هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن اپلود عکس در کنار ادیتور و محل اپلود در هاست خود سایت
با عرض سلام و یک دنیا تشکر از کلیه کاربران و مدیران بزرگوار وب سایت mybbiran
درخواستی داشتم مبنی بر اینکه چطور می شود یک قسمت یا Button در کنار ادیتور قرار داده شود تا کلیه عکسهایی که کاربران و مدیران وب سایت اپلود می نمایند در هاست خود سایت قرار بگیرد.
زیرا هم امنیت ، یعنی محفوظ بودن عکسها از پاک شدن و هم باعث افزایش سرعت کاربران می شود.
واقعا خیلی بهش احتیاج دارم.
امیدوارم دوستان راهنمایی کنند.
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
کسی نیست راهنمایی کنه
هنوزم منتظریم
www.pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
پاسخ
دوستان اگر می تونید توضیح دهید که چطوری میشه یک آپلود سنتر در هاست خودمون داشته باشیم
به عنوان مثال وقتی من بر روی سایت خودم به این نشانی بروم صفحه اپلود سنتر خودم دیده بشه و عکسهایی که دوست داشتم رو اپلود کنم.
مثالhttp://www.pnuha.com/dl
www.pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
[
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۶:۵۵:۳۲ عصر)snap نوشته است: دوستان اگر می تونید توضیح دهید که چطوری میشه یک آپلود سنتر در هاست خودمون داشته باشیم
به عنوان مثال وقتی من بر روی سایت خودم به این نشانی بروم صفحه اپلود سنتر خودم دیده بشه و عکسهایی که دوست داشتم رو اپلود کنم.

كاري نداره بايد يك اسكريپت نصب كني

نتونستي خبرم بده خودم برات انجام ميدم هرچي باشه پيام نوري هستيم ديگه
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطsnap (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۸:۳۱:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۷:۰۶:۵۸ عصر)رضا نوشته است:
(۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۶:۵۵:۳۲ عصر)snap نوشته است: دوستان اگر می تونید توضیح دهید که چطوری میشه یک آپلود سنتر در هاست خودمون داشته باشیم

كاري نداره بايد يك اسكريپت نصب كني

نتونستي خبرم بده خودم برات انجام ميدم هرچي باشه پيام نوري هستيم ديگه
Big Grin

ممنون میشیم دوست عزیز اگه راهکاری بگین
www.pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
[
پاسخ
اگه سرویس هاست دهی شما چند دامنهدر اختیار شما قرار میده مثلا بنده یک دامین و 5 دامنه دارم

که یکی را فروم و دیگری را آپلود سنتر عکس درست کردم برای عکس های سایت خودم و بقیه هم فعلا همینطور مو ندن تا یه فکری براشون کنم

شما اول باید یک دامنه جدید بسازین مثلا نام سایت شما www.pnuha.com شما میتونید www.pic.pnuha.com با این آدرس و ساب دامین خود و ساخت یک پایگاه داده MySQL میتونی یک دامنه جدید بسازی و با نصب اسکریپت مولتی هاست یک آپلود سنتر شیک برای خودت درست کنی Wink

البته اسکریپت های دیگه ای هم هست که میتونی ازشون استفاده کنی
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اپلود سنتر atrisa 2 2,172 ۱۳۹۲/۲/۱۰، ۲۲:۰۴:۳۵ عصر
آخرین ارسال: emir.yanliz
  قرار دادن کدهای جاوای وبلاگ در کنار انجمن nice-paradise 1 1,777 ۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۴:۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: what?
  اپلود سنتر هماهنگ با مای بی بی emir.yanliz 1 1,843 ۱۳۹۱/۴/۱۰، ۰۷:۳۰:۱۶ صبح
آخرین ارسال: kineh
  درخواست آموزش قرار دادن تگ در ادیتور پیشرفته darya1012 1 2,112 ۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۵:۴۴:۱۷ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
Star سیستم اپلود سنتر و تبادل لینک mohamad m 4 2,961 ۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۹:۳۷:۰۳ صبح
آخرین ارسال: mhy
  قرار دادن portal.php بعنوان صفحه اصلی سایت aydin 13 8,019 ۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۵:۰۳:۳۷ صبح
آخرین ارسال: adsun
Smile درخواست اسکریپت اپلود همین سایت nokte 1 3,657 ۱۳۸۹/۲/۵، ۰۰:۴۲:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nokte

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان