هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین امنیتیAdmin CP Honeypot
این پلاگین ظاهرا واسه 1.6.6 کار نمیکنه!گفتم که دوستانی که مثل من هستن دچار مشکل نشن!
پاسخ
نقل‌قول: این پلاگین ظاهرا واسه 1.6.6 کار نمیکنه!گفتم که دوستانی که مثل من هستن دچار مشکل نشن!
دوست عزیزم این پلاگین با این نسخه کاملا هم سازگار است Wink میتونید توی لوکال هاست هم تستش کنید Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
نسخه پارسی شده در ارسال اول قرار گرفت Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۱/۱/۳، ۰۶:۱۷:۱۵ صبح)
دوستان چطوری فارسیش کنیم؟ Confused
پاسخ
ما پوشه ادمین رو تغییر نام دادیم مثلا به نام master حالا اگه بخواهیم این پلاگین رو اضافه کنیم محتویات پوشه ادمین Admin رو باید تو پوشه master جایگزین کنیم یا باید همون پوشه Admin رو در داخل آدرس انجمن قرار بدیم
پاسخ
در پوشه ی master باید فایلهای مربوط به شاخه ی ادمین آپلود بشن
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
قبلا همون فایل admin رو اپلود کردم
که این ارور ها رو داد
کد php:
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home2/net45987/domains/domin.ir/public_html/forum/inc/plugins/admincphoneypot.php:1) - Line51 Filemodir/index.php PHP 5.2.17 (Linux)
File     Line     Function
[
PHP]           errorHandler->error
/modir/index.php     51     header
Warning 
[2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home2/net45987/domains/domin.ir/public_html/forum/inc/plugins/admincphoneypot.php:1) - Line1680 Fileinc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)
File     Line     Function
[
PHP]           errorHandler->error
/inc/functions.php     1680     header
/modir/index.php     335     my_setcookie 
الان که شما گفتید داخل همون master جایگزین کنم اصلا بالا نمیاد کلا خراب شد
پاسخ
دوست عزیز ارور مربوط به نسخه php سرور شما میباشد .

به مسیر زیر بروید
پنل مدیر کل >> خانه
[تصویر:  6n9smwkgmt4we1kalyp.jpg]

فلشی که زده ام را مشاهده کنید .

نسخه php پایین است که در این مورد باید با هاست خود در میان بگذارید تا نسخه php را به روز رسانی کنند.

به نظرم نسخه 5.3.0 را برای این پلاگین بدون نقص باشد

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسط1id (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۳:۴۸:۱۴ عصر)
یعنی همون اولی درست بود
طبق گفته hossein72 من اول دو تا ادمین داشتم یکیAdmin همون پلاگین فارسی امنیتی و دیگری master بود که ادمین اول به این نام تغییر داده شده بود و این ارور ها رو داشتم وقتی کاربر arianik گفت بلعکس کار رو انجام دادم مجبور شدم محتویات این پلاگین رو در ادمین قبلی که الان master هست انتقال بدم
که کلا همه چی نابود شد. آخرش نفهمیدم محتویات ادمین این پلاگین کجا باید قرار بگیره

الان هم نسخه php هاست من مثل نسخه شماست 5.2.17 هست اگه میشه آموزش اول رو اصلاح کنید که آدم بدونه این ادمین پلاگین رو تو کجا باید قرار بده تو ادمین قبلی که تغییر نام شده یا ادمین جدید باید آپلود شود

و توضیح بدید از کجا میتونیم این پرسش امنیتی را تنظیم کنیم و آیا میشود جواب این پرسش امنیتی عدد باشد
پاسخ
نقل‌قول: یعنی همون اولی درست بود
بله
نقل‌قول: طبق گفته hossein72 من اول دو تا ادمین داشتم یکیAdmin همون پلاگین پارسی امنیتی و دیگری master بود که ادمین اول به این نام تغییر داده شده بود و این ارور ها رو داشتم وقتی کاربر arianik گفت بلعکس کار رو انجام دادم مجبور شدم محتویات این پلاگین رو در ادمین قبلی که الان master هست انتقال بدم
که کلا همه چی نابود شد. آخرش نفهمیدم محتویات ادمین این پلاگین کجا باید قرار بگیره

دوست عزیز در ارسال اول همه چیز واضح توضیح داده شده که ابتدا نام پوشه ادمین admin را تغییر دهید سپس پلاگین را آپلود کنید .

نقل‌قول: الان هم نسخه php هاست من مثل نسخه شماست 5.2.17 هست اگه میشه آموزش اول رو اصلاح کنید که آدم بدونه این ادمین پلاگین رو تو کجا باید قرار بده تو ادمین قبلی که تغییر نام شده یا ادمین جدید باید آپلود شود
نسخه php من هم 5.2.17 است که پلاگین را آپلود کرده ام ولی فعال نیست میتونید عملکردش رو امتحان کنید .
http://ariaye-forum.ir/admin/index.php

پرسش امنیتی را میشود تنظیم کرد سرچ کنید به گمانم آموزشش بود .
موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسط1id (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۰۲:۲۴:۱۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان