هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاد گذشته بخیر !!!!!
سلام خدمت مدیران و موسسان این سایت یادش بخیر امروز داشتم تو گوگل اسم خودم رو سرچ میکردم
یه دفعه به پست 5 سال پیشم تو
http://community.mybb.com/thread-36989.html
بر خوردم یاد اون روزها کردم که پلاگین مینوشتم برای مای بیب و ترجمه پلاگین ها به انگلیسی و فارسی
با اینکه زبانم اون روزها تکمیل نبود و الان میخندم به ادبیات زبانم اما اون روزا کلی با تیم
www.mybboard.ir
با
imei
amnhak
و کلی دیگه کار میکردیم نمیدونم چی شد
imei مدیر سایت رفت سربازی Huhو
imnhak عزیز هم سایت رو با کلیAngry نوشته پلاگین و زحمت داون کرد
فقط میخواستم بگم بچه ها آفرین Big Grinکه همچنان اسم زبان فارسی رو در سایت زنده نگاه داشتید و پشتیبانی میکنید
امیدوارم من هم بتوانم مثل یک شاگرد باهاتون تو پلاگین نویسی و ....... ترجمه همکاری کنمCool
میخواستم به مدیریت که سایت من و بشناسه یا نشناسه بگم خدا قوت
من از صمیم قلب هنوزم آمادگی اشتراک گذاری علم اندکم رو دارم
میخواستم بگم اگه اجازه هست اعلام کنید تا شروع کنیم خوشحال شدم
یه کاربر خیلی قدیمی و در بداغون Heart
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
admin@yektahost.net
www.yektahost.net
www.yektaservers.com
www.yektateb.com
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۸:۵۲:۳۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۸:۵۸:۴۴ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۰۸:۰۵ صبح) ، king_yekta (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۰۹:۵۰ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۳۴:۵۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۳۸:۳۸ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۴۳:۲۶ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۰:۵۶:۱۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۳:۰۰:۱۰ عصر) ، shooshoo (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۳:۳۸:۳۳ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۴:۱۶:۴۶ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۴:۲۰:۰۳ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۴:۴۰:۳۷ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۳۴:۵۸ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۲۱:۵۹:۱۴ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۲۳:۱۶:۳۸ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۴:۴۴:۵۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۷:۵۴:۵۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۲۲:۳۳ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۹:۲۸:۴۷ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۰:۲۱:۵۹ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۲:۲۷:۵۳ عصر)
سلام

من به نوبه خود خوش امد ميگم

اميدوارم روز هاي خوبي را در كنار هم سپري كنيم و از اطلاعاتتون دوستان استفاده كنند

موفق باشيد
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۸:۵۳:۴۷ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۰۸:۱۸ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۳۵:۳۲ عصر)
سلام دوست عزیز
من شما رو نمیشناسم ولی این احساسو دارم که خدمات زیادی در پلاگین نویسی داشتین و ازتون میخوام در اینجا به کاربران عزیز در امر پلاگین نویسی و... کمک کنید
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۹:۰۸:۳۴ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۳۵:۵۸ عصر)
خب خوش اومدی دادا

پلاگین چی اوردی؟Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۲:۲۲:۱۴ عصر)
!ArTiN! (امید) فقط گوش بده زیاد نپرس
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۲:۲۲:۱۲ عصر)
دوستان عزیز و گرامی از محبتتون ممنونم از چهارشنبه قوی و پرقدرت مثل قدیما با هم کارعلمی و تحقیقی میکنیم
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۲:۲۴:۱۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: mybb1 منو از کجا میشناسی جگر؟Big GrinBig Grin

ممنونم بکس ریپرBig Grin
mybb1 منو از کجا میشناسی جگر؟Big GrinBig Grin

ممنونم بکس ریپرBig Grin

مکالمات روزمره و .. را در مسنجر یا در پیام خصوصی ادامه بدید
تکرار موجب اخطار خواهد بودAngry
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmybb1 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۱۸:۰۷ عصر)
دامین http://www.mybboard.ir هم به نام MyBBIran ثبت کردیم.
شمارو خوب میشناسم.
در صورت تمایل به آی دی من پی ام بدید.
pars_persian_boy

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۳:۴۴:۴۴ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۳:۵۷:۲۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۴:۲۴:۰۰ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۳۴:۲۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۴۴:۴۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۲۲:۲۱:۰۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۲۳:۱۶:۳۱ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۳:۰۴:۳۳ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۱۴:۴۰ عصر)
به baxe rapper عزیز خوش امد میگم و با ارزوی موفقیت برای شما
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۶:۳۶:۱۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۲:۳۳:۰۶ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۳:۰۴:۳۵ صبح)
منم ورودتو به پشتیبانی پارسی تبریک میگم
ایشالا شما راه مدیران قبلی رو پیش نگیری و کار های خودتو بی ارزش جلوه ندی تا بعدا هم پشیمون نشی (البته خودت بهتر از ما میدونی)Sleepy
موفقیت همه رو آرزو مندیم
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۴:۵۲:۲۷ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۶:۳۹:۲۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان