هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ضمیمه لینک Attach Link
سلام

یه مشکل ، و یه درخواست

تو این پلاگین تصاویر مربوط به نوع فایل به پوشه قالب لینک داده شده که مسیرش اشتباه!

و یه درخواست ، چجوری میتونم قسمت آپلود رو غیر فعال کنم و فقط قسمت درج لینک برای کاربر ها نمایش داده بشه؟!

ممنون از زحماتتونHeart
پاسخ
سلام
مشکل آدرس تصاویر رو در آپدیت حل میکنم ، اما تا قبل از آماده شدن آپدیت ، میتونید یه کپی از تصاویر رو توی آدرس http://yoursite.com/images/attachtypes قرار بدید تا موقتا مشکل حل بشه

در مورد غیر فعال کردن آپلود ، کاری که من توی سایت خودم انجام دادم ، اینه که حجم مجاز برای آپلود کاربرا رو 1 کیلوبایت قرار دادم ، اینطوری عملا کسی آپلودی نمیتونه انجام یده ، اما پیوست لینک کار میکنه . به خاطر اینکه پلاگین طوری طراحی شده که دقیقا هماهنگ با ضمیمه ها کار میکنه ، ممکنه که نشه از آپلود ضمیمه ها جداش کنم ، اما اگه تونستم حتما اینم توی آپدیت برطرف میکنم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطarakueed (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۰۱:۱۷:۵۶ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۰۲:۰۲:۲۴ صبح)
Warning [2] fsockopen() has been disabled for security reasons - Line: 676 - File: inc/plugins/attachlink.php PHP 5.2.17 (Linux)

Huh کمک یکی از دوستان همچین مشکلی رو داره ولی راه حلی واسش نزاشتین
پاسخ
هاستشون به دلایل امنیتی جلوی اجرای تابع fsockopen رو میگیره و پلاگین نمیتونه برای پیدا کردن حجم فایل لینک ، به سرور اون متصل بشه ، موقع ایجاد ضمیمه حجم فایل رو به صورت دستی وارد کنید .
پاسخ
دو تا سوال ، نميشه حجم رو به مگابايت تبديل كرد؟‌ Undecided

و اينكه نميشه كار يكرد كه براي هر پسوند مثلا .zip و .mkv و ... يك تصوير بياد (در صورتي كه پسوند ذكر بشه) چون الان تمام فرمت ها رو با يك شكل نشون ميده.

ممنون.
پاسخ
چجوری می شه لینک پیوست کرد ؟
پاسخ
تو پست اول همه چیز کامل توضیح داده شده
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۷:۴۹:۳۹ عصر)
بله ، همونطوری که توی تصاویر نمونه مشخصه ، موقع ارسال پست (یا ارسال تاپیک یا ویرایش پست) ، زیر قسمتی که ضمیمه عادی ایجاد میکنید ، یه قسمت برای ضمیمه لینک اضافه میشه .

دقت کنید که موقع ارسال پاسخ سریع نمیتونید ضمیمه ایجاد کنید...
پاسخ
آقا این پلاگین نمیتونه تصاویر فایل های پیوست شده رو نشون بده و جاش رو خراب میکنه توی فایلی هم که گفتین تصاویر رو آپلود کردم ولی تاثیری نداشت
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۳:۴۴:۰۰ صبح)
(۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۱:۳۶:۳۷ عصر)pdistb.ir نوشته است: آقا این پلاگین نمیتونه تصاویر فایل های پیوست شده رو نشون بده و جاش رو خراب میکنه توی فایلی هم که گفتین تصاویر رو آپلود کردم ولی تاثیری نداشت

به نظر من لينك شما بايد مستقيم از روي خود هاستتون باشه تا تصويرشو نشون بده
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۸:۱۵:۱۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان