هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات حل نشده‌ی شما
بچه ها یه سوال خیلی فوری دارم خواهشا هر کی جوابشو میدونه جواب بده.
من یه سایت دیگه برای خودم دارم میزنم با یه دومین دیگه.میشه از هاست قبلی خودم براش استفاده کنم یا هاست جدا میخواد؟
ممنون.
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۷، ۰۰:۰۱:۲۱ صبح)amin2904 نوشته است: بچه ها یه سوال خیلی فوری دارم خواهشا هر کی جوابشو میدونه جواب بده.
من یه سایت دیگه برای خودم دارم میزنم با یه دومین دیگه.میشه از هاست قبلی خودم براش استفاده کنم یا هاست جدا میخواد؟
ممنون.

دوست عزیز اگر پنل هاست شما Cpanel می باشد می توانید از قابلیت addon domain استفاده کنید و دامنه را به همین هاست ست کنید و به یک پوشه ریدایرکت کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطamin2904 (۱۳۹۱/۹/۱۷، ۰۰:۴۵:۱۱ صبح)
سی پنل دارم اما هدفم دوتا سایت مجزاست نه یک سایت با چندین دومین.
البته خودم شک دارم بشه.
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۷، ۰۰:۴۵:۰۴ صبح)amin2904 نوشته است: سی پنل دارم اما هدفم دوتا سایت مجزاست نه یک سایت با چندین دومین.
البته خودم شک دارم بشه.
عزیزم سیستم مدیریت محتوای جدید را برای سایت جدید در یک پوشه جدید در همین هاستت بریز و بعد نصبش کن و بعد دامنه جدید برای این سایت را به DNS های این سایت ست کن و بعد از ظریق سی پنل قسمت ADDOn domain آدرس جدید را به پوشه سایت جدید متصل کن ، اگر فکر می کنی نمیشه ، موضوع ایجاد نکن چون اون موقع می شی اسپمر.
پاسخ
نه دیگه یه هاست خریدم خودمو راحت کردم.
برای یه سایت فروشگاه فضای 50 مگ و پهنای باند 6گیگ کافیه نه؟
تشکر.
پاسخ
جناب خوب از اول میخواستی هاست بخری چرا ارسال بیهوده!
پاسخ
...........................................................
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-354...#pid100766
پاسخ
سلام *دوستان کسی هست به من کمک کنه ارسال های عجیبی در انجمن هستش

http://forum2iran.ir/
پاسخ
1. تمامی اون ارسالها رو پاک کنید
2. پلاگین پرسش امنیتی رو نصب کنید و سؤالات پارسی براش قرار بدید (پلاگین پرسش امنیتی هنگام ثبت نام Registration Security Question)
3. لینکهای خروجی رو nofollow کنید: ( [برای 1.6.6] Nofollow کردن لینکهای خروجی )
myavarahmadi سابق
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان