هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست تغییر نام کاربری در مای بی بی ایران
درود و خدا قوت به هم دوستان هرچی گشتم تاپیک این مورد را ندیدم امیدوارم نباشه حالاکه من تاپیکش را اس تارات ردم و گفتم شاید لازم باشه و عده ای بخوتن مثل الان من نام کاربری را عوض کنند و جایی باشه که مدیران محترم این کارار انجام دهند
اولین درخواست هم با اجازه خوذم میدم
نام کاربری را به FANBOOK با حروف بزرگ تغییر دهید ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۶:۲۶:۴۸ عصر)
هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته بهر حال اگر تاپیک رویت شد مدیران محترم برای این مورد هم فکری کنند یا اگر تاپیکش موجود هست لینک بدین
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۶:۲۶:۵۶ عصر)
بسیار ممنون بابت این تاپیک خوب
نیاز میشد به وجود این تاپیک

من هم خواستار تغیر نام کاربریم هستم. منتهی الان دوست دارم با همین کار کنم تا وقتی که نام انجمنم رو ثبت کنم و نام کاربریم رو همون نام انجمنم بزارم ، فعلآً با تشکر
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۹:۱۲:۰۸ عصر)
مدیرای سایت هنوز این مورد را ندیدن و نمیخوان این مورد را لحاظ کنند؟؟!!!
پاسخ
عزیز من مدیران دیدن
ولی دسترسی تعویض ندارن که
باید علی رضا باشه تغییر بده... اینا اکثر به پنل ناظم فقط دسترسی دارنSleepy
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۴، ۱۶:۲۱:۱۳ عصر)FANBOOK نوشته است: هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته بهر حال اگر تاپیک رویت شد مدیران محترم برای این مورد هم فکری کنند یا اگر تاپیکش موجود هست لینک بدین

نام کاربری شما تغییر یافت.
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۹/۵، ۰۹:۴۵:۴۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۰:۴۱:۴۵ صبح)
ممنون تشکر Heartمیدونسم بعضی از بقیه مدیران هم دسترسی دارن که خوب انجام شد لطفا خودتون دیگه تایپیک را به جای مورد نظر انتقال دهید یا هر جا که میدونین که اگر بقیه کاربران هم چنین خواستند برای این منظور استفاده بشه مورد من حل شد فقط خواستم بدونم قوانین اینجا چند بار اجازه تغییر نام را به کاربران عادی میده؟
پاسخ
نام کاربری من رو بذارید
only-only
پاسخ
با سلام بندم علاقمندم یوزرم مانند یوزر انجمنم شود

لطفا تغییر به : ! A r T i N !
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان