هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقادات و پيشنهادات (با مفهوم عمومي و كلي)
دوستان یک نکته رو من گوشزد کنم

شما نباید به مای بی بی به چشم فردی نگاه کنید که تا آخر با شماست!

شما باید از مای بی بی ایران یاد بگیرید و مشکلات رو خودتون حل کنید به عبارتی با مشکلات درگیر شوید و آن ها را حل کنید.

ترجمه و ... قالب و پلاگین ها رو یاد بگیرید و خودتون دست به کار بشید.

مای بی بی ماهی گرفتن رو یاد میده ماهی گیری با خود شماست

(نکته‌ :‌ من مدتی به علت مشغله درسی با دوستان در مای بی بی نیستم ولی تا وقت کنم کمک کنم)

متشکرم
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۵:۲۸:۱۸ عصر)
منم چنتا پیشنهاد دارم فک کنم بدرد بخوره

1-اینکه یه بخش کاملا اختصاصی برای سئو مای بی بی ایجاد کنی تا دوستان کار بلد بیان از تجربیاتشون استفاده کنیم

2-درسته اینجا پشتیبان مای بی بی هستش ولی چون همه دوستان به نوعی وبمستر هستن چه خوبه یه بخش هم ایجاد بشه برای سایر سیستم های مدیریت محتوا و اسکریپت ها و کلا هرچیزی که به وبمستر مربوط بشه تا اونایی که مثلا همزمان هم مای بی بی دارن هم وردپرس بتونن مسائل و افزونه های وردپرس رو از همینجا پیگیری کنن

3-تبلیغای وسط پستا رو یه کم فاصله بدین خیلی زنندس

4-مدیرا رو چرخشی هر یکی دو ماهی عوض کنین الان این پسره ام4Big Grin بهترین گزینس برای مدیریت چون فعالیتش عالیه کلا علیرضا استعفا بده اینو بزاره جاش دیگه تا عمر داره اینجا میمونه و قالب آشیانه رو هم به ورژن 4000 میرسونهBig GrinBig GrinBig Grin

اهان راستی شماره 5 یادم رفت

5-نمیدونم تو انجمنایی مثه وی بی ایران یا پرشین تولز رفتین یا نه
وقتی یه نفر میاد یه تاپیک میزنه و مثلا یه مشکل رو مطرح میکنه اون پستی که استارتر زده تو همه صفحات میاد مثلا همین اولین پستی که جناب مملی تو این تاپیک زد با استفاده از اون قابلیت تو صفحات دیگم اولین پست هستش اینجوری کسی مجبور نیس برگرده بره صفحه اول
ممنون میشم اینجوری چیزی هم نصب کنید
اگه نفهمیدین با رسم شکل نشون بدم:دی
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۸:۱۶:۲۲ صبح)
درود

یک پیشنها دارم فکر میکنم خیلی لازم باشه

باعث میشه جنبه رسمی تری بگیره انجمن !

الان دوستان زیادی هستند که در حال ترجمه پوسته یا پلاگین یا آموزش یا .... در انجمن هستند یا میتونند که کمک حال انجمن باشند

به نظرم بهتره یک گروه به صورت رسمی ( حالا با هر اسمی مثل ناظر یا ناظم یا ... ) ایجاد بشه که وقتی یک پلاگین یا پوسته جدید قرار میگیره سریعا مورد تست قرار بدن و از لحاظ امنیتی و درستی ترجمه و.... تائیدش کنن !

اینجوری خیلی بهتر میشه / مثلا به شخصه جرات نمیکنم هر پلاگینی نصب کنم ! چون هر کدوم این پلاگین های جدید امکان داره باگ امنیتی داشته باشه !

( میدونم که این وظیفه الان بر عهده مدیران هستش اما اگر به صورت رسمی انجام بشه خیلی بهتر میشه )

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۹:۵۵:۰۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۹:۵۶:۰۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۰:۱۵:۱۵ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۱:۰۵:۰۳ صبح)
اگر پلاگینی که نصب مینمایید از سایت مادر استعلام بگیرید میتوانید از این موضوع مطمئن شوید
یعنی سرچ نمایید از آنجا دانلود نمائید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۱:۲۸:۳۳ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۱:۴۵:۱۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۲:۵۹:۱۱ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۴:۰۸:۰۶ صبح)
ضمن تشکر از آقا محمد عزیز بابت احداث این تاپیک.

این حقیر یه پیشنهاد دارم و یک انتقاد.
پیشنهادم در مورد یک مشکل کوچیک هست و انتقادم به بعضی از کاربرهای محترم.

اوّل از همه پیشنهاد:
مدیران محترم مای بی بی ایران اگه میشه لطف کنید و یه فکری به حال تاپیک هایی که توشون چندین بار درخواست پاسخ شده رو بررسی کنید. البته من پست اوّل آقا محمد رو به دقت خوندم و به این موضوع کاملاً اشراف دارم که اگه مدیری جواب سوالی رو بدونه هیچوقت مُزایغه نمیکنن ولی فکر میکنم بعضی از تاپیک ها هستند که به خاطر آپدیت نشدنشون بی پاسخ باقی میمونن! البته من خودم یه عادتی که دارم اینه که هرگز چیزی رو که سرچ نکردم براش مشکلم رو مطرح نمیکنم چون فکر میکنم سرچ کردن سریعترین راه رسیدن به پاسخ هست، منتهی ِ مراتب بعضی اوقات پاسخ ها در قالب سرچ کردن حاصل نمیشن و واقعاً نیاز به پشتیابی دارن، یه مثال میزنم، مشکل تراز وسط ایکون گوگل پلاس در داخل کادر در قسمت آمار پیشرفته موضوع یکی از اون مشکلاتی هست که هرگز بهش اشاره نشده، شاید هم شده ولی من تو سرچ چیزی ازش پیدا نکردم، مشکل رو مطرح کردم اما پاسخی گره گشا دریافت نشده هنوز، البته آقای نمکی یک بار یک راهنمایی انجام دادند اما اون هم گره گشای کار نبود.

زیاد بهش نمیپردازم فقط خواستم بگم که چقدر عالی میشه اگه به این دست مشکلات هم رسیدگی بشه.

و اما انتقادم:
تو نت نمیشه خیلی از اخلاقیات و خُلق و خوی انسانها رو شناخت ولی همینقدر راجع به خودم بگم که من ابداً انسان کینه توزی نیستم، سعی میکنم به همه احترام بگذارم و با همه دوست باشم، اگه کاری از دستم بر بیاد هرگز دریغ نمیکنم. . . این از من .
در هفته ای که گذشت طبق یک اشتباه سهوی که هیچ عمدی دَرش نبود و در اصل برای حمایت آقا محمد انجام شد بنده به جای استفاده از کلمۀ «تهیه و تدوین» اشتباهاً و سهواً از کلمۀ «ترجمه و تدوین» استفاده کردم، که در اصل برای حمایت از آقا محمد (mamaly12h) در مقابل کسی که ایشون رو دزد خطاب کردند بود، اما دوست خوبم آقا محمد که به شخصه خیلی دوستش دارم و همیشه گره گشای نه تنها مشکلات من بلکه مشکلات بسیاری از دوستان بودند از این گفتۀ بنده دلگیر شدند و عصبانی، خوشبختانه خودِ ایشون متوجه سوء تفاهم پیش آمده شدند، اما من خیلی از رفتار بعضی از کاربران که به اون نوشتۀ من عارض شده بودن و مشاهده شد که تاپیک هایی زدند و باقی ماجرا رو هم خودِ شما میدونید. . .
انتقاد من به بعضی از کاربران (البته من تاکید میکنم که بعضی از کاربران نه همه) این هست که اینقدر زود قضاوت نکنند.
این کار با تهمت زدن هیچ فرقی نداره، تهمت زدن هم گناه بزرگی هست که به شخصه برای من خیلی سنگین هست، سنگین به این خاطر که خود من بیشتر از هر کسی به خاطر اون اشتباه ناراحت شدم.

من اولش هم گفتم از هیچ کسی دلخوری ندارم، اما بدونید که بعضی رفتارها از ذهن ها پاک شدنی نیست. . .
در انتها هم از همه تشکر میکنم به خصوص از آقا محمد و امیدوارم که باز هم عذر بنده رو به خاطر اون اشتباه سهوی که هیچ گونه تعمدی و منظورش درش نبود رو بپذیرند. . .
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۱:۳۵:۳۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۴:۰۸:۰۱ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۲:۵۹:۳۰ عصر)
پیشنهادات:

1. تمام عباراتی مثل کمک / فوری / آتش نشانی !! / بدبخت شدم / ترکیدم رفتم هوا Blush و غیره رو برای "عنوان" تاپیکها ممنوع کنید
چرا که استفاده از این عبارات در عنوان موضوع اصلا توجیه نداره
اتفاقا اگه درست مثل بچه ی آدم بنویسن که "مشکل در x یا y" حتی شاید اشخاص بهتر و هدفمندتر بتونن هدایت بشن به مشکل
یعنی هم برای اون شخصی که مشکل دار شده مفید خواهد بود ، هم برای مدیران که میخوان زحمت پاسخ رو بکشن و هم برای سایر کاربرا که میخوان از مطالب استفاده کنن

2. نباید اجازه بدیم اسپم ها روی هم جمع بشن، هر وقت تاپیکی یا حتی یک کاربری مشکلش حل شد تمام اسپمهای مربوط به اون کاربر بلافاصله حذف بشن که فقط پستهای مفیدش باقی بمونه (بعنوان مثال حرفهایی مثل اینکه چرا جواب نمیدید؟ و ...)
با این کار یک نظارت لحظه ای روی مطالب داریم
اما اگه یک ماه این کار انجام نشه، فقط یک هفته وقت لازمه که آدم بشینه اینها رو بخونه و بیهوده هاش رو حذف کنه

موارد دیگر هم به مرور عرض خواهم کرد
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۴:۰۸:۳۶ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۵:۳۰:۳۹ عصر)
منم یه پیشنهاد دارم

در راستای پارسی سازی کامل پشتیبانی ، چند تا فیلتر تعریف بشه و حرف عربی مثل " ي " با " ی " و مثلا " ة " با " ه " جایگزین بشه

من تو سایت خودمم انجام دادم
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۰۶:۳۷:۵۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۰۶:۳۹:۱۰ صبح)
لطفا یک فکری هم برای آیکن های آمار پیشرفته موضوع انجمن پشتیبانی بشود.

http://community.mybbiran.com/thread-8545.html
پاسخ
نسخه جدیدش رو مهدی گذاشته. موضوعاتش رو چک کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۰:۳۱:۳۷ صبح)Cancer9003 نوشته است: مسخه جدیدش رو مهدی گذاشته. موضوعاتش رو چک کنید

سلام

من بر روی انجمن خودم همین تاپیک مورد اشاره شما را نصب کرده بودم.

منظورم برای همین انجمن پشتیبانی بود.

چون ظاهر جالبی به سایت نداده.

http://community.mybbiran.com/thread-854...l#pid70425

(۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۹:۱۲:۳۰ صبح)AR@KST@R نوشته است: نسخه داده شده،چرا نصب نمیشه خدا عالمه.

Heart

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان