هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین mybb side bar
سلام به دوستانی که دوست دارن فروم مای بی بی شون رو مثل مای بی بی کنن نه وی بی.یکی از بهترین پلاگین های مای بی بی رو واستون میذارم فقط امیدوارم توانایی استفاده از این پلاگین رو داشته باشین.

[تصویر:  qi1e7af820o21unhpyxg.jpg]

برای دیدن برید به انجمن من این ساید بار قابلیت جمع شدن به صورت کامل رو هم داره.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   3091-1317144566-sidebarmybb.zip (اندازه: 280.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 675)
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۷:۲۳:۴۰ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۳:۲۴:۴۷ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۹:۳۲:۲۹ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۰۹:۱۳:۱۲ صبح) ، fateh (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۷:۵۲:۴۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۶:۰۴:۴۴ صبح) ، esi (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۶:۱۸:۵۳ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۲۰:۲۳:۵۴ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۲:۲۴:۲۷ صبح) ، mymybb (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۶:۵۰:۰۵ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۶:۳۹:۳۲ صبح) ، gerashboys (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۵:۰۳:۱۰ عصر) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۴:۱۱:۰۵ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۴۹:۱۶ صبح) ، aboozar (۱۳۹۲/۲/۲، ۱۷:۱۳:۰۲ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۲۳:۴۸:۰۰ عصر)
آقا ممنون

نمیشه کاری کرد که هر دو طرف هم باشه ؟
پاسخ
متغییر رو پیدا کنید
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطesi (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۸:۵۷:۵۲ صبح)
سلام
باکسهای کنار انجمن خودتم(آخرین اخبار,جستجوی انجمن‌ها,...) با همین پلاگین ایجاد کردی؟
پاسخ
چه جوری باید مثل همین تصویری که گذاشتی بذارم؟؟؟
کد داره؟؟
کدش چیه؟
پاسخ
بله کد داره
ی سرچ تو گوگل اینا رو بهتون میدهHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۷:۳۰:۳۳ صبح)
مرسی داداش
فقط چی سرچ کنم؟من اصلا نمیدونم اینا چیه که بخوام سرچش کنم
پاسخ
کد وضعیت یاهو
کد ساعت فلش
و...
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۹:۳۱:۴۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۹:۴۰:۵۱ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۱:۲۰:۵۵ صبح)
سلام. عید مبارک. آقا من میخوام اندازه این رو تغییر بدم. یعنی عرضش رو کمتر از اینی که الان هست بگذارم. چیکار کنم؟ دقیق اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ
درود

این پلاگین مشابه

http://community.mybbiran.com/thread-9645.html

در تنظیم اخر اجاز تنظیم عرض بلوک هارو داریدHeart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان