هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته بسيار زيباي ir-tci براي mybb
نقل‌قول: ببین من مثه تو نیستم کار یکی دیگر رو تغییر بدم باد کنم! کارا قدیمم ببینی اگه تغییری دادم اسم طرف هست.

سايت p30pad گوياي همه چيز بود.

من وسعت ديدم رو بيشتر كردم. رقيب من دوستان وطني نيستن شما هم دوست من.

بايد هرجور مي تونيم واسه كشورمون افتخار آفريني كنيم چه متحد چه تكي

با سپاس
[/quote]

دوست عزیز از کجا معوم شما اقای رحمانی باشید؟
ماهیت مای بی بی ایران در این چند سال خدمت رسانی بوده

این تاپیکا ماهیت کار مارو داره زیر سوال میبره
پاسخ
!ArTiN!

رفیق ، تو این تاپیک یه مدیر ارشد داره پست میذاره . دیگه درست نیست چپ و راست هی بگی تاپیکو پاک کن . اگه لازم باشه که خودش میکنه دیگه .

اینو یه پیشنهاد دوستانه در نظر بگیر .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۲۵:۱۲ عصر) ، sajad1372 (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۵:۱۸:۴۸ عصر)
به جای پیشرفت

فقط دنبال حاشیه باشین

الکی با پستای اسپم حجم دیتابیس رو بگیریدSleepy
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۲۱:۵۳:۱۳ عصر)!ArTiN! نوشته است: به جای پیشرفت

فقط دنبال حاشیه باشین

الکی با پستای اسپم حجم دیتابیس رو بگیریدSleepy

اینی که نوشتی منظورت با من بوده ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
حالا تکلیف من چیه من قالب پردیس رو دوس دارم چرا اینجا نیستش
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۱:۴۳:۲۲ صبح)sajad1372 نوشته است: حالا تکلیف من چیه من قالب پردیس رو دوس دارم چرا اینجا نیستش

تكليف شما اينه كه يه كم به قوانين احترام بزاريد و دنبال حاشيه نباشيد.

شما قالب پرديس رو دوست داريد !!! پس بهش دسترسي داريد .

پس از جاي ديگه تونستيد دانلود كنيد . پس ديگه نيازي بهش نداريد . پس بحث الكي نكنيد.

سازنده قالب ميتونه قالبش رو اينجا هم قرار بده . در صورتي هم كه اجازه اين كار داده نشده ميتونه بر اساس مغايرت با قوانين يا بر اساس تشخيص مديران بوده باشه.

پس پيگيري قضيه بر عهده خود سازنده هست.

پس در نتيجه يا شما بايد سازنده قالب باشيد يا بايد بر اساس قوانين عمل كنيد و دنبال ايجاد مشكل نباشيد . پس بحث الكي نكنيد.

ضمن اينكه بحثي كه ديروز به وجود اومده به خاطر تاپيك شماست .

شما قالب پرديس رو اگر دوست داريد ميتونيد هر جاي انجمنتون واسه دانلود بزاريد . پس دليلي نداره راه بيفتيد هي بگيد فلان قالب پرديس يا اين چنين تاپيك ها ايجاد كنيد ، مگر اينكه هدفتون چيز ديگه باشه . پس بحث الكي نكنيد.

ضمن اينكه اختلافات سازنده قالب و مديران ماي بي بي ايران به مدت ها پيش برميگشت و تقريباً مشكل برطرف شده و بحث تموم شده بود . تا اينكه شما اين تاپيك رو زديد . پس نبايد قصد ادامه بحث رو داشت . پس بحث الكي نكنيد.

نتيجه گيري كل : بحث تمام شده ، پس بحث الكي نكنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۱۷:۱۳ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۲۶:۱۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۳۲:۵۵ عصر) ، samet98 (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۳۶:۱۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۲:۴۷:۴۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۵:۳۴:۴۳ عصر)
اولا به من چه دعوا های شما کی گفته دعوا کنین
دوما من تایپیکم رو با این موضوع یه پوسته زدم
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۵:۱۳:۴۷ عصر)sajad1372 نوشته است: اولا به من چه دعوا های شما کی گفته دعوا کنین
دوما من تایپیکم رو با این موضوع یه پوسته زدم

اولاً كسي دعوا نكرد . ضمن اينكه طرفين بحث من نبودم . و همچنين من گفتم بحث خوابيده . شما ميگيد دعوا !!!

ظاهراً خيلي دوست داريد دعوايي به وجود بياد يا مشكلي !!!!!!!

دوماً‌ هم كجاي دنيا يكي مياد بدون منبع و ... محصولي رو قرار ميده . تازه واسه فروش !!!

شما عادت داريد معمولاً محصولات ديگران رو به صورت رايگان تبليغ كنيد ؟

يعني اگر مغازه بزنيد ليست كل محصولات مغازه هاي اطراف رو روي شيشه ميزنيد ؟

------------------------------------------------------

خير ، اگر به ارسال هاي شما توجه شود ، هدف شما چيزي جز ايجاد مجدد بحث نبوده !!!
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۵:۲۲:۵۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۵:۳۵:۱۹ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۲۰:۰۳:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسيار زيباي Jondan Theme براي ماي بي بي IRIBoard 0 1,473 ۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۲:۳۵:۰۴ عصر
آخرین ارسال: IRIBoard
  پوسته فوق العاده زيباي ACMilan براي ماي بي بي IRIBoard 0 1,467 ۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۱:۱۷:۰۵ عصر
آخرین ارسال: IRIBoard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان