هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای کد جدول ،چپ و راست کردن و.......
من نیاز به یه مای کد دارم که براحتی بتونم دکمه جدول رو به ادیتور اضافه کنم
دوتا مای کد هم می خوام واسه چپ و راست کردن متن

[تصویر:  padzj3a4svznc5m2wplo.png]

منظورم اونیه که دورش خط کشیدم

این ادیتور جوملاست چی میشد اگه مای بی بی هم صاحب اینجور ادیتوری میشد یه پا Word واسه خودش.
پاسخ
اضافه کردن دکمه جدول به ادیتور به همین سادگی و با اضافه کردن مای کد نیست . البته نمیدونم توی جوملا چطور پیاده سازی شده . به هر حال میتونی با اضافه کردن این سه تا مای کد ، جدول رو پردازش کنی :

اولیش برای تعریف خود جدول:
عنوان:
Table

توضیح کوتاه:
Table

عبارت منظم:
کد:
\[table\](.*?)\[/table\]

جایگزین:
کد:
<table>$1</table>

دومیش برای تعریف سطر:
عنوان:
TR

توضیح کوتاه:
TR

عبارت منظم:
کد:
\[tr\](.*?)\[/tr\]

جایگزین:
کد:
<tr>$1</tr>

سومی هم برای تعریف سلول در سطر :
عنوان:
TD

توضیح کوتاه:
TD

عبارت منظم:
کد:
\[td\](.*?)\[/td\]

جایگزین:
کد:
<td>$1</td>

یه نمونه کاربردشو میذارم :

کد:
[table]
[tr]
[td](Row : 1 , Cell : 1)[/td]
[td](Row : 1 , Cell : 2)[/td]
[/tr]
[tr]
[td](Row : 2 , Cell : 1)[/td]
[td](Row : 2 , Cell : 2)[/td]
[/tr]
[/table]

میتونی هر جور که دوست داشتی قسمت جایگزین table رو تغییر بدی که مثلا حاشیه ها چجوری باشن یا بین سلولها چقدر فاصله باشه یا ... . اگه خواستی خصوصیات ظاهری مورد نظرت رو بگو تا عبارت مناسب رو برات بذارم

مای کد برای راست چین کردن :

عنوان:
RTL

توضیح کوتاه:
RTL

عبارت منظم:
کد:
\[rtl\](.*?)\[/rtl\]

جایگزین:
کد:
<p dir="rtl">$1</p>

اینم برای چپ چین کردن :

عنوان:
LTR

توضیح کوتاه:
LTR

عبارت منظم:
کد:
\[ltr\](.*?)\[/ltr\]

جایگزین:
کد:
<p dir="ltr">$1</p>

نمونه :

کد:
[rtl]Right To Left Text[/rtl]

[ltr]Left To Right Text[/ltr]

برای RTL و LTR توی قسمت جایگزین میتونی بسته به سلیقه ت از span یا div به جای p استفاده کنی .
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۰:۱۲:۵۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۳:۵۰:۳۴ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۸:۰۴:۴۱ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۸، ۱۴:۰۸:۴۵ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۴، ۰۰:۳۸:۰۲ صبح)majid1605 نوشته است: این ادیتور جوملاست چی میشد اگه مای بی بی هم صاحب اینجور ادیتوری میشد یه پا Word واسه خودش.

هزینه ساخت یک این چنین ادیتوری برای مای بی بی چقدر هست ؟

مسئله زمان بر بودن هست یا هزینه بالا ؟
پاسخ
ما که خیلی پیشنهاد همچین چیزی دادیم ولی هیچ کس حاضر به ساختش نشد البته بچه های سایت می تونن اینو برای مای بی بی سازگار کنن ولی احتمالاً باید HTML رو فعال کنیم که کم خطرناکه

من جدول رو طوری می خوام که کاربر روش کلیک کرد تعداد سطر و ستون رو مشخص کنه بعد جدول ایجاد بشه و هر کاری خواست باهاش بکنه ولی این دستی

چجوری میشه کاری کرد که وقتی از مای کد استفاده می کنیم کدها رو نشون نده ولی عملی رو که می خوایم انجام بده مثل اندازه فونت مثلاً وقتی روش کلیک می کنیم متن رو بزرگ یا کوچیک می کنه ولی کدی رو نشون نمیده
پاسخ
اون تغییرات باید توی ادیتور انجام بشه و وقت گیره ، همون طوری که گفتم اضافه کردن جدول به همین سادگی و با اضافه کردن مای کد نیست ، این فقط برای پردازش بود...
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۲:۱۹:۱۵ عصر)majid1605 نوشته است: ما که خیلی پیشنهاد همچین چیزی دادیم ولی هیچ کس حاضر به ساختش نشد البته بچه های سایت می تونن اینو برای مای بی بی سازگار کنن ولی احتمالاً باید HTML رو فعال کنیم که کم خطرناکه

بنظر منم استقبال بشه ، حداقل اونایی که VIP هستند ، میشه امید داشت که پرداخت کنند هزینه را.

اگر میشد یک آماری قبلش می گرفتن که کیا حاضرند بخرند و بعد قیمت گذاری می کردند و از هرکس هم که سفارش می ده ، 50 % پول را اول می گرفتند ، خوب بود.

بدون سازگاری نمیشه از اول برنامه نویسی بشه ؟

اون سایت های که این ادیتور پیشرفته دارند HTML فعال کردند ؟ یا در صورت سازگار کردن نیاز به فعال سازی هست.

پاسخ
پلاگین SRMyBBCoder رو دانلود کنید. جدول و یه سری مای کد به ادیتور اضافه میکنه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۴:۱۸:۱۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۷:۰۲:۰۴ عصر)
نقل‌قول: پلاگین SRMyBBCoder رو دانلود کنید. جدول و یه سری مای کد به ادیتور اضافه میکنه

اونو قبلاً امتحان کردم دکمه ها اضافه میشدند ولی کار نمی کرد .
توی قسمت تنظیماتش هم هیچ نوشته ایی دیده نمیشد یعنی گزینه های بله و خیر بودند ولی بالاشون ننوشته بود چی هستند و کلی مشکل دیگه
پاسخ
پلاگینش سالمه من دارم استفاده میکنم ممکنه از قالب، مرورگر یا هر چیز دیگه باشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ

نقل‌قول: پلاگینش سالمه من دارم استفاده میکنم ممکنه از قالب، مرورگر یا هر چیز دیگه باشه

میشه اون نسخه ای که داری استفاده می کنی واسم بفرستی.
با سه تا مرورگر امتحان کردم همینجوریه

نقل‌قول: سلام دوستان

میشه لطف کنید مراحل انجام این کار رو هم بنویسید

منظورم مثلا ابتدا کنترل پنل مدیریت >> قالب ها و پوسته ها >>قالب ها>> قالب مورد نظر

اینطوری میگم Big Grin

دوست عزیز منظورتون مراحل انجام چه کاریه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان