هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوزش
Wink 
سلام
یه مدت هست که زمان کم میارم واسه کارا, از طرفی یکی از سیستم هام دچار مشکلات زیادی شده و بیشتر کارام روش هست که بشون دسترسی ندارم.
این تاپیکو زدم تا از همه دوستانی که سفارشی دادن و انجام نشده عذرخواهی کنم + این که اگه کسی از من طلبی داره حتی هزار تومان ممنون میشم همین جا بگه تا به حسابش واریز بشه.
با تشکر از همه دوستانHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطshooshoo (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۳:۳۸:۱۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۳:۴۳:۵۸ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۰۵:۰۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۰۶:۴۳ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۱۳:۱۰ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۱۷:۵۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۳۱:۰۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۵:۰۴:۵۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۶:۳۸:۰۹ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۸:۱۷:۵۶ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۸:۴۹:۳۶ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۸:۵۲:۴۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۹:۲۳:۲۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۱:۳۷:۴۶ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۲:۲۳:۱۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۵:۲۸:۳۵ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۲:۵۲:۵۳ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۴:۰۱:۳۴ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۱:۳۵:۳۱ صبح)
آپ
پاسخ
من فقط می تونم بگم کاش مرداد ماه اینو به من میگفتید ! Confused
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۱:۲۶:۲۱ عصر)
اون موقع سیستمم که خراب نشده بود,قالب شما 70% تکمیل بود.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۲۲:۴۶:۲۲ عصر)
شما بعدش هم گفتید درست میکنید ولی درست نکردید تا همین 1 2 هفته پیش که دیگه گفتم نمی خوام اصلا !Confused
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
همین یک هفته پیش سیستم من دچار مشکل شد,میتونید از پارس بپرسید + این که بنده پیام شما رو نخوندم.
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۲۰:۳۱:۰۹ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۲۱:۱۰:۵۸ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۸/۲۵، ۱۵:۵۲:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان