هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ی فوق زیبای trince
درود

من تا قبل از اون اتفاق کذایی که برای انجمنم افتاد و اون رو به یه انجمن سوت کور تبدیل کرد فقط برای خودم پوسته طراحی می کردم ولی بعد از اون اتفاق من که دیگه حتی دل و دماغ اون تو رفتن رو هم ندارم واسه همین تصمیم گرفتم اون کوچولو تجربیاتم رو واسه کمک به دیگران خرج کنم از این رو اول با راست چین کردن پوسته ها شروع می کنم اگه استقبال شد محدوده ی کارم رو بزرگتر می کنم

طراح: Jason L. از Synthd

عرضه: 27th March 2011

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 9th August 2011

[تصویر:  photos.png] نمونه: نمونه

راست چین کننده: adsun از sunclub

تاریخ عرضه نسخه ی راست چین شده توسط اینجانب:22 شهریور 90

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  wrench.png] نصب: فایل زیپ رو دانلود کرده باز کنید دو فایل با فرمت xml و zip می بینید

فایل زیپ شده رو در روت اصلی سایتتون آپ و آنزیپ کنید

وارد پنل ادمین شده قالب ها و پوسته واردکردن پوسته و فایل xml رو وارد کنید(هنگام وارد کردن نسخه ی مای بی بی رو نادیده بگیرید)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   trince.zip (اندازه: 396.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 235)
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۸:۰۸:۳۳ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۸:۲۹:۵۷ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۸:۵۶:۲۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۹:۵۶:۵۵ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۰۱:۲۹:۲۳ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۱۱:۴۳:۵۴ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۷:۵۴:۴۸ عصر) ، الناز (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۵:۱۸:۴۷ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۳۹:۰۴ صبح) ، saniya (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۳:۱۴:۴۰ عصر)
من روی این قالب خیلی وقت گذاشتم ولی همیشه یا با خود قالب یا خارج از قالب به یه مشکلی خوردم و. خب نشد
تشکر میکنم بابت [تصویر:  user.png] ترجمه:angel:Angel
-------------
یادم رفت اصل موضوع
میخواستم بگم که بالای صفحه اون بخش مربوط به کنترل پنل ها رو خروج رو ببری سمت چپ فکر کنم درست تر باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطsaniya (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۳:۱۵:۰۳ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۸:۵۶:۰۶ عصر)arakueed نوشته است: میخواستم بگم که بالای صفحه اون بخش مربوط به کنترل پنل ها رو خروج رو ببری سمت چپ فکر کنم درست تر باشه
درود و سپاس

ممنون از نظرتون

بله حق با شماست به نظر خودم هم اونطوری کمی بهتر بود

ولی همینطور که گفتم فعلا فقط می خوام راست چین کنم و زیاد روی طراحی قالب نظرات خودم رو اجرا نکنم و اگه استقبال شد و ....

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطsaniya (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۳:۱۵:۰۵ عصر)
مدیران محترم منتقل نمی کنند؟!؟!؟!؟!؟

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطsaniya (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۳:۱۵:۱۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان