هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین تبلیغ بین ارسال ها Ads after first post
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تبلیغ بین ارسال ها Ads after first post
نسخه: 2.4

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین تبلیغات شما را بعد از ارسال اول و در ادامه بعد از هر تعداد ارسالی که شما مشخص می کنید نمایش می دهد.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Michael S. آخرین ویرایش: Mohammad-Za
[تصویر:  d.png] معرفی: ---
آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1270093395.jpg]

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان پارسی:

.zip   Persian_adsafp_2.4.zip (اندازه: 2.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,105)

این پلاگین توسط Pars پارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۳۸:۳۰ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۳۹:۱۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۴۰:۲۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۴۵:۱۲ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۴۷:۲۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۵:۴۸:۲۴ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۱۲:۲۶ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۱۳:۴۴ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۷:۵۴:۳۶ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۸:۰۹:۰۲ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۸:۵۵:۵۳ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۱۳:۵۲:۰۴ عصر) ، dokaven (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۱:۳۳:۵۰ صبح) ، satropat (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۲۲:۰۲:۳۷ عصر) ، qazzaq (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۰۳:۴۱:۱۱ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۱:۱۰:۱۶ صبح) ، exiler (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۲:۱۷:۴۸ عصر) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۱۲:۳۶:۰۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۲۰:۲۲:۱۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۱۰:۴۱:۲۰ صبح) ، adnan (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۰:۱۱:۱۷ صبح) ، nokte (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۷:۴۸:۴۴ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۳:۱۲:۰۸ صبح) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۲/۲، ۰۴:۵۳:۲۶ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۱۳:۵۹:۳۲ عصر) ، bensol (۱۳۹۱/۳/۹، ۱۳:۳۳:۳۲ عصر) ، hamidxx (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۲۰:۱۷:۱۰ عصر) ، ملک دوست (۱۳۹۱/۶/۱۲، ۲۱:۰۷:۱۹ عصر) ، rondweb (۱۳۹۱/۶/۱۵، ۰۶:۲۶:۲۹ صبح) ، ErfanM30 (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۴:۲۸:۳۸ صبح) ، wolf144grz1 (۱۳۹۱/۸/۶، ۲۰:۳۷:۲۷ عصر) ، H.Trst (۱۳۹۱/۸/۱۰، ۰۲:۲۸:۴۱ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۹/۶، ۱۴:۲۲:۰۹ عصر) ، M-H (۱۳۹۱/۱۰/۱۵، ۰۰:۲۲:۴۷ صبح) ، bfitness (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۶:۴۲:۳۷ عصر) ، mcs173 (۱۳۹۲/۲/۲۸، ۱۶:۰۴:۳۷ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۶:۲۴:۵۳ عصر) ، hiipower (۱۳۹۲/۴/۲۴، ۰۴:۰۴:۴۱ صبح) ، mehran_hadadi (۱۳۹۲/۴/۲۹، ۰۰:۴۱:۰۱ صبح) ، golforosh (۱۳۹۲/۵/۳، ۰۱:۴۱:۰۱ صبح) ، jordanir (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۰۹:۵۶:۲۱ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۶، ۱۳:۵۵:۲۵ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۸/۱۶، ۰۰:۴۱:۲۷ صبح) ، imangolpesar (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۰۱:۰۸:۵۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۹:۱۳ عصر) ، ~SKY BOY~ (۱۳۹۳/۱/۱۵، ۱۳:۳۹:۰۵ عصر) ، s.sahari2013 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۵:۲۰:۱۸ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۲، ۱۳:۱۷:۱۸ عصر)
درود

فایل php رو کجا آپلود کنم؟

روت یا inc یا plugins ؟

سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۹:۳۲ عصر)
تو قسمت پلاگینها دیگه عزیزHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۱:۲۲:۳۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۹:۲۹ عصر)
آخه اگر دوستان حمل بر اسپم نذارند ولی دیگه چشممون ترسیده و دست به عصا راه میریم !! Smile Blush Wink
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۹:۲۷ عصر)
با سلام من پلاگین رو فعال کردم ولی هر کار میکنم کلا هیچی نشون نمیده
دوباره آپلود کردم و فعال کردم باز کار نکرد نسخه 1.6.5 هست مای بی بی .
یه راهنمایی بکنید مر30

------------------------------------

درست کردم Heart
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۵:۲۷:۳۳ صبح)woc نوشته است: با سلام من پلاگین رو فعال کردم ولی هر کار میکنم کلا هیچی نشون نمیده
دوباره آپلود کردم و فعال کردم باز کار نکرد نسخه 1.6.5 هست مای بی بی .
یه راهنمایی بکنید مر30

------------------------------------

درست کردم Heart

با سلام خدمت دوست عزیزم

از کنترل پنل ادمین > پیکر بندی > تنظیمات ... پلاگین مربوطه رو روشن کنید و متن تبلیغات خودتون رو توی محل مشخص شده قرار بدین .
پاسخ
ببخشید این پلاگین برای متن ه یا بنر؟
پاسخ
نمونه که تو پست اول هست رفیق !
واسه بنره
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۷:۴۲:۵۳ صبح)
در تکمیل صحبت استادمون جناب آریانیک، نمونه ای از تنظیمات:

[تصویر:  4x032g1puavmlc37kq.jpg]
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطjordanir (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۰۹:۵۷:۴۴ صبح)
سلام
بعد از نصب کردن پلاگین باید از کجا کدهای تبلیغاتی رو بزارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین تنظیمات بیشتر برای ویرایش ارسال توسط مدیر Admin Post Editing Amin Yaghubi 4 4,535 ۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۰۰:۱۹:۵۹ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  [برای 1.6] پلاگین تبلیغ در ارسال Ads in Posts Pars 20 16,554 ۱۳۹۱/۵/۱۸، ۰۹:۲۷:۵۶ صبح
آخرین ارسال: king92
  [برای 1.6] پلاگین پیوست های ارسال Attachments on Post Pars 12 14,659 ۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۰۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: mhy
  [برای 1.6] پلاگین تبلیغ در ارسال Ads in Posts Pars 4 7,551 ۱۳۸۹/۸/۲۲، ۱۱:۲۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: nutrex

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان