هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه یک فیلد مشخصات کاربری بسازیم که چهار پاسخ تصویری در کنار هم داشته باشد؟
برای گذاشتن پاسخ به صورت عکس به تعداد سه عدد شما باید به ترتیب زیر عکس کنید:

1- به کنترل پنل مدیر کل برید و از قسمت پیکربندی به اضافه کردن فیلد مشخصات اختیاری برید.
2- سه تا فیلد بسازید و قسمت پاسخش رو حتماً گزنیه " جعبه انتخاب " بگذارید و ذخیره کنید
در قسمت گزینه های انتخاب گزینه هایی که میخواهید جواب باشند رو درج کنید.
3- به هاستتون رفته و در پوشۀ Images عکس هایی که میخواهید پاسخ باشند رو دقیقآً به همون نامی که در قسمت گزینه های انتخاب نام گذاری کردید با پسوند gif آپلود کنید.
مثلاً اگه تو قسمت گزینه های انتخاب در یکی از فیلدها نوشتید مثلاً تیم محبوب و جوابش رو گذاشتید Argentina عکسی که آپلود میکنید دقیقاً باید به همون نام باشه با همون پسوندی که گفتم یعنی میشه Argentina.gif

4- حالا به آدرس زیر برید!

کنترل پنل مدیرکل - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - Postbit_Templates - و در نهایت Postbit_author_user

و کُد زیر رو بهش اضافه کنید. . .
کد php:
<fieldset>
<
legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">X</span></legend>
<
img src="images/{$post['fidY']}.gif"/> 
</
fieldset

دقت کنید به جای حرف X عنوان فیلد رو بنویسد و به جای Y شماره فیلدی که پاسخ اون هست رو میگذارید، برای اینکه بدونید شماره فیلدتون چنده به قسمت فیلدهای مشخصات کاربری رفته و شماره ID رو بخونید و بگذارید. . .

این برای تنها یک عکس بود ، برای اینکه سه تا عکس در داخل یه فیلد بگذارید باید کد زیر رو بگذارید

کد php:
<fieldset>
<
legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">مثلاً بازیکن مورد علاقہ</span></legend>
{
$post['fidY']} 
{
$post['fidY']}
{
$post['fidY']}
</
fieldset
برای پاسخ ها هم به طریق بالا عمل کنید حتماً سه تا جواب ظاهر میشن. . .
موفق باشید
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۰۳:۲۹:۲۱ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۰۳:۴۵:۰۷ صبح)
مرسی واقعا از آموزش زیبایی که دادین.
من الان یه لوگو رو دارم و نمیخوام دیگه تنظیمات بهم بخوره میتونم همین یک فیلد رو به جعبه انتخاب تبدیل کنم و کد قبلی رو که برای یه عکس بود در پست بیت ویرایش کنم؟
اگه جواب مثبه چه تغییری باید در کد پست بیت بدم؟(از کدی استفاده کردم که عکس رو بدون عنوان نشون میده)
پاسخ
فیلدها رو از کجا میتونیم بیاریم برای گذاشتن در سایت کجای هاست باید اپلود بشن این فیلدها تا یکی بشن ممنون میشم تگه جواب بدید
پاسخ
سرچ كن آموزش ايجاد فيلد
پاسخ
دوست عزیز goldten من سوالتون رو متوجه نشدم.
شما میتونید قبل از اینکه به کُد هاتون دست بزنید اونها در یک فایل تکست ذخیره کنید تا در صورت غلط بودن کُد دوباره همون ها رو بتونید بازیابی کنید
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۲۲:۱۵:۴۶ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۰۰:۳۳:۵۳ صبح)Srbija نوشته است: برای گذاشتن پاسخ به صورت عکس به تعداد سه عدد شما باید به ترتیب زیر عکس کنید:

1- به کنترل پنل مدیر کل برید و از قسمت پیکربندی به اضافه کردن فیلد مشخصات اختیاری برید.
2- سه تا فیلد بسازید و قسمت پاسخش رو حتماً گزنیه " جعبه انتخاب " بگذارید و ذخیره کنید
در قسمت گزینه های انتخاب گزینه هایی که میخواهید جواب باشند رو درج کنید.
3- به هاستتون رفته و در پوشۀ Images عکس هایی که میخواهید پاسخ باشند رو دقیقآً به همون نامی که در قسمت گزینه های انتخاب نام گذاری کردید با پسوند gif آپلود کنید.
مثلاً اگه تو قسمت گزینه های انتخاب در یکی از فیلدها نوشتید مثلاً تیم محبوب و جوابش رو گذاشتید Argentina عکسی که آپلود میکنید دقیقاً باید به همون نام باشه با همون پسوندی که گفتم یعنی میشه Argentina.gif

4- حالا به آدرس زیر برید!

کنترل پنل مدیرکل - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - Postbit_Templates - و در نهایت Postbit_author_user

و کُد زیر رو بهش اضافه کنید. . .
کد php:
<fieldset>
<
legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">X</span></legend>
<
img src="images/{$post['fidY']}.gif"/> 
</
fieldset

دقت کنید به جای حرف X عنوان فیلد رو بنویسد و به جای Y شماره فیلدی که پاسخ اون هست رو میگذارید، برای اینکه بدونید شماره فیلدتون چنده به قسمت فیلدهای مشخصات کاربری رفته و شماره ID رو بخونید و بگذارید. . .

این برای تنها یک عکس بود ، برای اینکه سه تا عکس در داخل یه فیلد بگذارید باید کد زیر رو بگذارید

کد php:
<fieldset>
<
legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">مثلاً بازیکن مورد علاقہ</span></legend>
{
$post['fidY']} 
{
$post['fidY']}
{
$post['fidY']}
</
fieldset
برای پاسخ ها هم به طریق بالا عمل کنید حتماً سه تا جواب ظاهر میشن. . .
موفق باشید

یعنی 2تا فیلد باید ساخت؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه انجمن بسازیم؟ امیر 1 276 ۱۴۰۱/۱۲/۳، ۱۸:۴۳:۱۶ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان