هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته محرم
با سلام

یه پوسته طراحی کردم به مناسبت محرم. امیدوارم که خوشتون بیاد.
اگر نظری دارید حتما بگید.

نام پوسته : محرم
تهيه کننده : Amirhossein
معرفي: 28/11/2011
متناسب با نسخه : 1.6.2

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

اسکرین شات :

تصویر اول

تصویر دوم

تصویر سوم

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   moharam.zip (اندازه: 249.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 474)
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۶:۴۶:۰۵ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۹/۶، ۲۱:۵۹:۰۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۲:۳۵:۴۱ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۳:۰۷:۵۰ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۵:۲۱:۴۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۵:۳۸:۰۹ صبح) ، golforosh (۱۳۹۰/۹/۹، ۰۷:۱۵:۵۲ صبح) ، jamali (۱۳۹۰/۹/۹، ۰۹:۱۶:۱۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۹، ۱۰:۳۳:۱۹ صبح) ، astas (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۶:۱۵:۳۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۱۵:۳۶:۰۴ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۱:۴۳:۲۶ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۵۵:۱۴ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۱۴:۳۲:۲۸ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۹/۲۹، ۰۳:۵۹:۱۶ صبح) ، messi72 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۰۳:۲۹:۴۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۸:۴۷:۰۵ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۱:۱۱:۰۸ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۱۵:۳۷:۱۱ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۱۶:۴۰:۲۸ عصر)
قشنگ بود
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۹، ۱۴:۴۱:۴۵ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۵۶:۳۵ صبح)
سلام دوستان

نمیدونم چرا همش موقع آپلود XML این ارور رو میده
خطا(ها)ی زیر رخ داده است:

MyBB نتوانست پوسته ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.

پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۹/۲۸، ۱۲:۵۱:۱۷ عصر)
سلام

درست گفتید.

ابتدا یه نکته بگم. فولدر moharram، فولدر اصلی نیست. و باید فولدر soogvari در images قرار بگیره.

فایل XML رو دوبار میزارم. فقط فایل XML رو آپلود کردم و فولدر رو از فایل قبلی بگیرید.
امنحان کنید و ببینید که درست شده یا نه؟ بهم بگید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   soogvari-theme.zip (اندازه: 27.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 128)
پاسخ
 سپاس شده توسطmessi72 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۰۳:۲۹:۵۴ صبح)
بله کار کرد
ممنون
forum.karbordi.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۱/۶/۲، ۱۶:۵۴:۴۸ عصر)
با سلام
من این پوسته رو برای محرم و برای استفاده کاربران قرار دادم. ولی متأسفانه سایت mybb s k i n ، اومده و این قالب رو ریپ زده و با عوض کردن چندتا کد CSS، قالب رو به اسم خودشون منتشر کردن.
واقعا متأسف شدم براشون.
من تصمیم داشتم که چندتا قالب زیبا و اختصاصی دیگه هم بزارم برای استفاده ی عموم، ولی به علت وجود چینین بی فکری ها و بی فرهنگی ها، از تصمیم منصرف شدم.
إن شاءالله روزی برسه که افرادی که تهی از فکر و اندیشه هستن، به فکر بیان و شخصیت خودشون رو پیدا کنن.
واقعا کار زشتیه وقتی یه کاری رو با نیت خیر برای همه میزاری، بعدش یه عده بیان به اسم خودشون کش برن کارتو. خیلی کار زشتیه.
موفق و پیروز باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطnice-paradise (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۵:۵۹:۴۷ عصر)
امیر خان
اول سلام
دوم تشکر بابت قالب
سوم اینکه من قالبتو گزاشتم ولی یه مشکلی داره اونم وقتی روی ارسالها کلیک میکنه خطا میده مشکل کجاست ؟
پاسخ
خدا وکیلی یا کاری نکنین یا درست انجام بدین. این قالبو گذاشتم ولی تو موضوعات دیگه نمیشه رفت و خطا میده مشکل کجاست ؟ Huh
اینم اروری که میده :
Content Encoding Error
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۳، ۲۳:۰۱:۴۶ عصر)jack1364 نوشته است: خدا وکیلی یا کاری نکنین یا درست انجام بدین. این قالبو گذاشتم ولی تو موضوعات دیگه نمیشه رفت و خطا میده مشکل کجاست ؟ Huh
اینم اروری که میده :
Content Encoding Error

سلام
این قالب وقتی منتشر شد که آخرین ورژن مای بی بی 1.6.2 بود.
برای ورژن های بعدی به روز رسانی نشده.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان