هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دادن اعتبار در پست
من که گفتم از کنترل اف استفاده کردم نشون نداد ولی الان هم کد قرار دادم باز نشون نمیده

کد:
<div class="popup_item_container"><a href="{$post['profilelink_plain']}" class="popup_item">{$post['username_formatted']}</a></div>
{$post['button_email']}
{$post['button_pm']}
{$post['button_find']}
{$post['button_rep']}
{$post['button_www']}
</div>
پاسخ
1. ایا اقای قبل از قرار دادن کد هارا در نت پد قرار دادید و سپس انتقال دادید به قالب؟
2. ایا گزینه در پست بیت شما به صورت متن است یا کلی نمایش داده نمی شود؟
3.لطفا به یکی از ارسال های خود بروید f5 رو بزنید ببیند عدم نمایش با پرجاست؟
4. ایا همانند اموزشی که به شما دادم عدم وجود متغیر سیستم اعتبار را به تمپلت پست بیت
هم افزوده اید؟

لطفا همه ی اینکار هارو بکنید و مجددا به بنده گزارش بدید
موفق باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطcaren (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۵:۵۸:۱۸ صبح)

1. ایا اقای قبل از قرار دادن کد هارا در نت پد قرار دادید و سپس انتقال دادید به قالب؟ بله این کار کردم
2. ایا گزینه در پست بیت شما به صورت متن است یا کلی نمایش داده نمی شود؟ کلی نمایش داده نمیشود
3.لطفا به یکی از ارسال های خود بروید f5 رو بزنید ببیند عدم نمایش با پرجاست؟ زدم فایده نداشت
4. ایا همانند اموزشی که به شما دادم عدم وجود متغیر سیستم اعتبار را به تمپلت پست بیت
هم افزوده اید؟ این نفهمیدم ولی من کد فقط توی ادرسی که دادید گذاشتم

درست شد البته داخل پست بیت میاره نمیشه زیر هر پست این کد بیاد؟
پاسخ
نقل‌قول: پنل ادمین > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب postbit > قالب postbit

بیابید خط زیر را

کد php:
{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']} 

چک کنید ایا خط زیر موجود است؟

کد php:
{$post['button_rep']} 

در صورت نبود بعد از

کد php:
{$post['button_find']} 

و قبل از

کد php:
</div

بیافزاییدHeart

موفق باشید
کریم زاده

Heart
(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۵:۵۵:۱۴ صبح)caren نوشته است: درست شد البته داخل پست بیت میاره نمیشه زیر هر پست این کد بیاد؟

اسکرین شات قرار دهیدHeart
پاسخ
[تصویر:  ?di=12132853873010]

[تصویر:  ?di=913285387306]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان