هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعریف متغیر {$bgcolor} در قالب
کد php:
<td class="{$bgcolor}valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td

من توی کدهای قالب یه متغیر {$bgcolor} دارم ظاهراً بعضی خواص قالب توی این تعریف شدن می خواستم بدونم کجا قرار داره چون می خوام بعضی هاش رو تغییر بدم
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۳، ۰۱:۳۶:۰۹ صبح)majid1605 نوشته است:
کد php:
<td class="{$bgcolor}valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td

من توی کدهای قالب یه متغیر {$bgcolor} دارم ظاهراً بعضی خواص قالب توی این تعریف شدن می خواستم بدونم کجا قرار داره چون می خوام بعضی هاش رو تغییر بدم

مقدار اين متغير به تابع alt_trow در فايل inc/functions.php برميگرده كه يكي در ميان trow1 و trow2 مقدار ميگيره و نمايش ميده.

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۸/۳، ۰۲:۲۳:۴۱ صبح)
از این متغیر توی forumbit_depth2_forum استفاده شده حالا می خوام توی CSS یه کلاس جدید معرفی کنم و به جای {$bgcolor} استفاده کنم مشکلی به وجود نمیاره؟

توی صفحه اصلی قسمت Forum یا همون نمایش انجمنها به جز forumbit_depth2_forum چه جاهای دیگه ایی هم مربوط به اون قسمت میشه و همچنین زیر انجمنها

[تصویر:  vgca4wkqw7u896v0jgcz.png]

زیر انجمن

[تصویر:  q3jnd5dyqz0vec40mydp.png]
پاسخ
HuhHuhHuh
پاسخ
HuhHuhHuh
پاسخ
فرق بين متغير {$bgcolor} با اينكه تو بياي يه كلاس ثابت بزاري اينه كه اين متغير يكي در ميان بين trow1 و trow2 جابجا ميشه .

يعني يكي درميون يك رديف يه رنگ و رديف ديگر رنگ ديگه ميشه.

ولي مثلاً اگر يه كلاس بزاري همش همون كلاس ميمونه.

بستگي به كاربرد خودت داره كه ازش توي قالبت استفاده كني يا نه.
پاسخ
من فقط می خوام انجمنهای صفحه اصلی hover بشن بعنی موس میره روشون معلوم باشه مثل چیزی که الان توی صفحه اصلی انجمن دارم وصفحه زیر انجمنها

حالا صفحه اصلی forumbit_depth2_forum درسته فقط این قسمته جایی دیگه نیست
صفحه زیر انجمنها چی با تغیر کلاس forumbit_depth2_forum اونها هم تغییر می کنند. منظورم عکس دوم
پاسخ
نقل‌قول: من فقط می خوام انجمنهای صفحه اصلی hover بشن بعنی موس میره روشون معلوم باشه مثل چیزی که الان توی صفحه اصلی انجمن دارم وصفحه زیر انجمنها

حالا صفحه اصلی forumbit_depth2_forum درسته فقط این قسمته جایی دیگه نیست
صفحه زیر انجمنها چی با تغیر کلاس forumbit_depth2_forum اونها هم تغییر می کنند. منظورم عکس دوم
Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
HuhHuhHuh
پاسخ
شما دقیقا توضیح بدبد چه کاری میخواین انجام بدید تا راهنمایی بشید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان