هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای کامل سازی پلاگین
سلام
سایت مای بی بی ساپورت مشکلاتی داشت و نتونستم سولام رو مطرح کنم
به همین دلیل به این سایت اومدم

من با کمک یکی از دوستانم دو تا پلاگین نوشتیم که فعلا ناقص هست
از دوستانی که به زبان PHP کاملا مسلط هستند خواهش میشود در این تاپیک اعلام آمادگی کنند تا با یکدیگر پلاگین رو کامل کنیم .

فقط لطفا کسانی که واقعا میتونند به من کمک کنند با من ارتباط برقرار کنند تا پلاگین بدون نقص باشد

با تشکر
پاسخ
كسي PHP بلد نيست ؟

مديريت محترم و كاربراني كه ميتوانند به كامل كردن پلاگين كمك كنند لطفا به من پيام خصوصي بدن
اگر كامل بشود نام ماي بي بي ايران هم در بين نويسندگان قرار ميدهيم

با تشكر
پاسخ
درود
pars خدای php یه .سرش شلوغه اگه وقت داشت حتمآ کمکت میکرد.
پاسخ
شما بگو پلاگینی که داری میسازی چی هست مشکلش چیه؟
اگر هم میخوای خصوصی باشه به من پ.خ بزن
پاسخ
یکی از پلاگین ها ساده هست
کار اولین پلاگین :

1- این پلاگین به قسمت پیام خصوصی باکسی ایجاد میکنه که مانند سیستم ویبولتین پیام خصوصی رو سریع بفرستیم
( 90 % از نوشتنش تموم شده )

ولی در دومین پلاگین نیاز به کمک دارم ، کار پلاگین افزایش لینک در بک سایت هست که این قسمتش کاملا درست کار میکنه ( این پلاگین برای تقویت سئو انجمن ساز MyBB هست که اگر این پلاگین نوشته بشه بهترین و اولین پلاگین سئو میشه )

مشکل من اینه که چه طور میتونم به بانک اطلاعاتی ( SQL Server ) مچ بشه و بعد از ارسال اطلاعات به بک بفرسته ؟

فقط لطف کنید اگر زبان PHP شما در حد قوی است به من اعلام کنید تا این پلاگین قدرتمند رو بنویسیم
پاسخ
سلام

ببخشید چرا کسی جواب نمیده ؟؟

این جناب pars خدای php چرا جواب نمیده ؟

دوستان اگه نمیخواید کمک کنید یا بلد نیستید لطفا یک سایت یا یک راه ارتباطی با مدیران مای بی بی ساپورت در اختیار من قرار بدید

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان