هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب سایت مپ برای دوستان
درود
امروز داشتم تو مای بی بی میچرخیدم دیدم خیلی از دوستان برای سایت مپ مشکل فراوان دارند
من خودم هم روی یک انجمن پولی نصب کردم و هم رایگان تاثیر خیلی زیادی داره
من این تاپیک رو ایجاد کردم دوستان مشکلات خود رو فقط درباره این پلاگین بپرسند و همچنین کسانی که نتونند نصب کنند برایشون به صورت رایگان نصب کنم
در خدمتتونمHeart
برای نصبش پی ام بدیدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۸:۲۲:۴۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۹:۱۹:۳۲ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۰:۵۳:۳۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۱:۵۶:۵۵ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۲:۲۶:۴۴ عصر) ، what? (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۰:۵۲:۳۲ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۲:۴۸:۰۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۷:۵۶:۵۷ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۳/۱، ۱۰:۰۷:۱۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۷، ۱۴:۴۵:۲۳ عصر)
منم تا جایی که بتونم کمک میکنم کسانی که از دایراکتوری آدمین استفاده میکنند من هم میتوانم برایشان نصب کنم اما اگر مدیران اجازه دهند تا دسترسی برای ما ارسال شود Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۸:۲۴:۵۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۹:۲۰:۲۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۱:۵۷:۰۹ صبح)
سلام دوستان
چند نفر بهم پی ام دادند
نکته لطفا خودتون تلاش کنید اول و اگر مشکل خوردین اینجا مطرح کنید بعد نتونستین اخرش پی ام بدین نه از همون اولHuhHeart
درود
.....

پاسخ
داداش من سربازم و دوست ندارم ریسک کنم که سایتم خراب بشه چون وقتشو ندارم پشت نت بشینم.و وقتی ارسالات رو میخونم میبینم خیلی ها به مشکل بر خوردن.واسه همین ازت کمک خواستم.و دوست دارم یاد بگیرم نه این که بگم اینو اون واسم نصب کنن.تو ارسالات کلی پلاگین هست اما نمیدونم کدوم رو نصب کنم هر کس یکی رو نصب کرده و ازش رازییه.تعداد پست هایی که در مورد سایت مپ زده شده زیاده.

بگو کدوم پلاگین رو نصب کنم و از کدوم اموزش استفاده کنم.

مثلا :
Confusedاومدم فرومم رو به html تبدیل کنم ارسالات اقای پارس رو دنبال کرد یهو دیدم یکی نوشته به نظر من این کدا بهتره.یکی نوشت نشد یهو پشیمون شدم.Confused
Heart
پاسخ
این فایل رو دانلود کن سپس اپ کنید
دانلود
فایل زبان پارسیشم اینه
زبان پارسی
خب حالا ببینید که این فایل در روت دارید robots.txt
اگر دارید خط زیرم بهش اضافه کنید
Sitemap: http://wwww.yoursite.ex/sitemap.xml
ex: پسوند سایت خودتونه
اگر ندارید
یک فایل با این نام بسازید سپس
کد php:
User-Agent: *
Sitemaphttp://wwww.yoursite.ex/sitemap.xml 
سپس به یکی از سایت های زیر برید و یک سایت مپ برای انجمنتون بسازید
این
این
این
و...
سپس فایل رو دانلود کن و داخل هاست اپ کنید
حال دو صورت داره شما سایتتون رو هنوز ثبت گوگل نکردین
به این بروید
اگر ثبت شده
بعد به
قسمت انجمن ها و ارسال ها می روید و از آنجا از منوی سمت چپ بر روی Create از قسمت Sitemap Generator کلیک کنید پیشفرض بروی ساخت نقشه برای موضوع می باشد بعد از تغییر تنظیمات برروی save settings and create sitmaps کلیک کنید و در برای دیگر بخش ها دوباره بروی create کلیک کنید و از تب های بالا هر کدام را که می خواهید براش نقشه تهیه کنید کلیک کنید و بقیه داستان و در آخر به قسمت webmaster گوگل رفته و نقشه ها را معرفی نمایید
پیروز باشید
با تشکر از ZEUSوkingofpersiaوhamidtbt
تشکر اعتبار فراموش نشهHeart
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۳:۰۱:۱۹ عصر) ، s2s2x (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۳:۵۲:۴۵ صبح) ، snap (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۴:۱۸:۰۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۵:۳۷:۱۷ صبح)
1.فایل زبان فارسیش رو دانلود کردم:ok
2.فایل robots.txt رو نداشتم ساختم اونارم کپی کردم توش اینم نمونه اش:ok
3.به اون سایتها رفتم تا یه سایت مپ بسازم که خیلی طول کشیده و هنوز نساخته:در حال ساخته
4.من تو sub domin فروم ساختم اونجا اپ کنم دیگه؟منظورم فایلهای سایت مپی هست که قراره ساخته بشن.تو txt کپی کنمشون بریزم داخل روت؟
5.سایتم در گوگل ثبت شده بود:ok
6.قسمت انجمن ها و ارسال ها می روید و از آنجا از منوی سمت چپ بر روی Create از قسمت Sitemap Generator کلیک کنید پیشفرض بروی ساخت نقشه برای موضوع می باشد بعد از تغییر تنظیمات برروی save settings and create sitmaps کلیک کنی=====>تا اینجاشم که هیچ.حالا اینجا===>د و در برای دیگر بخش ها دوباره بروی create کلیک کنید و از تب های بالا هر کدام را که می خواهید براش نقشه تهیه کنید کلیک کنید====>منظورت از دیگر بخشها چییه؟

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   robots.txt (اندازه: 65 bytes / تعداد دفعات دریافت: 19)
Heart
پاسخ
4.من تو sub domin فروم ساختم اونجا اپ کنم دیگه؟منظورم فایلهای سایت مپی هست که قراره ساخته بشن.تو txt کپی کنمشون بریزم داخل روت؟بله فقط باید فاید پسوندxml داشته باشه تا گوگل ثبتش کنه
منظورت از دیگر بخشها چییه؟
بخشهای دیگه اگر توجه کنی معلومه که یکی برای خود فروم یکی برای ارسالها یکی برای پروفایل و...
پیروز باشیدHeart
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۰:۴۳:۵۴ صبح) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۳۳:۴۴ صبح) ، ElmirA (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۹:۲۰:۳۱ صبح)
میشه بگین چجوری آپدیت کنم؟
پاسخ
سایت مپ جدید بسازید و معرفی کنیدHeart
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطdiakoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۲:۵۵:۴۰ صبح)
من قبلا تو اینجا دانلود کردم (اونی arash_fa گزاشته بود) این با اون فرقی داره؟Huh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان