 2تا فایلش تموم شده مونده 2تا فایل دیگه که اونا هم نصف ترجمه شدن
بزودی قرار میدمHeart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۶:۱۲:۱۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۳۰:۳۳ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۷:۲۱:۳۹ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۶:۰۵:۵۰ عصر)Cancer9003 نوشته است: من مشغولم. 2تا فایلش تموم شده مونده 2تا فایل دیگه که اونا هم نصف ترجمه شدن
بزودی قرار میدمHeart

Heart
پاسخ
هنوز زمان قرار دادن فرا نرسيدهRolleyesRolleyes
پاسخ
من هم کماکان منتظرم !
کلا این اقای Edson Ordaz پلاگین هاش داستان زیاد داره . این از پلاگین دانلود که فایل امگلیسی نداره اونم از پلاگین برچسب که هیچ رقمه پارسی نمیشه !
البته الان اگر از لینک اصلی دانلود کنید زبان انگلیسی هم اضافه شده به این پلاگین
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
بله من 2 بار خواستم پارسی کنم متاسفانه با این مشکل روبرو شدم هر دوبار
بعضی از متغییر ها نباید پارسی بشوند وگرنه صفحه سفید نمایش داده میشودUndecidedHeartBlush
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
درود پلاگین را با کمک یکی از دوستان کامل پارسی کردیم انشالله تا چند روز آینده بعد از تست قرار میدیم Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۰:۱۶:۰۲ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۰:۲۱:۲۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان