هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ریسایز نشدن آواتار در پست بیت
مشکل به این قرار هست که تنظیمات آواتار رو روی اندازۀ 190x150 گذاشتم ولی بازم در پست بیت بازم اندازه کوچکتر رو نشون میده که مشخص هست به اندازه ای که گذاشتم نیست، میخواستم بدونم از کجا میتونم این مشکل رو حل کنم، ضمن اینکه عکس آواتار پیش فرض هم از کجا میشه تغییر داد؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
براي تنظيم سايز نمايشي آواتار ها در ارسال ها (پست بيت) بايد در مسير زير :

كنترل پنل ادمين » پيكربندي ‌» تنظيمات (وارد پيكربندي بشيم خودش مياره) » ‌ Show Thread Options

تنظيم Maximum Avatar Dimensions in Posts رو ويرايش كنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۵، ۱۸:۱۴:۴۲ عصر)
جناب مدیر ممنون مشکل اول حل شد، یه مشکل دیگه هم هست در مورد اواتارها ، اونم اینکه من پلاگین یادداشت در پروفایل رو نصب کردم، وقتی میخوام تو پروفایل کاربری پیام بزارم عکس اواتارم خیلی خیلی بزرگه که اصلاً قشنگ نیست این موضوع ، مثل عکس زیر

[تصویر:  vsthzcognsa99a5xj21d_thumb.jpg]

میخواستم بدونم چطور میشه اواتار رو در این قسمت یعنی یادداشت پروفایل کوچیک کرد یا به کل برداشت؟
We Are Basketball
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۵، ۱۸:۴۳:۲۲ عصر)Srbija نوشته است: جناب مدیر ممنون مشکل اول حل شد، یه مشکل دیگه هم هست در مورد اواتارها ، اونم اینکه من پلاگین یادداشت در پروفایل رو نصب کردم، وقتی میخوام تو پروفایل کاربری پیام بزارم عکس اواتارم خیلی خیلی بزرگه که اصلاً قشنگ نیست این موضوع ، مثل عکس زیر

[تصویر:  vsthzcognsa99a5xj21d_thumb.jpg]

میخواستم بدونم چطور میشه اواتار رو در این قسمت یعنی یادداشت پروفایل کوچیک کرد یا به کل برداشت؟

فكر كنم اونم بر اساس همين سايز آواتار ها در ارسال ها هست.

البته توي نسخه هاي جديدش نديدم چجوريه ولي فكر كنم مثل همون قبلياش باشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۸/۱۵، ۲۲:۵۹:۲۳ عصر)
ضمن تشکر از پاسخ یه سوال جدید داشتم دوست گلم

جناب مدیر از ارسال نیست، مطمئن نیستم ولی چون کیفیت عکس خیلی پایین میاد و خود عکس بزرگ میشه، فکر کنم از پست بیت نیست، حالا یه چیزی جناب مدیر ، میگم چطور میشه اصلاً به کل عکس هارو غیر فعال کرد؟ اگه بشه کوچکتر بشه که خیلی خوبه اگه نشه میشه حذفش کرد؟
We Are Basketball
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان