هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] دانلود راهنمای استفاده از mybb (بروز میشود)
دانلود راهنمای استفاده از mybb (بروز میشود)

امشب یک طرح جدید برای مای بی بی ایران اوردم که خیلی میتونه کمک کنه
پنل های مورد استفاده رو تک به تک با این روش اموزش میدم
لطفا فایل پیوست رو دانلود کرده و نظرتون رو بگید

اموزش بخش های مهم CPanel

.pdf   cpanel.pdf (اندازه: 340.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 747)

آموزش پنل مدیریت کل

.pdf   admin panel.pdf (اندازه: 77.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 627)
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۱۷:۴۶:۵۳ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۱۸:۵۷:۳۸ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۲۱:۳۴:۱۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۰:۱۴:۵۷ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۲:۱۰:۴۸ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۲:۵۳:۲۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۹:۲۹:۰۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۳:۵۲:۱۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۹:۳۱:۵۷ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۱۶:۱۶:۴۵ عصر) ، tanha_to0 (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۷:۰۴:۱۲ صبح) ، weblife (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۱:۰۷:۲۴ صبح) ، ali_3001 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۱:۵۹:۳۲ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۵:۴۲:۴۷ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۵:۰۰:۳۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۵:۰۱:۲۷ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۳/۲۹، ۱۲:۰۵:۱۹ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۵/۳، ۰۲:۱۰:۱۲ صبح) ، atrevafa (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۴:۳۰:۴۷ صبح) ، JALAL (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۳:۰۲:۴۷ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۲:۴۹:۴۱ صبح) ، Abbas412 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۱۳:۲۳:۲۵ عصر) ، xiiiah (۱۳۹۱/۹/۷، ۱۰:۰۱:۴۰ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۹/۲۰، ۱۹:۰۲:۰۱ عصر) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۲۲:۴۳:۱۷ عصر) ، Hasan hoseini (۱۳۹۱/۱۱/۱، ۲۰:۵۸:۲۷ عصر) ، peyambarpour (۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۷:۲۴:۳۸ صبح) ، akrad611 (۱۳۹۲/۱/۱۴، ۱۵:۲۵:۰۲ عصر) ، hadi267 (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۲۰:۰۲:۰۷ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۱۱ عصر) ، ahossein (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۲۳:۳۰:۳۲ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۹:۵۸:۰۱ عصر) ، armanb (۱۳۹۲/۴/۳۰، ۰۹:۲۵:۴۳ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۷/۶، ۱۴:۴۲:۱۲ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۱:۵۵:۱۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۹، ۱۲:۲۹:۰۱ عصر)
خوبه به خصوص آموزش کامل سی پنل
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۲:۳۱:۳۷ صبح) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۳۷ عصر)
سلام
اگه یه آموزش از کنترل پنل پلسک بدید خوبه
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطJALAL (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۳:۰۲:۵۸ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۴۳ عصر)
و همچنین phpmyadmin
باتشکر
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطJALAL (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۳:۰۳:۰۲ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۴۷ عصر)
سلام
نميشه آموزش ها رو به صورت فايل ويديويي مثلا با hyper cam ويا نرم افزار هاي مشابه تبديل كرد ؟؟؟؟؟
خوشا شیراز و وضع بی​مثالش خداوندا نگه دار از زوالش
ز رکن آباد ما صد لوحش الله که عمر خضر می​بخشد زلالش
میان جعفرآباد و مصلا عبیرآمیز می​آید شمالش
به شیراز آی و فیض روح قدسی بجوی از مردم صاحب کمالش
که نام قند مصری برد آن جا که شیرینان ندادند انفعالش
انجمن سرگرمي تفريحي زبما
انجمن تخصصي معماران زبما
پاسخ
 سپاس شده توسطMOJTABA031 (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۳:۲۰:۲۴ صبح) ، JALAL (۱۳۹۱/۷/۸، ۱۳:۰۳:۱۴ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۵۱ عصر)
ما که از این دوتا فایل چیزی نفهمیدیم
انجمن داشتم که فعلاً حذف شد.اما بزودی دوباره راه اندازی می کنم
shamsipour.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۸:۵۴ عصر)
(۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۲:۴۱:۴۲ صبح)hakimalireza نوشته است: ما که از این دوتا فایل چیزی نفهمیدیم

باید روی اون تیک ها دو بار کلیک کنید تا اطلاعاتش به صورت کامنت به نمایش گذاشته بشه
و تمام گزینه ها تعریف شده داخلش
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۹:۱۰ عصر)
ممنون بابت زخمتی که کشیدید اما چرا من متن اموزش فارسی رو درست نمیبینم در صورتی که فارسی ساز هم دارم
یک پیشنهاد اگه میشد یک اموزش مولتی مدیا میذاشتین عالی بود  
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۹:۱۷ عصر)
با سلام.من به تازگی عضو سایت شدم
لینک های دانلود برای من فعال نیست و نمی تونم دانلود کنم!
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۹:۲۱ عصر)
درود
فارسی ها درست نمایش داده نمی شود
جهت اطلاع مدیران : من انجمن تجاری ساخته ام - دوست ندارم موتور های جستجو نام انجمن را در اینجا ایندکس کنند.
جهت چک کردن یک پ.خ بدهید تا آدرس را برایتان ارسال کنم.

جهت اطلاع دیگر دوستان: اگر کسی سوالی در مورد ساخت وب سایت با جوملا داشت میتوانم کمک کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۲۹:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان