هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6]  پلاگین انتقال پست - Move Post

پلاگین : انتقال پست - Move Post
نسخه : 1.1
نویسنده : Starpaul20
معرفی : 3rd June 2011
به روز رسانی : 16th August 2011
ترجمه : HEAVAZ60

عملکرد : انتقال پست از یک موضوع به موضوع دیگر .
در حالت معمولی مجبور هستید ابتدا پست ها رو علامت گذاری کنید و سپس به عنوان یک موضوع جدید اونها رو جدا کنید و در مرحله بعد موضوعات رو با هم ادغام کنید . این پلاگین تمام این چند مرحله رو ساده تر و در یک مرحله انجام میده.

نصب : آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت . ( ابزار به لیست مدیریت درون خطی اضافه می شود )

نمونه :

دانلود :

.zip   move-post.zip (اندازه: 6.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 471)

لینک اصلی : http://mods.mybb.com/view/move-posts
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۶:۴۸:۴۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۶:۵۸:۱۳ صبح) ، general (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۶:۵۹:۳۵ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۸:۵۵:۲۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۹/۳، ۰۹:۰۹:۰۶ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۰:۳۱:۵۴ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۰:۵۸:۳۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۸:۴۵:۵۰ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۴:۵۵:۴۳ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۹/۴، ۲۲:۳۸:۵۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۲:۴۷:۱۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۰:۲۹:۳۴ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۸:۵۶:۰۳ صبح) ، roosta88 (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۴:۴۹:۴۸ صبح) ، dark_boy (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۱۲:۴۸:۱۹ عصر) ، amin2904 (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۱۲:۴۹:۲۱ عصر) ، bargozideh (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۷:۰۴:۰۱ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۰:۲۴:۰۱ صبح) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۱۳:۲۱ صبح) ، memare-ahvaz (۱۳۹۱/۲/۲۲، ۱۰:۰۶:۰۰ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۳/۷، ۰۲:۵۱:۴۶ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۴/۳، ۱۱:۱۱:۵۹ صبح) ، f125tk (۱۳۹۱/۴/۲۵، ۱۳:۳۶:۰۲ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۱/۵/۳، ۱۶:۱۲:۲۴ عصر) ، Mdl (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۷:۵۸:۳۸ عصر) ، dotnetmaster (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۳:۰۲:۲۵ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۰۰:۰۲:۵۷ صبح) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۰۰:۲۱:۱۳ صبح) ، lich king (۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۱۴:۴۳:۲۶ عصر) ، Goyban (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۲۱:۴۲:۵۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۶، ۲۰:۲۸:۰۱ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۱۴:۰۰:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۲۱:۳۶:۳۷ عصر)
هنوز هیچ مدیری نبوده این پست رو انتقال بده !!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۰:۲۹:۵۸ صبح)
از یکی از مدیران عاجزانه در خواست دارم این پلاگین رو انتقال بده !!!!!
والا به خدا Big Grin
پاسخ
من با این پلاگین مشکل دارم موقعی که از گزینه انتقال استفاده می کنم بالای سایت پیغام خطا میده

کد php:
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at .../forum/inc/languages/persian/moveposts.lang.php:1) - Line1669 Fileinc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۴:۵۹:۱۷ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۱۳:۲۹ صبح)
دوست عزیز پلاگین ها در صورتی انتقال داده میشوند که اولا شات فارسی از پلاگین بذارید دوم این که پلاگین مشکل نداشته باشه!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۹/۴، ۱۷:۴۵:۱۵ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۱۳:۳۳ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۴، ۰۹:۱۹:۵۶ صبح)majid1605 نوشته است: من با این پلاگین مشکل دارم موقعی که از گزینه انتقال استفاده می کنم بالای سایت پیغام خطا میده

کد php:
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at .../forum/inc/languages/persian/moveposts.lang.php:1) - Line1669 Fileinc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux

بررسی می کنم تا فردا خبر می دهم Heart
پاسخ
پلاگین رو اصلاح کردم و دوباره آپلود کردم . توی انجمن خودم هم تست کردم کار می کنه.
دوستانی که فایل قبلی رو دانلود کردند لطفا این یکی رو دانلود کنند.
شات های پارسی هم اضافه شدند.

امیدورم مشکلی توی انتقال این پست به بخش مربوطه نباشه !!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۹/۵، ۰۳:۲۸:۵۸ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۹/۵، ۱۱:۰۳:۰۳ صبح) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۱۳:۳۷ صبح)
ممنون از مهدی عزیز بابت انتقال . توی سایت اصلی زیر مجموعه " ابزار مدیریت " بود .
پاسخ
 سپاس شده توسطKNOWIT (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۱۳:۴۰ صبح)
این گزینه انتقال کنار مطالب نمیاد چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۴، ۱۷:۴۲:۵۵ عصر)heavaz60 نوشته است: پلاگین رو اصلاح کردم و دوباره آپلود کردم . توی انجمن خودم هم تست کردم کار می کنه.
دوستانی که فایل قبلی رو دانلود کردند لطفا این یکی رو دانلود کنند.
شات های پارسی هم اضافه شدند.

امیدورم مشکلی توی انتقال این پست به بخش مربوطه نباشه !!!

سلام این لینک دانلودش نیست؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان