هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت کانون علمی فرهنگی ایثار +تبادل لینک
باسلام
سایت علمی فرهنگی ایثار در نظر دارد برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گامی نو بردارد لذا برای رسیدن به اهداف خود راهی طولانی را پیش رو داریم.

همینک پیج رنک گوگل سایت ما 3 می باشد و متقاضیان تبادل لینک در این سایت میتوانند درخواست خود را اعلام نمایند تا در صورت موافقت طرفین این امر میسر شود.

لازم به ذکر است بزودی در سایت علمی و فرهنگی ایثار مسابقه عکس (گرافیک) و مقالات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با جوایز نفیس برگزار میگردد لذا اعضای کانون ایثار روی به جمع آوری حامیان مالی و تبلیغاتی آورده است. کسانی که نسبت به تبلیغات بنری و حامی شدن تمایل دارند می توانند با ما در تماس باشند.

و من الله التوفیق
مهدوی
دبیر کانون ایثار
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۱:۰۲:۲۳ عصر) ، raina (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۳:۰۰:۳۸ عصر)
برات آرزوی موفقیت دارم .
یه سوال هم دارم .
ترویج فرهنگ شهادت یعنی چی ؟ یعنی مردم رو تشویق کردن به شهید شدن ؟

مرسی
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmmmahdavi (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۱:۳۵:۰۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۲:۰۵:۰۰ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۰۱:۰۳:۴۶ صبح) ، raina (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۳:۰۰:۳۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۷، ۱۷:۵۵:۵۴ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۰:۲۸:۵۱ عصر)arianik نوشته است: برات آرزوی موفقیت دارم .
یه سوال هم دارم .
ترویج فرهنگ شهادت یعنی چی ؟ یعنی مردم رو تشویق کردن به شهید شدن ؟

مرسی

خواهش میکنم

بله درسته شهادت

شهادت در راه اسلام

تشویق به یادگیری فرهنگ شهادت ،بعدش لیاقت و... و سعادت

اینکه راه و رسم شهادت زنده هست و هیچگاه نمی میرد امری مسلم است ولی مرتبه و سهم هر فرد (کیفیت) در شهادت یکسان نیست

در قرآن کریم و منابع تشیع خیلی مراتب برای شهادت آمده که هرکدام سر و گردنی بالاتر از دیگری می باشد

اما بستگی داره شهید رو چگونه تعریف کنیم

امروزه دشمنان (داخلی و خارجی) به این خیال و فکر باطل قدم برمیدارند که شهادت را تحریف کنند چون مهمترین عاملی که مانع برداشتن اسلام از جلوی راه خود میبینند همین شهادت هست

لذا در این سالها دشمن تمام عزم خود را جزم کرده تا شهادت را منحرف کند و چهره ی منفوری از کلمه شهید و شهادت بسازد
شهادت جنگیدن است در برابر باطل و تنها مختص جنگ یدی و دادن جان نیست ،مراتبی بالاتر از این هم وجود دارد هرچند این تعریف از ارزش شهدای ما در دوران براندازی رژیم سلطنتی و طاغوتی و 8 سال دفاع مقدس از خاک و ناموس خود کم نمیکند، آنها هم شهیدند و مستحق بزرگداشت.

ما همین که با یاد آنها و توسل به آن عزیزان سعی میکنیم راه درست را انتخاب کنیم و زندگی آنان را سرمشق و سرلوحه زندگی خود قرار دهیم میتوانیم به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۲:۰۴:۳۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۰۱:۰۳:۴۲ صبح) ، raina (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۳:۰۰:۲۹ عصر)
آپ .
پاسخ
درود

من حاضر به تبادل بنر با شما هستم. اگه مایل هستید بنرتون رو بدید تا من هم بنر بدم.

انجمن ما : پرشین استارز www.forum.persianstars.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmmmahdavi (۱۳۹۰/۸/۷، ۱۷:۴۲:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۳۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کانون تبلیغاتی نوآوران Developer 0 996 ۱۳۹۵/۲/۱۳، ۱۹:۳۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: Developer
  تبادل بنر و لینک رایگان a.armaney 25 9,199 ۱۳۹۳/۷/۲، ۱۷:۴۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Mr.mohammad
  تبادل لینک و بنر با سایت FANBOOK 4 3,289 ۱۳۹۲/۵/۸، ۱۰:۴۸:۵۹ صبح
آخرین ارسال: FANBOOK
  وب سایت علمی آموزشگاه علمی آزاد مبتکران blueco 1 3,902 ۱۳۹۱/۴/۵، ۰۳:۴۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: GH@$EM
Star تالار گفتگوی علمی ،فرهنگی ،تفریحی و آموزشی پارسیان mohamad m 1 3,482 ۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۶:۴۶:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mohamad m
  تبادل لینک IT30T 0 1,940 ۱۳۹۰/۳/۸، ۱۴:۴۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: IT30T
  تبادل لینک و بنر با وب سایت های علمی مهندسی تخصصی IT30T 0 2,944 ۱۳۹۰/۱/۹، ۱۷:۵۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: IT30T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان