هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض به نحوه عضویت در گروه VIP
با سلام.میخواستم بگم وقتی پلاگینی مثل پلاگین عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت توسط زرین پال وجود داره چرا مدیر این سایت برای وی ای پی فعالش نکرده؟مثلا من الان 3 روزه حق عضویتم رو دادم اما نه به پیامهام جواب داده شده نه کروه کاربریم تغییر کرده.اونطوری من یا کاربر دیگه سریع بعد از پرداخت میریم تو گروه و راحت میشیم.اینقدر هم مزاحم مدیرا نمیشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۰:۵۱:۳۶ صبح) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۱۷:۲۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۳:۵۰:۰۹ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۳:۵۱:۰۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۴:۴۱:۲۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۱:۴۸:۵۸ صبح) ، morteza2006 (۱۳۹۰/۸/۲، ۱۰:۳۷:۱۹ صبح)
اصلاً کلاً بخش vip به نظرم جالب نیست یعنی ما کاربران عادی نمیدنیم اصلاً اونجا چه خبر چی داخلشه .
مدیران می تونستند اجازه بدن کاربران عادی به اون بخش دسترسی داشته باشن ولی اجازه دانلود رو نمی دادنند
واسه مطالب آموزشی هم می تونستند یه مقدارش رو بزارن و بقیه اش رو با پلاگین واسه کاربران عادی غیر فعال می کردند اینجوری اگه بخش vip واقعاً مطالب جالبی داخلش باشه خیلی از کاربران میان سراغش
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۰:۵۰:۱۰ صبح) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۱۷:۲۵ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۳:۵۰:۰۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۴:۴۱:۳۲ عصر) ، morteza2006 (۱۳۹۰/۸/۲، ۱۰:۳۷:۰۵ صبح)
درسته من با حرف هر دو عزيز موافقم ، هم اينكه كلي طول ميكشه يه نفر وارد گروه وي اي پي شه هم اينكه واقعا ما نميدونيم با عضويت در اين گروه چه چيزاي اضافه اي نصيبمون ميشه و آيا به دردمون ميخوره؟
پاسخ
 سپاس شده توسطaidin (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۱۷:۲۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۳:۵۰:۲۳ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۴:۴۱:۳۷ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۰:۲۲:۴۸ عصر)
میگم چرا با اینکه بخش vip هست باز هم یه سری از پوسته ها و پلاگین ها برای همه پولیه؟ یعنی چه vip باشیم و چه نباشیم باید پول اون رو بدیم. خب فرق vip با معمولی چیه؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطaidin (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۱۷:۲۲ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۴۲:۲۶ عصر)
تو وی آی پی امکانا خاص قرار دادن !

که توی قیمت ها تاثیری نداره !

قیمت ها رو طراح پوسته تعیین می کنه و به این پشتیبانی هیچ ربطی نداره
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۳:۴۸:۲۱ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۰:۲۲:۳۶ عصر)
واقعا مسخره هست.1ذره برای ادم ارزش قایل نیستن 2500 تومن پولی نیست که بابتش نگران باشم اما مهم اینه چرا پول باید نقدا و انلاین بره تو حساب مدیر هم انلاین بشه تو این چندروز حتی 1 جواب هم بهت نده.[size=large]به مدیرای دیگه هم که پیام خصوصی میدی در جوابت خیلی بی ادبانه بدون سلام و.....میگن به ما ربطی نداره.واقعا متاسفم
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۲:۰۲:۳۸ عصر)
عزیزم خب همیشه مواقعی هست که ادم حواسش نیست یا مشکلات دیگر باعث ناراحتی میشن تو اینکه وی ای پی میشی شکی نیست اما خب حق داری من میبینم پارس آنلاین میشه اما حالتش مشغوله مدیرای دیگه هم دسترسی ندارند که شما رو ارتقا بدن Angel ایشالا امشب وی ای پی میشی
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
من احساس ميكنم داريم اينجا بادمجون واكس ميزنيم!! فكر نميكنم درخواست غير معقولي باشه كه بدونيم قراره براي چه چيزايي وي اپ پي شيم ، شايد اصلا به درد يكي نخوره ، شايد يكي پوسته اختصاصي داشته باشه و ...

شما ها كه ديگه متخصصيد فكر نميكنم خيلي سخت باشه با يه پلاگين اين كارو بكنيد كه كاربراي عادي فقط بتونن بخشو ببينن ، ولي نتونن دانلود كنن و آموزش ها رو كامل ببينن ، واقعا اين كار به نظرم لازمه حالا نحوه ي عضويت كه بماند! كه اين دوستمون 3 روزه منتظره عضو گروه بشه! (در حالي كه پلاگين عضويت آني تو خود سايت هست!)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان